Jak na věc


krb dřevěné brikety obi

Kontaktujte nás - rychlý kontakt:

    Aduro, Dovre, Edilkamin, Euro Teplo Mijava, Haas a Sohn, Hakr, Horse Flame, HS Flamingo, Jotul, La Nordica, Morso, Novapack, Olymberyl, Prity, Saey, Thorma, Tim Sistem, Uniflam
    Sporák na tuhá paliva je určen k vytápění domácnosti a přípravě jídel. Moderní design umožňuje umístit sporák v kuchyni rodinného domu, na chatě, chalupě. Sporák na tuhá paliva má většinou prostornou troubu, rozměrné topeniště a může byt vybaven výměníkem na ohřev vody pro centrální vytápění rodinného domu. Sporák na tuhá paliva má možnost napojení na komín ze zadní nebo boční stěny a varné plotny. Vyrábí se v různých barevných provedeních.
    Nyní už můžeme vypracovat konkrétní nabídku s přesnou kalkulací. Pokud s ní souhlasíte, nic nám nebrání začít pracovat na Vašem krbu. Pokud nabídku nepřijmete, nic se neděje, až do tohoto okamžiku je naše spolupráce zcela nezávazná!
    V naší nabídce najdete kamna malá i velká, kamna litinová, ocelová i kachlová v různých barevných provedeních. Krbová kamna sálavá i konvenční. Kamna s teplovodním výměníkem na ohřev vody pro centrální vytápění rodinného domu. Naše kamna navodí tu správnou atmosféru a zahřejí kdykoliv, když budete potřebovat.


Výhody nákupu u nás

    Nabídka krbových stavebnic z kamene pro krbové vložky. Velké množství krbových komponentů různých stylů a tvarů převážně z pískovce, mramoru, dřeva a keramiky. Krbová stavebnice je ideálním řešením i pro náročného zákazníka za velmi příznivou cenu. Jednoduchá montáž krbové stavebnice dle přiloženého návodu.
    Váš krb se nebude podobat ostatním. Nevšední designový krb J.C. BORDELET dodá Vašemu interiéru jedinečnou moderní tvář, kterou jinde nenajdete. Prohlédněte si naše designové krby. Na tvorbě několika modelů se podílel i známý designér Paco Rabanne.
    Nakonec zbývá už jen prvně rozdělat oheň a těšit se z krásného krbu či kamen u Vás doma. ??? Na každý krb poskytujeme záruku xxxx let a našim zákazníkům dlouhodobě poskytujeme také odborný servis a údržbu.
    Připravte si fotografie konkrétních realizací, grafický návrh od architekta nebo slovy popište, jak mají krb či kamna vypadat, kde budou umístěny a jaké technické požadavky mají splňovat.
    Jedná se o krby při jejichž provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale v krbu se spaluje se BIO alkohol nebo zemní plyn případně propan butan. Při topení v těchto krbech nevzniká zápach a odpadá i starost - co s popelem.


Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit, jsme tu pro Vás!

    Nechte si od nás zpracovat 3D návrh. Prohlédněte si ho a dejte nám náměty na jeho zlepšení. Toto opakujme až do okamžiku, kdy s návrhem budete 100% spokojeni.
    Ujasněte si, jaký druh, materiál, velikost a tvar krbové vložky Vám bude nejvíce vyhovovat. S výběrem Vám rádi poradíme, neváhejte se nás v průběhu rozhodování ptát na vše, co Vás zajímá.
    Nabízíme krby značek: Axis, BeF, Aquador, Dovre, Edilkamin, Ferlux, Hakr, Cheminees Difusion, Invicta, Jotul, Kratki, La Nordica, Laudel, Sequin Duteriez, Steko, Tarnava, Turbofonte
    Nabízíme vám teplovzdušné krby a krbové vložky, teplovodní krbové vložky s výměníkem, krbové kazety. Krbové vložky jsou vyrobeny z litiny nebo oceli. Sklo může mít krbová vložka rovné, obloukové, lomené, oboustranné či boční. Krby mají otevírání dvířek do boku nebo výsuvem nahoru. Krby znamenají teplo a pohodu pro váš dům.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00