Jak na věc


koruny

Náhradní list do alba na bankovky - 4 pole

    K projektu Zlaté koruny již od roku 2007 neodmyslitelně patří diskusní fóra, která se stala otevřenou a ostře sledovanou tribunou výměny názorů prioritního významu. Nejde o běžné konference, ale o setkání a diskuse na té nejvyšší úrovni. Mohli bychom je přirovnat k ekonomickým summitům v rámci jedné země, pokud to téma vyžaduje, s mezinárodní účastí.
    Fóra Zlaté koruny, zaujímající postoj ke klíčovým otázkám ekonomického vývoje, si získala respekt v odborných kruzích i ve veřejnosti, jak potvrzují reakce na internetové a televizní přenosy i ohlasy v tisku. Účast na těchto fórech se stala prestižní záležitostí pro každého, kdo v ekonomické oblasti u nás něco znamená. A to je nejlepší vizitka, jakou si lze přát.
    Zajímavá je i dosavadní bilance fór Zlaté koruny. Za necelých osm let celkový počet účastníků dosáhl čísla 3900. Posluchačům se představilo několik desítek hlavních řečníků a počet účastníků panelových diskusí lze počítat na stovky. V roli hlavních řečníků na fórech Zlaté koruny nejčastěji vystupovali Miroslav Kalousek osmkrát, Miloš Zeman sedmkrát, prof. Jan Švejnar a prof. Michal Mejstřík sedmkrát.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00