Jak na věc


koupím fenixovy slzy

Přehled všech inzerátů inzerenta:

    Např. Eta, Rigoletto, Forbes, Mars, Sava, Alfa, Havlík, Bajazzo, Forsastra, Matador. Jsou v dřevěné skříňce, vepředu je sklo. Bývaly na poutích, v hospodách, motorestech ale například i v ZOO atp. Koupím i poškozené, nefunkční či nekompletní. Zájem mám i o starý automat "Jednoruký bandita". Do sbírky koupím i staré automaty na čokoládu, bonbony či konzervy, dřevěnou skříňku Elektrický siloměr "Ursus" a podobné staré zajímavé hrací, výherní a prodejní automaty.
    Koupím náhradní díly na tyto vozy:Škoda 100, 105, 110, 110 R (erko), 120, Škoda Rapid, Škoda 1000 MB (embéčko), Škoda Octavia, Felicie, Spartak, Tudor - pouze nepoužité díly na tyto vozy!Na vozy Tatra, Praga, Aero (jakékoliv typy těchto vozů) kupuji jakékoliv použité i nepoužité díly, i drobné (např. páčky, kontrolky, znaky aj.) Nabídněte jakýkoliv starý auto-veterán-díl, který jste např. nalezli v garáži po předcích nebo na půdě a nevíte co to je. Např. motor, karburátor, tachometr, volant, světlo, klakson, cívku, různé přístroje - budíky, plechové díly, znaky aj.
    "Jen počkej zajíci" (kde vlk chytá vajíčka) nebo hru "Veselý kuchař" či "Tajemství oceánu - Chobotnice" aj. z dob ČSSR z Vašeho dětství nebo po Vašich dětech.I nefunkční, dvojdílní hry, bez krytu baterie atp.


KOUPÍM ODVĚTVOVAČ APOS - KOUPÍM ODVĚTVOVAČ APOS, NA STAVU NEZÁLEŽÍ, PŘIJEDU IHNED, PLATÍM HOTOVĚ - agroBAZAR / LESNÍ TECHNIKA / ostatní

    Koupím vozíky k motocyklům Jawa: Zadní vozík PAV 40 nebo PAV 41, vozík zn. Motex, boční vozík - tzv. sajdku, Sidecar Velorex nebo jiný starý typ i v horším stavu nebo jen díly (např. sedačku, lišty, blatník, kontstrukci).Dále koupím budku - kabinu z ČZ 505 rikša.Koupím i starou trojkolku Velorex - znáte z filmu "Vrchní, prchni", nebo jen díly na Velorexa.
    Koupím starou televizi Tesla Akvarel:Koupím starou televizi Tesla 4202A Akvarel z roku 1956 v jakémkoliv stavu nebo televizi s rádiem Tesla 4001A, Tesla 4002A, Tesla 4102u Manes - tyto však jen velmi zachovalé.
    Pískací kočičku, lva nebo pejska (případně i jiné zvířátko).Trup uprostřed je harmonikového (varhánkovitého) tvaru a při stlačení píská. Hračku koupím i pokud již nepíská.Nabízím 500 Kč za kus.Platí celá ČR. Dopravu hradím.
    Koupím stará šlapací autíčka:Koupím stará šlapací autíčka např. Moskvič(dovážený do ČR v 70. - 80. letech ze SSSR)a jiná stará plechová nebo dřevěná šlapací autíčka,i různé předválečné Bugattky aj.
    Koupím staré vlakové soupravy:Mám zájem o staré vlakové soupravy: Merkur, Merklin a Piko (Piko jen někeré), Ikaria Brno nebo jen lokomotivy, vagonky.Zájem mám i o plechovou tramvaj, např. od výrobce Ikaria nebo plechový trolejbus od Ites i jiných výrobců.Koupím i staré parní strojky.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00