Jak na věc


kotle na kusové dřevo stropuva

Objednat po telefonu: +420 800 111 505

    Ekologické kotle - Nejnovější trendy v oblasti ekologické politiky Vám umožní ušetřit náklady v kombinaci s dosažením maximálního výkonu. Jako palivo kotlů se nejčastěji používají dřevní pelety, které zaručují  vysoký výkon a příznivé emise při hoření.


Zplynovací kotel na dřevo UNICAL PIREN 35  s výkonem...

    Kamna WA 33(kotel) jsou nejlepší volbou v poměru cena/výkon. Využívají se především do automobilového průmyslu při vytápění dílen, skladů a hal. Použití najdou také v zemědělství nebo ostatním průmyslu. Regulací výkonu můžeme nastavit výkon na 22 nebo 30 kW, což vystačí na vytápění 200 m2 zástavby. Při správné instalaci kotle WA33 dochází k perfektnímu spalování. Průměr komínové trubky u kotle je 150mm, komín není v balení - je ale běžně k dostání. Roura kotle se odvede buď do již existujícího komínu v budově nebo pokud se dělá nový, je potřeba, aby byl dvouplášťový a byly dodrženy pokyny od výrobce pro správný tah a tím i správný výkon kotle. U instalace kotle na olej Master WA33 není potřeba autorizované asistence, uvedení do chodu je také velice jednoduché. Kotle na olej se prodávají stále více, k dispozici máme reference od spokojených uživatelů, kteří Vám potvrdí vynikající účinnost. Kamna (kotle) Master vyhovují bezpečnostním předpisům a předpisům životního prostředí. Postup zapa
    VENTILACE MÍSTNOSTÍ JE NUTNÁ, ABY SE ZABRÁNILO NEDOSTATKU KYSLÍKU! - kotel má zezadu zvláštní rouru pro nasávání kyslíku - kotel si sám otvírá víko, pokud potřebuje víc spalovat
    Kamna (kotel) na olejové směsi jsou nejlepší volbou v poměru cena/výkon. Využívají se především do automobilového průmyslu při vytápění dílen, skladů a hal. Použi
    OGNIWO, MODERATOR, ŽÁR, DH  AUTOMAT, EKOGRÉN, VOLLCANO, STALMARK, TERMO-TECH, PER-EKO, ATTACK, METAL-FACH, KLIMOSZ,PROSAT, ECOMAX,  KOTLE DOMÁCÍ VÝROBY, PŘESTAVBOVÉ SESTAVY DRAGON,PROSAT ...
    Kotle na pelety -tyto kotle jsou určeny k úspornému vytápění zejména rodinných domů. Výhodou kotlů je jejich univerzálnost. Kotle lze užívat ve dvou režimech. Přednosti těchto kotlů jsou jednoduchá a časově nenáročná obsluha a údržba, nízké provozní náklady a vysoká variabilita používaného paliva.


Zplynovací kotel na dřevo UNICAL PIREN 25 s výkonem...

    Automatické kotle - na pevná paliva. Kotle jsou určeny k úspornému vytápění, u něhož je kladen důraz na automatický provoz a minimální nároky na obsluhu. Předností kotlů je časově nenáročná obsluha a údržba, nízké provozní náklady, řízení provozu kotle pokojovým termostatem.
    Elektrokotle - Ekologický způsob vytápění objektů s ohledem na výkon a investované náklady. V dnešní době velmi oblíbený způsob jak ušetřit peníze a zároveň být šetrný k životnímu prostředí.
    Kotle jsou v dnešní době nedílnou součástí našich domácností. Na našem trhu můžete zakoupit nepřeberné množstí kotlů. Kotle se rozdělují dle následujících parametrů.
    Plynové kotle - Plynové kotle představují moderní a velmi úsporné řešení vytápění Vašeho bytu. Podívejte se na jejich jedinečné vlastnosti a vyberte si z široké nabídky plynových kotlů od renomovaných výrobců.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10486
cache: 0024:00:00