Jak na věc


kované panty na vrata

Krbové nářadí na zeď - kované E

    Volbou naší firmy získáte profesionály v oboru, kteří Vám s výběrem toho správného zábradlí dokážou poradit. Děláme vše proto, abyste byli vždy spokojení kvalitou výrobků našeho kovářství Mittner – firmy s dlouholetou tradicí a stovkami spokojených zákazníků.
    Volbou správného kovaného zábradlí můžete Vašemu domovu dodat ten správný styl a šmrnc. Ať jde o interierové či exterierové zábradlí, zhotovíme jej podle Vašeho přání nebo podle návrhu architekta.
    Na zábradlí, které je umístěno v exteriérech, jsou kladeny vysoké nároky. Proto venkovní zábradlí opatřujeme stejně jako ploty vysoce kvalitní povrchovou úpravou, která zajistí jeho dlouhou životnost a krásný vzhled po mnoho let.
    Pro různé typy objektů se hodí různé typy zábradlí. Ideální je, když kované zábradlí doplňuje například kovaný plot, případně další kované doplňky. Styl kování přizpůsobíme stylu domu, který mají naše výrobky zdobit.


Nejprodávanější

    Vnitřní zábradlí by mělo být v dokonalé harmonii s ostatními prvky interiéru. Mělo by ladit barevně i stylově a navozovat pocit útulnosti a bezpečí.Hlavní funkce zábradlí však není estetická, ale bezpečnostní. Proto je nutné dbát nejen na design, ale také na hustotu příček, správnou výšku madla a další technické parametry. Zejména v domácnostech, kde jsou děti, je bezpečnostní funkce zábradlí na prvním místě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00