Jak na věc


koupím fenixovy slzy

KOUPÍM ODVĚTVOVAČ APOS - KOUPÍM ODVĚTVOVAČ APOS, NA STAVU NEZÁLEŽÍ, PŘIJEDU IHNED, PLATÍM HOTOVĚ - agroBAZAR / LESNÍ TECHNIKA / ostatní

    Pískací kočičku, lva nebo pejska (případně i jiné zvířátko).Trup uprostřed je harmonikového (varhánkovitého) tvaru a při stlačení píská. Hračku koupím i pokud již nepíská.Nabízím 500 Kč za kus.Platí celá ČR. Dopravu hradím.
    Koupím vozíky k motocyklům Jawa: Zadní vozík PAV 40 nebo PAV 41, vozík zn. Motex, boční vozík - tzv. sajdku, Sidecar Velorex nebo jiný starý typ i v horším stavu nebo jen díly (např. sedačku, lišty, blatník, kontstrukci).Dále koupím budku - kabinu z ČZ 505 rikša.Koupím i starou trojkolku Velorex - znáte z filmu "Vrchní, prchni", nebo jen díly na Velorexa.
    Koupím helmy a jiné věci z 2. světové války:Koupím věci po německé armádě z 2. svět. války:helmy, oděvy, bodáky, dýky, nože, medaile, odznaky, zbraně a jiné věci.Již nekupuji: známky, kanystry, mince, maskySlouží pouze ke sběratelským účelům!
    Koupím stará šlapací autíčka:Koupím stará šlapací autíčka např. Moskvič(dovážený do ČR v 70. - 80. letech ze SSSR)a jiná stará plechová nebo dřevěná šlapací autíčka,i různé předválečné Bugattky aj.


Přehled všech inzerátů inzerenta:

    Např. Eta, Rigoletto, Forbes, Mars, Sava, Alfa, Havlík, Bajazzo, Forsastra, Matador. Jsou v dřevěné skříňce, vepředu je sklo. Bývaly na poutích, v hospodách, motorestech ale například i v ZOO atp. Koupím i poškozené, nefunkční či nekompletní. Zájem mám i o starý automat "Jednoruký bandita". Do sbírky koupím i staré automaty na čokoládu, bonbony či konzervy, dřevěnou skříňku Elektrický siloměr "Ursus" a podobné staré zajímavé hrací, výherní a prodejní automaty.
    Koupím staré kotoučové magnetofony, tzv. "magiče":Zájem mám především o zahraniční značky (v té době 70.-80. léta). Například: Tesla CM160, Tesla Start, Tesla B730, Tesla MGT 10, Tesla MGK 10, Teac X-1000, Teac A-6300, Sony TC-377, Sony TC 510-2, Philips N4420, Technics RS-1506, Revox B77, Revox B215, Grundig TK1, Maestro 304, Akai X-360, Akai GX-77, Akai GX 620, Akai GX-625, Akai GX 646 aj. typy těchto značek. Cena se opět odvíjí od typu a stavu zachovalosti.
    Koupím staré plechové a smaltované reklamní cedule:Koupím staré předválečné nebo poválečné plechové, smaltované reklamní cedule na služby nebo výrobky: např. káva, prací prášek, zubní pasta, uzeniny, motorky, automobily, cigarety, motorové oleje, potraviny, alkohol, pivo, pivovar aj. Zájem mám hlavně o cedule s pivní tématikou - s motivem piva nebo pivovaru. Cedule mohou být i porezlé, pokrčené, poškrábané atp. Dále koupím staré plechovky od motorového oleje zn. Shell, Caroil, Mobiloil.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00