Jak na věc


koupím fenixovy slzy

Přehled všech inzerátů inzerenta:

    Koupím staré gramofony s troubou a telefonní ústředny:Koupím staré gramofony s troubou a staré telefonní ústředny či jiné zajímavé nejlépe předválečné elektro zařízení.I nefunkční, nekompletní, aj.
    Koupím staré zbraně do r. v. 1890:Koupím od Vás starou, pro Vás nevyužitou pušku do roku výroby 1890 např. z dědictví, nález z půdy aj.Zájem mám o staré vojenské či lovecké pušky, muškety, brokovnice, muškety, revolvery, colty a cokoliv spojeno se starými zbraněmi.I zalité nebo s provrtanou hlavní - znehodnocené. Steyer, Mauser aj.Koupím i četnickou brigadýrku z první republiky.Nabídněte různé pistole, pušky, bodáky, dýky.
    Koupím staré bankovky viz. foto. Možno i jiné prvorepublikové. Koupím i celou sbírku bankovek z pozůstalosti atp.Také koupím 50 Kč nebo 100 Kč bankovku z r. 1993 s počátečním sériovým písmenem "Z" za 1 000 Kč. Koupím i více kusů, pokud pracujete v obchodě, bance nebo přicházíte do styku s větším množstvím bankovek (padesátikoruny, stokoruny). Podmínka je písmeno "Z" před sériovým číslem (na zadní straně).


KOUPÍM ODVĚTVOVAČ APOS - KOUPÍM ODVĚTVOVAČ APOS, NA STAVU NEZÁLEŽÍ, PŘIJEDU IHNED, PLATÍM HOTOVĚ - agroBAZAR / LESNÍ TECHNIKA / ostatní

    Koupím stará šlapací autíčka:Koupím stará šlapací autíčka např. Moskvič(dovážený do ČR v 70. - 80. letech ze SSSR)a jiná stará plechová nebo dřevěná šlapací autíčka,i různé předválečné Bugattky aj.
    Koupím veteránské moto doplňky, VB helmu:Koupím moto veteránské kalhoty, rajtky, koženou bundu, kožené vysoké boty, kuklu. Vše okolo roku 1940-1960 po Vašem dědovi, otci, strýci. Zájem mám o policejní veteránské kožené kombinézy (bunda, rajtky). Koupím i jednotlivě. Koupím i policejní VB helmu z dob ČSSR (bílá s červenýn pruhem a znakem vepředu) nebo modernější typ policejní helmy - tzv. Belina z 90. let.
    Tatra 77, 87, 603, 613, 600-tatraplán nebo nákladní 148, 813. Modely jsou na plexi nebo dřevěném stojánku či bez stojánku. Vyráběly se (odlévaly) v Tatra Kopřivnice jako upomínkové, darovací a propagační předměty. Velmi dobře Vám zaplatím za cca 50cm velký original model vozu Tatra Tatraplán, Tatra 603 nebo Tatra 87 - odlitek o váze cca 10-15 kg dle druhu slitiny. Kupuji originální lakované i nelakované modely.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00