Jak na věc


kotlikove dotace na vysocine 2018

Potřebujete poradit?Volejte: 602 457 888

    Kotlíkový expert Vám vyřídí vše od A do Z. S dotacemi se člověk setká jednou za život a většinou řeší, aby kvůli jejich neznalosti nepřišel o 120 tisíc korun třeba jen proto, že zapomene vyplnit jeden papír. Zároveň má snahu řešit služby „ v balíčku“a ne shánět instalaci, servis, revizi nebo nákup paliva u čtyř různých firem. Proto jsme tu my a naše koalice komplexních služeb. Vyplňte nezávaznou poptávku, ozveme se Vám a pomůžeme.
    Karlovarský kraj stejně jako ostatní kraje v České republice chystá 2. kolo 1. vlny kotlíkových dotací. Pro zájemce o bližší informace se ve středu 10. května bude konat bezplatný seminář s pracovníky krajského úřadu. Seminář se uskuteční na Městském úřadě Sokolov, v tamní velké zasedací místnosti. Více informací o čase a organizaci semináře najdete na stránkách Krajského úřadu Karlovarského kraje.
    Dalších více než 5 300 domácností by mohlo získat ve druhé výzvě kotlíkových dotací příspěvek na nový ekologický kotel. Hejtmanství požádá Státní fond životního prostředí o finance pro období 2017–2019. Ministerstvo životního prostředí vyhradilo na výměnu kotlů 502 milionů korun, nově bude činit minimální výše krajem garantované finanční podpory 90 tisíc korun za jednu žádost. „To znamená, že žadatel bude moci získat finanční dotaci ve výši 90 až 120 tisíc korun,“ upřesnil radní Věslav Michalik (STAN). Zastupitelstvo bude záměr schvalovat v červnu, o dotace bude možné žádat na podzim.


Aktuální informace o kotlíkových dotacích

    https://www.tzb-info.cz/vymeny-kotlu/18644-37-majitelu-domu-a-chalup-uvazovalo-v-r-2018-o-vytapeni-peletami-procento-dale-roste... celý článek >>
    Jihomoravský kraj zvýšil na 58 milionů částku, ze které mají možnost lidé čerpat ve druhé výzvě kotlíkových dotací na výměnu starých kotlů. Původně bylo ve výzvě 40 milionů, kraj pak částku navýšil na 50 a pak ještě o dalších 8. Umožnily to nevyčerpané peníze z první výzvy. Částka tak pokryje asi 500 žádostí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00