Jak na věc


kongresové centrum zlín program březen

The Best of QUEEN aneb PRAGUE QUEEN a hosté

    V zajištění konferencí máme bohaté zkušenosti. Můžeme Vám tak nabídnout a zajistit opravdu pestrý a jedinečný program Vaší konference.V případě zájmu Vám rádi připravíme cenovou nabídku přímo na míru.Kontakt: sales@darovanskydvur.cz   
    V roce 2019 uplyne pět let od úmrtí Petra Hapky, jehož písňová i scénická tvorba patří k absolutní špičce toho, co za posledních několik desítek let u nás v hudební oblasti vzniklo.
    Výjimečnou předností Darovanského dvora je obrovský rozsah doprovodných služeb pro firemní akce, které hotel nabízí. Vzniká tak mimořádná příležitost spojit školící aktivity nebo konference s opravdu nevídaným rozsahem relaxačních a sportovních činností.
    K dispozici je běžné vybavení jako flipcharty, promítací plátna, ale i moderní audiovizuální technika - paralelní i simultánní videoprojekce, všechny typy mediálního připojení, projekce s vysokým stupněm rozlišení a dokonalé ozvučení sálu i salonků. K dispozici je WIFI free pokrytí celého areálu.
    GALAKONCERT se sólotrumpetistou Berlínské filharmonie Gáborem Tarkövi uslyšíte v pražském Rudolfinu, brněnském Besedním domě a zlínském Kongresovém centru. Tento světově proslulý trumpetista...


Kongresové centrum Praha, Kongresový sál

    Hotel s kongresovým sálem je včleněn přímo do golfového hřiště, což dává nevídané možnosti využít tohoto atraktivního sportu pro zpestření programu seminářů, kongresů a konferencí. Firmy, které Darovanský dvůr navštěvují, těchto možností hojně využívají zejména pořádáním golfových akademií, vlastních miniturnajů apod.
    Kromě kongresového sálu disponuje hotel několika i zcela oddělenými salonky, které můžete využít pro pořádání menších školení nebo pro své soukromé akce.
    Darovanský dvůr je již řadu let oblíbeným místem pro pořádání kongresů a konferencí, školení, pracovních zasedání, seminářů, prezentačních a dalších akcí.
    Ahoj, broučkové!Přinášíme vám zcela nové představení Hip, hip, hurá!, ve kterém se konečně dozvíte, jak jsme se my dva, Smejko a Tanculienka, poznali, skamarádili a možná prozradíme...
    Vysoká variabilita uspořádání prostoru pro konkrétní potřeby plánované akce je dosažena posuvnými stěnami, které zajišťují i dokonalou zvukotěsnost jednotlivých salonků či přednáškových sálů.
    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.


Janek Ledecký Symphonic Tour 2019 s hostem Ivanem Hlasem

    Po loňském, velmi úspěšném halovém turné se zpěvák Daniel Landa vydává na akustické turné pod názvem Daniel Landa „Akustická šňůra 2019/2020“. Sám zpěvák o připravovaných koncertech...
    Velkolepý koncert plný nezapomenutelných hitů legendární kapely QUEEN. Těšit se můžete nejen na skvělé výkony českých pěveckých es, ale i na  fantastický výkon fenomenální kapely...
    Zcela nový rozměr získaly školící aktivity Darovanského dvora otevřením kongresového sálu s vlastním zázemím. Velký kongresový sál má kapacitu až 350 míst a lze jej rozdělit, pomocí posuvných stěn, až na šest menších salónků.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
11134
cache: 0024:00:00