Jak na věc


krajský úřad

STŘEDOČESKÝ KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ

    Náš partnerský klub ze Všechovic plný valašských hráčů se chtěl pohybovat v popředí Olomouckého krajského přeboru a bojovat o postup do divize. To se třetím místě po podzimu zatím plní. Více v rozhovoru s trenérem Zbyňkem Vinklárem. 
    Opatovice – Všechovice 2:3 p. k. (1:1) Tatran zvládl díky dalšímu výbornému závěru těžký zápas v Opatovicích. Opora Adam Hrdlička oslavil brankou narození potomka.
    Krajský úřad plní úkoly v samostatné působnosti uložené mu zastupitelstvem a napomáhá činnosti výborů a komisí. Funkce krajského úřadu jsou vymezeny v §67 zákona o krajích. Krajský úřad tvoří ředitel a zaměstnanci kraje zařazeni do krajského úřadu. Krajský úřad se člení na odbory, oddělení. Krajský úřad Plzeňského kraje je členěn na 17 odborů.
    Jedním z orgánů kraje je krajský úřad. Krajský úřad vykonává přenesenou působnost s výjimkou věcí, které jsou zákonem svěřeny zastupitelstvu nebo zvláštnímu orgánu.
    S rozdílnou kvalitou kádrů, herním projevem i výsledky se na podzim prezentovaly dva naši zástupci v krajském přeboru. VKK si plní předsezonní cíl, Juřinka po letním výprodeji hraje o holý život. 


TJ Spartak Perštejn - FK Jiskra Modrá (Krajský přebor - Ústecký kraj, 30. kolo)

    Krajský úřad Olomouckého kraje je orgánem Olomouckého kraje, jehož vznik se datuje k 1. 1. 2001, v souladu se zákonem č. 129/2000 Sb. o krajích, jenž vymezuje postavení krajů a jejich orgánů.
    Máme v krajském přeboru jen dva zástupce a oba prožili odlišný podzim. Mezi nejlepšími podzimními střelci VKK a Juřinky jsou obě útočné dvojice a také stoper Norbert Škorňa, který dal hattrick nebohým Boršicím. Celkově se trefil pětkrát.
    S velikým potěšením oznamujeme, že jsme se i pro rok 2018 dohodli na prodloužení spolupráce se Sportcentrem Hangár ve Valašském Meziříčí, které je domovským stánkem pro společenské akce našeho informačního portálu. Poděkování patří fotbalové legendě a opoře Semetína Emilu Nečasovi.
    Krajský úřad plní úkoly v samostatné působnosti uložené mu zákonem, zastupitelstvem a radou a napomáhá činnosti výborů a komisí. Dále krajský úřad vykonává zákonem stanovenou státní správu (přenesenou působnost) s výjimkou věcí, které jsou zákonem svěřeny zastupitelstvu kraje a radě kraje nebo zvláštnímu orgánu.


Naši karetní hříšníci v krajském přeboru

    Velmi překvapený byl z vítězství v naší poslední anketě o nejlepšího valašského hráče krajského přeboru Norbert Škorňa z Juřinky. „Měl to vyhrát někdo z VKK,“ řekl trefně zkušený obránce Juřinky. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00