Jak na věc


krůty na prodej

Kalendář prodeje: Rozrkmená krůťata

    Krůta domácí je chována hlavně pro maso, které obsahuje vysoký podíl bílkovin ve svalovině a naopak méně tuku. Krůtí maso je velmi chutné a zdravé, takže máte jistotu, že s našimi krůtami získáte pro vaše další užití jejich masa či chov pouze to nejlepší.
    Perfektní zdravotní stav, přirozený chov a krmení pouze kvalitními přírodními krmivy, to jsou znaky námi nabízených živých vykrmených krůt a krocanů, které si samozřejmě můžete také zakoupit. Vykrmené krůty a krocani jsou během roku k prodeji střídavě na farmě v Doubravě nebo Rychvaldě
    Spojujeme návštěvu představení se širším, nedivadelním zážitkem, kterým se vám Krutý krtek zavrtá hluboko pod kůži a do paměti. Originální zkušeností ze společně strávených chvil a ze sdíleného okamžiku „tady a teď“ spojujeme diváky mezi sebou.
    Pokud se u vašich krůťat objeví průjem, přidejte na den až dva do vody ocet. Také podávání rozmačkané cibule či česneku velmi zlepší zdravotní stav krůťat.
    Další bronzová i bílá krůťata budou v prodeji od 15.5.2018 ve stáří 5 týdnů na Farmě v Doubravě a od 22.5.2018 ve stáří 6 týdnů opět na obou farmách v Rychvaldě i v Doubravě až do poloviny června. Od druhé poloviny června potom budou v prodeji pouze na farmě v Doubravě.


Kalendář prodeje: Vykrmené krůty

    Protože odchov krůťat je velmi náročný naše jednodenní krůťata neprodáváme pro odchov na zahradách. Krůťata nabízíme k prodeji až od stáří 6-ti týdnů. Chováme širokoprsá bílá krůťata typu B6, na jaře zpestřujeme naši nabídku bronzovými krůťaty Kelly Bronze.
    Poutavou a hravou formou spojujeme diváky s aktuálními společenskými tématy. Spojujeme diváky s pozapomenutými otázkami z nedávné minulosti i současnými radostmi a strastmi české společnosti.
    Krůťata jsou na naší farmě již od prvního dne a v prvních týdnech odchovu jsme spolu 24 hodin denně. Krůťata učíme přijímat potravu , zvykáme je na režim dne a noci a pomalu přizpůsobujeme na venkovní teploty.
    Další krůťata, bílá i bronzová budou v prodeji od 24.4.2018 ve stáří 5-ti týdnů na Farmě v Doubravě a od 2.5.2018 ve stáří 6 týdnů na obou farmách v Rychvaldě i v Doubravě. Tyto krůťata prodáváme až do vyprodání zásob.
    Farma Rychvald: pracovní dny pondělí – pátek od 7:30 do 14:45Farma Doubrava. Pracovní dny pondělí až pátek od 8:00 do 16:00Sobota a svátky: od 8:00 do 12:00


Prodej rozkrmených krůťat:

    Krmítko i napáječka pro vaše nová krůťata musí být čisté a zhruba ve výši prsou krůťat. (podložte třeba cihlou) Krůťata nejsou zvyklá přijímat potravu ze země a často se stává, že v prvních dnech se krůťata nedokážou najíst či napít.
    Přestože krůťata mají v 6-ti týdnech již částečně vyvinutý imunitní systém a termoregulaci, tento vývoj je plně ukončen až ve stáří cca 9-10 týdnů. Proto krůťata do tohoto stáří nesmí prochladnout ani zmoknout. Nesmí být také vystaveny přímému slunci bez možnosti se schovat do stínu. Podestýlka krůťat musí být suchá.
    Rozkrmená krůťata jsou během roku k prodeji střídavě na farmě v Doubravě nebo Rychvaldě, v jarních termínech jsou k prodeji na obou farmách. U prodeje krůťat nabízíme také prodej krmiva, které mají krůty na hale. Pro správný start vašeho výkrmu doporučujeme využít tuto službu zejména pokud nakupujete mladší krůťata. V omezeném množství nabízíme také bronzová krůťata, pouze v mixu krůta/krocan cca 50:50. V případě vašeho zájmu rezervujte bronzová krůťata telefonicky či emailem nejpozději do 28.2.2018. Bronzová krůťata máme v obou jarních zástavech prodej duben a květen 2018 až do vyprodání zásob.


Prodej vykrmených krůt a krocanů:

    Jestliže pro svůj chov nebo další užití hledáte rozkrmená krůťata, která nejsou stresována dlouhým převozem a pobytem v bednách bez přísunu vody a krmiva a u kterých je zaručena stálá kontrola zdravotního stavu a poctivý chov, obraťte se na nás – nabízíme pouze drůbež těch nejlepších vlastností! Každý rok u nás můžete zakoupit
    Detailnější informace k prodeji uvádíme v kalendáři rozkrmených krůťat -naleznete po kliknutí na daný týden. ( Vždy aktuální stáří, váhu, cenu a farmu kde lze krůťata koupit.
    Neděláme rozdíl mezi diváky. Krutý krtek se poprvé vyhrabal v Praze, ale věnujeme se ve zvýšené míře publiku v regionech a na místech bohem a státem zapomenutých. Spojujeme všechny diváky napříč celou Českou republikou bez rozdílu věku, vzdělání nebo původu. Hrajeme pro všechny a moc rádi.
    U převozu krůťat z naší farmy do vašeho domova, vždy dbejte na to, aby krůťata v přepravce či bedně měla vždy dostatek čerstvého vzduchu a prostoru. Doporučujeme přepravky pro drůbež či papírové bedny s dostatečným množstvím otvorů. Na 1 m2 přepravní plochy počítejte maximálně 10 kg (tzn. že v přepravce o ploše 1m2 můžete převést 5 krůťat o váze 2 kg.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12240
cache: 0024:00:00