Jak na věc


koupit písmena a číslice z nerezu

Koupit zlato prostřednictvím internetového obchodu na našich stránkách

    V případě, že před koupí bude třeba jinou nemovitost prodat, doporučujeme postup konzultovat s realitním makléřem. Obecně však platí, že je vhodné nejdříve nemovitost prodat a následně hledat vhodnou ke koupi.
    Provozujeme i zásilkovou službu. Objednávky odesíláme ve speciálních bezpečnostních obalech. Podle hodnoty, hmotnosti a druhu zboží se zásilky balí buď jako cenné psaní nebo jako cenný balík. Tyto obály obsahují několik bezpečnostních prvků, které zajišťují, že nemohou být otevřeny bez zanechání neodstranitelných stop. Zboží je pečlivě baleno, abychom předešli jeho poškození a celá dodávka je pojištěna na plnou hodnotu svého obsahu i při zasílání do zahraničí. Průběh balení zásilky je nahráván na kamerový systém a záznam je archivován. Balení zásilky probíhá za přítomnosti dvou osob, jejich podpis je uveden na faktuře, která je součástí zásilky. Zasílky baleny jako cenný balík jsou baleny do speciálních plastových obalů opatřených plombami a dalšími ochrannými prvky. Jedním cenným balíkem lze zaslat zásilku do hmotnosti 10kg. Obal zásilky je záměrně zcela bez reklamních potisků. Chráníme tak především Vaše soukromí.


DAŇ Z NEMOVITÝCH VĚCÍ - PŘIZNÁNÍ DO 31.1.2019

    Prvním krokem při koupi nemovitosti je prověření finančních možností. Obraťte se na naše realitní specialisty, kteří vám zajistí nejvýhodnější nabídku hypotečních úvěrů u spolupracujících bankovních institucí. Poté, co vyřešíte finance, je vhodné stanovit si hlavní požadavky na kupovanou nemovitost, podle kterých začnete hledat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8434
cache: 0024:00:00