Jak na věc


kostková tereza

Tereza Kostková: Letos se mi sešla spousta kamarádů

    Tereza Kostková pochází s divadelní rodiny. Hrál její děda Jiří Kostka, otec Petr Kostka i matka Carmen Mayerová. Sama vystudovala odbornou školu hereckou v Michli. V Západočeském divadle v Chebu ztvárnila Markétku z Goethova Urfaustu, Dorotku ze Strakonického dudáka nebo Emilku z Našeho městečka.
    Petra Kracíka si vzala v kostele sv. Antonína na Strossmayerově náměstí v Praze, ale ani jim se nevyhnuly manželské krize (předtím byl Petr Kracík už dvakrát ženatý a sedmnáct let chodil s herečkou Veronikou Gajerovou, s níž má dvě děti). S Petrem Kracíkem má Tereza Kostková syna Antonína. Jejich manželství skončilo rozvodem.
    Je to podobné jako vloni. Nejdříve seznamování účastníků a s účastníky, potom natáčení upoutávky a nakonec vše živě. Na přípravě tvrdě pracují hlavně taneční páry. Má moderátorská role vyžaduje čirou přítomnost.
    Po boku herce a moderátora Marka Ebena Tereza Kostková účinkovala v soutěži O poklad Anežky České. Pravidelně s ním moderovala i taneční show StarDance ...když hvězdy tančí. V roce 2011 uváděla Silvestra.
    V Divadle Pod Palmovkou excelovala jako Roxana ze Cyrana z Bergeracu. Nezapomněla ani na televizi. Svůj půvab a herecký talent Tereza Kostková předvedla mj. v seriálech Pojišťovna štěstí, Proč bychom se netopili nebo v Ordinaci v růžové zahradě.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00