Jak na věc


kontinentální hokejová liga

Čekejte prosím, jste v pořadí

    Kontinentální postele jsou cenově dostupné postele hotelového typu. Kontinentální postele jsou celosvětově velmi oblíbené luxusní postele se střední až měkkou tuhostí ložné plochy a možností výběru vnějšího čalounění.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.
    Kontinentální postele si můžete vyzkoušet u nás v kamenné prodejně BETLER v ulici Kurta Konráda 6/2457, na Praze 9 - Libeň, kde Vám postele představíme, kontinentální postele si lze vyzkoušíte a zároveň si postel můžete ihned koupit. Kvalita námi nabízených kontinentálních postelí je velmi nadstandardní, takže nákup u nás se opravdu vyplatí.
    Kontinentální pohár se pořádá nepravidelně od roku 1977, do roku 2008 nesl název Světový pohár. Jde o nejprestižnější týmovou soutěž v atletice na světě, která se koná pouze jednou za čtyři roky. Po Maroku se tak po čtyřech letech přesune světová atletika do České republiky – do Ostravy.


Kontinentální pohár v atletice Ostrava 2018

    Kontinentální postele poskytují nejvyšší možný komfort spánku, další významnou výhodou kontinentální postele je úspora místa, kterou ocení majitelé menších ložnic. Kontinentální postele jsou moderní postele, které Vaší ložnici posunou na světovou úroveň a to po všech směrech a to jak designu, tak kvalitou spaní. Další výhodou je i cenová dostupnost, kterou zákazníci vždy ocení.
    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    Největší světová soutěž v atletice, kterou může Česká republika uspořádat, se uskuteční v Ostravě 8. - 9. září 2018. Budete mít možnost shlédnout nezapomenutelný atletický souboj nejlepších mužů a nejlepších žen ze čtyř kontinentů. Do Ostravy se sjedou šampioni Evropy, Afriky, Ameriky a Asie - Oceánie, aby mezi sebou svedli týmový souboj o titul Kontinentálního poháru. Každý světadíl reprezentují v jedné disciplíně dva sportovci. V týmu Evropy se v minulých letech představili také významní čeští atleti jako například Jarmila Kratochvílová, Helena Fibingerová, Jan Železný, Tomáš Janků, Vítězslav Veselý nebo Barbora Špotáková a mnozí další.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9537
cache: 0024:00:00