Jak na věc


kopírování kolín kutnohorská

Zkopírování obrázku z web.stránky do svého PC

    Nově tiskneme diplomové, bakalářské, disertační a jiné práce. Potisk je možný zlatým nebo stříbrným písmem na desky SteelBook s imitací kůže, které zajišťují reprazantativní vzhled. Barvy desek jsou černé, modré, bílé, zelené, stříbrné a červené.
    Na kopiích nešetříme. U nás se Vám nestane, že na kopii Vám budou chybět některé prvky, které na originálu jsou světlé jen proto, abychom ušetřili na barvách. Stojíme si za tím, že kopie by neměla být chabou náhražkou originálu, kde nesejde na tom, zda je vše na kopii viditelné.
    Uvedené ceny zahrnují kopírování 1 strany dokumentu barevně či černobíle na klasický 80g bílý kancelářský papír z automatického podavače. Do automatického podavače lze vložit pouze dokumenty vytištěné na slabších papírech. Papíry také nesmí být velmi zmačkané, jelikož by hrozila možnost zaseknutí papíru v kopírovacím zařízení a také možné zničení Vašich dokumentů. Papíry by také neměly být vlhké či mastné.


Jsme připraveni vytisknout vaše zakázky jednostranně i oboustranně na papíry A4 nebo A3 s různou gramáží. I když je dokument či soubor, který k nám přinesete nebo jednoduše pošlete přes internet, trochu rozsáhlejší, nemusíte si dělat zbytečnou starost s časem. Stroje, které používáme, jsou velmi rychlé. Tisknou rychlostí 100 až 300 listů papíru za minutu. To jim ale neubírá na kvalitě. Prezentace nebo cokoliv jiného budete mít za chvíli vytištěné pěkně po kupě... a tak vám nabídneme dokončovací práce, jako jsou vazba, laminace nebo kašírování.

    Rádi vyhovíme i Vašim individuálním požadavkům. Chcete si dokumenty vytisknout na Váš vlastní papír a získat tak ještě nižší cenu? Potřebujete kroužkovou, drátěnou nebo knižní vazbu nebo máte zájem vytištění brožury s vazbou V1? Nabízíme také laminace, řezání a tisky na vyšší gramáže. Kontaktujte nás prostřednictvím online formuláře na této stránce nebo se můžete zastavit přímo na naší pobočce na adrese Vítkova 17, Praha 8.
    Diplomové práce zhotovujeme do dvou pracovních dnů. Expresní zhotovení prací do 3  hodin je za příplatek 200,00 Kč. V případě potisku hřbetu vazby účtujeme 50,00 Kč.
    Nabízíme kvalitní a levný barevný i černobílý tisk v Praze. Pro přesnější představu o ceně Vaší zakázky můžete využít online kalkulačku na našem webu – stačí jen zadat požadovaný počet stránek, vybrat jejich formát, barevnost, případně další požadavky a ihned se Vám zobrazí výsledná cena. Pokud nejste přímo z Prahy, můžete si materiály nechat zaslat i na dobírku.
    Odměňujeme naše zákazníky kvalitně pořízenými kopiemi, ale také naší vřelou a milou obsluhou. Zákazníci se zakázkou nad 100 Kč odměníme šálkem kávy či čaje, který si mohou vychutnat při čekání na zhotovení.
    Kopírování ze svázaných listů (knihy, brožury atd.), zmačkaných, silných či znečištěných papírů je s příplatkem za každou kopírovanou stranu, jelikož tyto kopie je nutné provádět ručně na skle bez automatického podavače.


Příklady cen pro černobílý tisk :

    Jste firma, která tiskne textové dokumenty či stále potřebuje kopírovat? Napište nám, nabízíme individuální ceníky malým i velkým firmám dle odhadovaného měsíčního objemu.
    Pro lepší přehled cen služeb kopírování a tisku Vašich dokumentů, jsme zjednodušili ceník všech služeb a služby co nejvíce sjednotili. Dodatečné služby jsou dle ceníku účtovány individuálně, dle charakteru zakázky. Kompletní ceník je k dispozici také na provozovně Chelčického 782/1, 130 00 Praha Žižkov.
    Veškeré další informace  a ceny Vám rádi zodpovíme na mailu tisk@tomados.cz nebo tel. čísle 603 811 125.Nabízíme možnost individuální kalkulace vaší zakázky. Ceny jsou včetně DPH.
    Úvedené ceny jsou včetně DPH při daném počtu kusů od každé jednotlivé strany originálu a jedná se jen o orientační maximální ceny - konkrétní cena vždy bude dohodnuta individuálně. Konečná cena závisí na počtu kusů od originálu i na celkovém počtu kopií v zakázce.
    Cena je včetně kancelářského papíru 80g, možnost tisku na papír s vyšší gramáží za příplatek 1,50 Kč až 4,00 Kč dle gramáže papíru. Při větším množství tisků možnost individuální ceny.


Ceník kopírování A4, papír 80g/m2

    V případě jakýchkoli dotazů nebo speciálních požadavků nás můžete kontaktovat prostřednictvím online formuláře na této stránce. Pokud budete mít zájem, můžete využít i našich dalších služeb – nabízíme také pronájem tiskáren a komplexní servis kancelářské techniky.
    Potřebujete kvalitní a levné kopírování, tisk nebo skenování Vašich materiálů?  Nabízíme barevný i černobílý tisk, kopírování a skenování Vašich dokumentů ve formátech A5 až SRA3. Naše provozovna je vybavena moderními a vysoce kvalitními tiskárnami, kopírkami a skenery.
    Neřešíme, zda potřebujete okopírovat či vytisknout jednu stranu dokumentu do školy nebo třeba celý firemní archiv. Obsloužíme Vás stejně ochotně a při zachování stejné kvality pořízené kopie.
    Zlacení je velmi unikátní prvek pro zkrášlení kopií a tiskovin. Je vhodné také pro ochranu tiskovin proti dalšímu kopírování jaké je potřeba např. u vstupenek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00