Jak na věc


kotouč na řezání hliníku

Leštící kotouč z beránka Koch 135 mm 999254

    Nano kosmetika je velmi užitečná pro všechny milovníky krásných a naleštěných automobilů, kteří vědí, jak svou pýchu kvalitně ochránit před vnějšími vlivy. Každé projetí deštěm, sněhem, ale i automyčkou ubírají na síle a kráse laku a automobil tak daleko rychleji stárne. Pokud však víte, jaké prostředky pravidelně používat, je péče o automobil dale... (celý článek)
    Pokud se chystáte na odstranění škrábanců z automobilu, máte leštičku, vybrali jste si vhodnou leštěnku, pak už vám chybí jen leštící kotouče. Leštící kotouče jsou rozděleny podle barev a tvrdosti, kdy se každý hodí pro jiný účel. Nově byly vyvinuty leštící kotouče V-Form, zvláště pro vysoce výkonné excentrické leštičky a kotouče s vyfrézovanou hranou určené pro tvrdé laky.
    Aby bylo leštění Vašeho vozu dokonalé, je třeba si vybrat vhodné leštěnky na auto a vosky, které splní vaše očekávání. Čištění v mycí lince je dobré, ale není nad precizní ruční mytí a následné vyleštění. Společně s leštícími kotouči fungují leštěnky a vosky na auta od značek Koch a Amstutz naprosto skvěle.


Leštící kotouč bílý tvrdý Koch 160x30 mm 999258

    Pokud chcete rozleštit z vaší kapoty nebo jiné části automobilu nehezké hologramy, pak máme v nabídce hned několik druhů antihologramních kotoučů. Tyto kotouče mají oranžovou barvu například kotouč 999271 a vybrat si můžete ze třech velikostí a také z jemných, vroubkovaných nebo V Form. Slouží k trvalému odstranění škrábanců a hologramů z laku vašeho automobilu.
    Pokud už jste odstranili hluboké škrábance, čeká Vás finální leštění. K tomu Vám poslouží speciální kotouč pro fiální nebo-li konečnou úpravu například kotouč 999268, který máme ve dvou velikostech a variantě plná nebo V Form. Jeho barva je černá a je velice jemný a extra měkký. Má dlouhou životnost a málo se zahřívá. Vybírejte i z dalších druhů, které vám usnadní práci a obnoví lak na vašem autě. Důležité je také použít vhodnou leštěnku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00