Jak na věc


královéhradecká provozní

Partnerem projektu ke 100. výročí republiky – Církev československá husitská a Česká republika – století společné tradice je Královéhradecký kraj, Město Hradec Králové a Město Česká Skalice. Děkujeme.

    Jste spokojeni s našemi službami? Chcete se o nás podělit s přáteli? Přidejte si nás na facebook! Budete tak mít přístup k rychlým informacím z našeho eshopu.
    Královéhradecká káva od Nožičků je směsí vybraných druhů 100% arabic s velmi jemnou a vyváženou chutí. Díky pečlivému výběru druhů kávy přímo na Kostarických plantážích a tradičnímu poctivému českému pražení je naše Královéhradecká káva od Nožičků jedinečná. Jsme velmi rádi, že vám každý den můžeme nabídnout čerstvou kávu a vy si tak můžete vychutnat její nezapomenutelnou chuť a bohaté aroma.
    Naše dlouholetá spolupráce s malou východočeskou pražírnou, která navazuje na více jak stoletou rodinnou tradici pražení kávy, stála za vznikem naší vynikající Královéhradecké kávy od Nožičků. Pražení kávy má v naší zemi silnou tradici již od nepaměti, kdy se káva pražila nejen v obchůdcích či koloniálech, ale i v domácích podmínkách. Naší snahou je na toto navázat a nabídnout vám čerstvě praženou kávu stejně tak, jak tomu bylo za první republiky.  


Královéhradecká diecéze CČSH na Facebooku

    Královéhradecká lékárna a.s. byla zapsána do obchodního rejstříku vedeného u Krajského soudu v Hradci Králové v oddílu B, vložce číslo 2721 dne 9. ledna 2008.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00