Jak na věc


kotlíková dotace jižní morava

Kotlíkové dotace 2015, Dotace na výměnu kotlů 2015- aktualní info k 16.10.2015

    Pro Kotlíkové dotace v Královehradeckém kraji zajišťujeme kompletní dodávky v oboru tepelné techniky od návrhu, instalace, servisu a prodloužené záruky. Dále zajišťujeme vyřízení kotlíkových dotací - působíme již 17 let na trhu a máme praxi ve vyřizování dotací z minulých programů.
    Práce byly provedeny výborně. Pochvala za termín, kvalitu a hlavně za velmi kvalitní pracovníky. Můžu si jen přát. aby každá firma pracovala tak dobře jako TENAUR s.r.o.
    Chtěl bych Vaši firmu pochválit !
    kotle na kotlíkovou dotaci, kotlíková dotace, kotlíková dotace seznam kotlů. Seznam všech produktů schválených pro použití v rámci kotlíkových dotací k 15.05.2016. Dotace na nový kotel. Seznam kotlů pro kotlíkovou dotaci. Seznam kotlů pro kotlíkovou dotaci 2016.
    Kompletní dodávky v oboru tepelné techniky od návrhu, instalace, servisu, prodloužené záruky. Dále taká zajišťujeme vyřízení kotlíkových dotací - praxe ve vyřizování.
    Upozorňujeme na neférové jednání některých výrobců při uvádění svých produktů na trh. Níže je odkaz na stránky TV prima, která tuto informaci pustila do světa, i když už se o této problematice ví několik měsíců.


Kotlíková dotace, dotace na výměnu kotlů

    Chci tímto poděkovat za návrh,dodávku, profesionální montáž a příkladný servis tepelného čerpadla,které jste mi instalovali v dubnu 2016. Tepelné čerpadlo,kromě vytápění velkého domu s dvěma byty,využívám i pro ohřev TUV,což je rychlé,úsporné a stále máme dostatek teplé vody i při větší spotřebě. Po ekonomické stránce ušetříme mnoho práce spojené s topením a cca 28 % nákladů na energii proti původnímu vytápění zčásti elektrokotlem a klasickým kotlem na pevná paliva (uhlí,dřevo).
    V termínu 27- 28.4.2018 se budeme účastnit výstavy v Trutnově. Vystavovat budeme kotel fi. Benekov a tepelné čerpadlo fi Hotjet. Přijdťe na výstavu a soutěžte s námi o dárek v hodnotě 3000,-kč.
    Dotace na výměnu starých kotlů za nové posílí ještě letos o dalších 300 miliónů korun. Ministerstvu životního prostředí (MŽP) to umožní Evropská komise. Podmínkou ale je, že se peníze využijí pouze na zdroje, které využívají obnovitelné zdroje energie (OZE), tedy na kotle na čistou biomasu nebo na tepelná čerpadla.
    Níže uvádíme nejzákladnější dotazy zákazníků ke kotlíkovým dotacím a odpovědi na ně. Čerpáno je z osobních zkušeností, podkladů HK kraje, SFŽP, ...Dotace na nový kotel.
    Nyní je nejvyšší čas na přípravu, instalujeme a zákazníkům připravujeme podklady pro bezproblémové získání dotace. Vyplňte Chci konzultaci nebo Chci nabídku, domluvíme vše potřebné (návrh řešení, fotodokumentace, technická prohlídka, žádosti ČEZ, …)


Seznam schválených produktů v rámci kotlíkových dotací k 26.12.2015. Dotace na nový kotel.

    Dne 2.3.2017 proběhla tisková konference na Ministerstvu životního prostředí, kde ministr Brabec oznámil podstatné informace k 2. vlně kotlíkových dotací:
    kotle na kotlíkovou dotaci, kotlíková dotace, kotlíková dotace seznam kotlů. Seznam všech produktů schválených pro použití v rámci kotlíkových dotací k 20.12.2016. Dotace na nový kotel. Seznam kotlů pro kotlíkovou dotaci. Seznam kotlů pro kotlíkovou dotaci 2016.
    kotle na kotlíkovou dotaci, kotlíková dotace, kotlíková dotace seznam kotlů. Seznam všech produktů schválených pro použití v rámci kotlíkových dotací k 07.12.2015. Dotace na nový kotel.
    kotle na kotlíkovou dotaci, kotlíková dotace, kotlíková dotace seznam kotlů. Seznam všech produktů schválených pro použití v rámci kotlíkových dotací k 29.11.2015. Dotace na nový kotel.
    kotle na kotlíkovou dotaci, kotlíková dotace, kotlíková dotace seznam kotlů. Seznam všech produktů schválených pro použití v rámci kotlíkových dotací k 14.04.2016. Dotace na nový kotel. Seznam kotlů pro kotlíkovou dotaci. Seznam kotlů pro kotlíkovou dotaci 2016.


Seznam schválených produktů v rámci kotlíkových dotací k 13.03.2016. Dotace na nový kotel. Seznam kotlů pro kotlíkovou dotaci

    kotle na kotlíkovou dotaci, kotlíková dotace, kotlíková dotace seznam kotlů. Seznam všech produktů schválených pro použití v rámci kotlíkových dotací k 20.12.2016. Dotace na nový kotel.
    Kotlíkovou dotaci získáte na výměnu kotlů na pevná paliva s ručním přikládáním v rodinných domech. Je poskytována z Operačního programu Životní prostředí. Můžete ji použít na zdroj vytápění a jeho instalaci, novou nebo zrekonstruovanou otopnou soustavu, úpravy spalinových cest, služby specialisty i zpracování dokumentace. Kotlíková dotace je tedy na ekologický kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo, plynový kotel nebo solární systém. Součástí financování jsou i nenáročná opatření ke snížení energetické náročnosti budovy, např. dílčí výměna oken či zateplení střechy.
    Chtěli bychom poděkovat firmě Tenaur za skvělou a bezproblémovou práci při instalaci našeho tepelného čerpadla a jeho následný servis. Že jsme zvolili dobře, nám potvrzuje každoroční vyúčtování za elektřinu. Děkujeme“ MUDr. Iva Pešková, Mantov


Kotlíková dotace – náhrada kotle za tepelné čerpadlo

    Seznam produktů zařazených, schválených v rámci programu "kotlíkové dotace 2015"= dotační titul PO 2.1. je v následujících přílohách. Upozorňujeme, že se jedná o registrované produkty ke dni 01.09.2015. Zdroj OPZP.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00