Jak na věc


koupím štěně jorkšírského teriéra

Na náhradní díly,Canon PowerShot....

    Koupím použitý, vzhledové vady, či škrábance na plastovém těle nevadí, podmínkou je 100% funkčnost. Moji A610 mě na hotelu ve Francii ukradli a protože mám k němu různé příslušenství a pouzdro na potápění, tak to chci ještě využít. 5Mpix rozlišení mi pod vodou stačí. Cena by měla reflektovat stáří a současný vývoj (A610 přišla k nám na trh cca před 6 lety).


Canon blesk Speedlite 430 EX II

    Dobrý den vášnivě sbírám pohlednice OBCÍ A MĚSTSKÝCH ČÁSTÍ NA KTERÝCH JSOU VYOBRAZENY JEJICH ZNAK ČI VLAJKA. Chybí mi tyto pohlednice -chybí mi ve sbírce JDE MI O POHLEDNICE SE ZNAKEM --NIKOLIV Z PEČETÍ.--SUCHONICE,VĚROVANY-ok-Olomouc----OSTRAVA-TŘEBOVICE----MALHOTICE,MILENOV,ŽELATOVICE -ok Přerov ,ZBOROV,RÁJEC-ok-Šumperk,HODONÍN,HOLŠTEJN ok-Blansko,BRNO-KNÍNIČKY,BRNO-LÍŠEŇ, MORAVSKÉ KNÍNICE,PODOLÍ,ROZDROJOVICE,SILŮVKY,SVATOSLAV,ŠERKOVICE -ok-Brno- venkov--KRUMVÍŘ ok-Břeclav,LUTOPECNY-MĚRŮTKY,PRUSÍNOVICE,TŘEBĚTICE-ok--Kroměříž,LIPOVÁ,OTINOVES--ok-Prostějov,BRANCOUZE,ČÁSLAVICE,KROKOČÍN,ŘÍMOV ok-Třebíč,HUŠTĚNOVICE,NEZDENICE,SLAVKOV -ok-Uherské Hradiště,MYSLOČOVICE ok-Zlín,HORNÍ DUBŇANY,PETROVICE,REŠICE,RYBNÍKY ok-Znojmo,CHLUMEK,BOHDALEC,BUKOV,STŘÍTEŽ,VELKÉ JANOVICE,VĚCHNOV,ZVOLE--ok-Žďár nad Sázavou, HOLOHLAVY ok-Hradec Králové,ČESKÁ METUJE ok-Náchod,KOHOUTOV ok-Trutnov,SVATÝ JIŘÍ,TISOVÁ ok-Ústí nad Orlicí,LODHÉŘOV ok-Jindřichův Hradec,BORKOVICE ok-Tábor,BUČÍ ok-Plzeň Sever,HŘEDLE ok-Ber
    Koupím objektiv Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM v perfektním stavu. Platím hotově, pouze osobní předání. Jsem z Přerova, do 100km cena do 40 000.-, přijedu i dál s kompenzaci po domluve.Předem děkuji za nabídku.
    Dále si také můžete zvolit, zda chcete inzerát vytisknout i v našich tištěných časopisech. Otištění jednoho inzerátu v jednom časopise stojí také 20,- Kč zaslaných v nepoužitých poštovních známkách na naši adresu.
     Prohlížejte nejlépe v Google Chrome, Opera, Firefox. Internet Explorer se chová velice nestandardně a tak jej nepodporujeme (c) 2008-2013 ZULU Group, spol. s r. o. Veškeré ochranné známky jsou vlastnictvím jejich případných majitelů. All other trademarks are the property of their respective owners.
    Sháním staré pohlednice zvířat - psů, koní, koček, zoo apod. Mám na mysli staré MF(malý formát) pohlednice - NE svépomoc, panorama apod. Pro příklad přikládám fotografie. Pokud by někdo nějaké pohlednice měl, budu ráda za jakoukoliv nabídku :)) Předem všem moc děkuji :))


TOKINA 16-28/2,8 AT-X pro Canon

    Pokud máte zájem o zvýrazněný formát inzerátu, stačí když na naši adresu zašlete text inzerátu (včetně kontaktu pro čtenáře) doplněný o nepoužité poštovní známky ČR v nominální hodnotě 20,- Kč. Inzerát bude zveřejněn po dobu minimálně dvou měsíců a zveřejňovat je možné pouze inzeráty související s filatelií.
    Koupím čisté ( poštou neprošlé ) pohlednice obcí Slovenské republiky vydané po roce 1992 ( přednostně s obecním nebo městským znakem na čele ). Soubor s uvedením toho, co sháním zašlu. Je možná též výměna za obce ČR ve stejné kvalitě
    Koupím autogramy, rukopisy a korespondenci osobností (herci, spisovatelé, malíři, politici, šlechta, panovníci, hudební skladatelé a další), včetně historických osobností z 19. či 18. století. Mám zájem o dopisy, fotografie, pohlednice, dekrety a jiné dokumenty, přání či památníky a sborníky. Stačí zaslat jména, reaguji okamžitě. Dobře zaplatím.
    Koupím jeden z následujících teleobjektivů Canon (75-300, 55-250 nebo 70-200 mm), dále koupím objektiv s pevným ohniskem Canon 50 mm (světelnost 1,4) a externí blesk Canon, Nissin či jiná značka.
    Pohlednice-místopis i žánr do r. 1945 (malý formát) poštou prošlé i neprošlé odkoupím hotově i za vyšší odhadní ceny. Není problém uhradit Vaše cestovné.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
11317
cache: 0024:00:00