Jak na věc


kongresové centrum zlín program březen

Smejko a Tanculienka se s novým představením - Hip, hip, hurá! vrací opět do Zlína!

    Velkolepý koncert plný nezapomenutelných hitů legendární kapely QUEEN. Těšit se můžete nejen na skvělé výkony českých pěveckých es, ale i na  fantastický výkon fenomenální kapely...
    V zajištění konferencí máme bohaté zkušenosti. Můžeme Vám tak nabídnout a zajistit opravdu pestrý a jedinečný program Vaší konference.V případě zájmu Vám rádi připravíme cenovou nabídku přímo na míru.Kontakt: sales@darovanskydvur.cz   
    K dispozici je běžné vybavení jako flipcharty, promítací plátna, ale i moderní audiovizuální technika - paralelní i simultánní videoprojekce, všechny typy mediálního připojení, projekce s vysokým stupněm rozlišení a dokonalé ozvučení sálu i salonků. K dispozici je WIFI free pokrytí celého areálu.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.


Akustická šňůra temně romantických večerů s Danielem Landou nabízí nabitý průřez jeho rozsáhlou tvorbou. Přijďte si užít jeho charismatické písně v doprovodu špičkových muzikantů.

    Hotel s kongresovým sálem je včleněn přímo do golfového hřiště, což dává nevídané možnosti využít tohoto atraktivního sportu pro zpestření programu seminářů, kongresů a konferencí. Firmy, které Darovanský dvůr navštěvují, těchto možností hojně využívají zejména pořádáním golfových akademií, vlastních miniturnajů apod.
    Darovanský dvůr je již řadu let oblíbeným místem pro pořádání kongresů a konferencí, školení, pracovních zasedání, seminářů, prezentačních a dalších akcí.
    V roce 2019 uplyne pět let od úmrtí Petra Hapky, jehož písňová i scénická tvorba patří k absolutní špičce toho, co za posledních několik desítek let u nás v hudební oblasti vzniklo.
    Kromě kongresového sálu disponuje hotel několika i zcela oddělenými salonky, které můžete využít pro pořádání menších školení nebo pro své soukromé akce.
    GALAKONCERT se sólotrumpetistou Berlínské filharmonie Gáborem Tarkövi uslyšíte v pražském Rudolfinu, brněnském Besedním domě a zlínském Kongresovém centru. Tento světově proslulý trumpetista...
    Ahoj, broučkové!Přinášíme vám zcela nové představení Hip, hip, hurá!, ve kterém se konečně dozvíte, jak jsme se my dva, Smejko a Tanculienka, poznali, skamarádili a možná prozradíme...


Světově proslulý trumpetista Gábor Tarkövi v Kongresovém centru ve Zlíně

    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    Vysoká variabilita uspořádání prostoru pro konkrétní potřeby plánované akce je dosažena posuvnými stěnami, které zajišťují i dokonalou zvukotěsnost jednotlivých salonků či přednáškových sálů.
    Po loňském, velmi úspěšném halovém turné se zpěvák Daniel Landa vydává na akustické turné pod názvem Daniel Landa „Akustická šňůra 2019/2020“. Sám zpěvák o připravovaných koncertech...
    Zcela nový rozměr získaly školící aktivity Darovanského dvora otevřením kongresového sálu s vlastním zázemím. Velký kongresový sál má kapacitu až 350 míst a lze jej rozdělit, pomocí posuvných stěn, až na šest menších salónků.
    Výjimečnou předností Darovanského dvora je obrovský rozsah doprovodných služeb pro firemní akce, které hotel nabízí. Vzniká tak mimořádná příležitost spojit školící aktivity nebo konference s opravdu nevídaným rozsahem relaxačních a sportovních činností.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00