Jak na věc


krásné skartovačky

Záruka 40 měsíců na televizory GoGEN !!!

    Věříme, že si v našem eshopu vyberete i Vy ze široké nabídky zboží, kterou neustále rozšiřujeme. Zboží v našem eshopu je určeno pro český trh a pochází z oficiálních českých distribucí, proto není problém se servisem ani s případným vyřízením reklamace.
    Díky úzké spolupráci s dovozci a distributory můžeme nabídnout zajímavé ceny zboží a většinou i hodnotný dárek a zajímavé ceny dopravy. Naše služby využije ročně několik desítek tisíc spokojených zákazníků, kterým se snažíme vyjít pokaždé vstříc, protože zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Nevíte jaký vánoční dárek pro své nejbližší? Inspirujte se nejprodávanějším vánočním zbožím.
    Je jen málo krásnějších zimních sportovních zážitků, než když jedete během krásného slunečného dne na běžkách v kvalitně vyfrézované stopě. Sice to není taková pohoda, jako když se necháte vyvézt na sjezdových lyžích nahoru lanovkou, ale námaha na běžkách jednoznačně stojí za to. A navíc uděláte něco pro Vaše ...


ACRA GB4600 Běžecký pás nastavitelným náklonem

    Je jen málo krásnějších zimních sportovních zážitků, než když jedete během krásného slunečného dne na běžkách v kvalitně vyfrézované stopě. Sice to není taková pohoda, jako když se necháte vyvézt na sjezdových lyžích nahoru lanovkou, ale námaha na běžkách jednoznačně stojí za to. A navíc uděláte něco pro Vaše zdraví. Nabízíme vybavení pro běžecké lyžování na klasiku i bruslení pro Vás i Vaše děti. Můžete vybírat běžky se šupinami nebo bez šupin a nejrůznější vázání od klasických systémů 75 mm až po moderní vázání s profilem NNN, SNS a další.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00