Jak na věc


koncerty monkey bussines

Nejbližší Jazz a Blues koncerty

    vstupné: 350 / 450 podrobnosti: Název čtvrté desky „Slow Air“ odkazuje k dusnému počasí v texaském Austinu, kde ji zpěvačka Tessa Murray a multiinstrumentalista Greg Hughes nahrávali. Nahrávka však působí svěže – duo Still Corners odhazuje těžké synthové aranže, vrací se ke svým začátkům a neopsychedelickým riffům.
    vstupné: 550 / 650 podrobnosti: Každá nová deska indiefolkaře Kurta Vilea je malý svátek, každá je skvěle přijatá publikem i novináři. Tu zatím poslední, osmou „Bottle It In” vydal loni na podzim a hostují na ní mj. Kim Gordon nebo Cass McCombs (který se v továrně představí o měsíc dřív). Dlouhé turné k desce rozšířil Kurt s jeho koncertní sestavou The Violators o další termíny a po sedmi letech se vrací do Prahy.
    vstupné: vstupné dobrovolné podrobnosti: INHUMAN NATURE – thrash metal od punks z Group Of Man (Londýn, UK) + BOB – twin peaks thrash od veteránů severočeský hc/punk scény (Northcore, Cz)
    podrobnosti: Skupina založená v Bristolu získala reputaci jako jedna z nejpracovitějších kapel na scéně díky svému nepřetržitému koncertování, kterým získala popularitu v celé Anglii. Živé koncerty představují jak originální vlastní skladby, tak bluesrockovou klasiku od umělců jako jsou Stevie Ray Vaughan, Jimi Hendrix, Stevie Wonder, Robben Ford, Lenny Kravitz a Bad Company...


Co píšeme o koncertech na Kdykde

    vstupné: 250 podrobnosti: „Nejlepší festival elektronické hudby na světě je v Ugandě,” hlásá směle Fact Magazine. Řeč je o Nyege Nyege a právě z tohoto festivalu a jeho labelu Nyege Tapes přijíždí mladá krev ukázat, kvůli čemu je východoafrická taneční scéna poslední roky tak opěvovaná.
    podrobnosti: V rámci celoletního festivalu TIVOLÍ HUDEBNÍ LÉTO 2 vystoupí dvě legendy. Bonifanti, klasické jméno ústecké bigbeatové scény a Stará škola ve svém programu JINAK, kdy uvede 1. díl svých superCoverů (POZOR, již s novým zpěvákem!!!). Legendární večer, legendární kapely, legendární skladby!!!
    vstupné: 290 /350 podrobnosti: Syrie se obvykle ve zprávách skloňuje v temnějších souvislostech, zpěvák Omar Souleyman to ale dokáže vyvážit. Se svými hypnotickými rytmy, texty o lásce či zapomnění a tancem dabke už přes 15 let křižuje svět, přednedávnem na Diplově labelu Mad Decent vydal novou desku „To Syria, with Love“.
    podrobnosti: Sefardské písně (Sefard je biblický název pro dnešní Španělsko) znějí exoticky. Hudba je to emocionálně nabitá, hluboce osobní. Nesentimentální, spíš hrdý povzdech než nářek. Baladické texty nesou stopy utrpení svých tvůrců. V písních sefardských židů na nás promlouvá historie starší pěti set let.


Přihlásit se k odběru novinek

    Přehled koncertů v klubech, arénách i halách v Praze, Brně a celé ČR! Víme, kam zajít na koncert rock, pop, elektro, jazz, blues či reggae nebo rap. Kde hrají world music, country, folk i vážnou hudbu.
    vstupné: zdarma podrobnosti: Úplně úvodní výkop již druhého ročníku celoletního hudebního festivalu Tivolí hudební léto ve Velkém Březně bude ve znamení super klasiky - Stará škola v inovovaném programu si k sobě pozvala neuvěřitelně nadupanou kapelu SEVEN (z Českých Budějovic) s mezinárodním věhlasem jejich kytaristy Kirkem Běhunkem! A možná ten večer přijde ještě jedno překvapení...


Kam na jaře vyrazit za sportem?

    vstupné: vstupné dobrovolné podrobnosti: FORCE EVENTS! – rychlý a melodický hardcore punk z Mogileva. Kapela se dala dohromady v roce 2010 a vydala jedno studiové album a několik EP. Pravidelně koncertuje v Bělorusku i zahraničí. Texty písní Force Events! jsou většinou o sociální nespravedlnosti moderního světa, apelující na to, nebýt lhostejní a nevzdávat se svých názorů. Vlivy: 7 Seconds, Forus, Propaghandi + TIRED OUT – surový hardcore punk z Vitebsku. Kapela se zformovala začátkem roku 2017, ale nahrála už Demo a EP. Tired Out jsou aktivními členy Vitebské punkové scény a jejich zuřivé písně jsou o nenávisti k vládě, policajtům a nacistům.Vlivy: Hoax, Gag, Vile Gash
    vstupné: 250 / 350 podrobnosti: Jestli svoji kapelu nazvete Cocaine Piss, je pravděpodobné, že vaše hudba nebude příliš seriózní. Z toho, co začalo ve městě Lutych před 5 lety jako nemístný vtip, se časem stala jedna z nejagilnějších noisepunkových belgických skupin, která svojí vysokooktanovou energii přetavuje ve krátké a výbušné nahrávky a koncerty.
    vstupné: 490/550 podrobnosti: Novozélandský excentrik Connan Mockasin se na scéně pohybuje od ranných nultých – nejdříve s kapelou, později sólo, spolupracoval s Fatboy Slimem či Micachu & The Shapes – a loni na podzim vydal desku Jassbusters. Na ní dále rozvíjí své (neo)psychedelické hrátky a táhlá kytarová sóla z předešlé nahrávky Caramel, nicméně stěžejní jsou pro fanoušky jeho vystoupení.


Kam na jaře vyrazit za sportem?

    vstupné: vstupné dobrovolné podrobnosti: Dobrodruh, cestovatel, fotograf, kterému se podařilo projet dva kontinenty na neuvěřitelné koloběžce. Jižní Ameriku (6000km a devět měsíců) a Asii (7850km a sedm měsíců) A co se dá během takové cesty zažít? Přijďte 29. 5. 2019 v 18hod do V.Kolony a dozvíte se to.
    vstupné: 320 / 400 podrobnosti: S vyholenou hlavou a mohutným plnovousem je americký písničkář William Fitzsimmons nepřehlédnutelný. A podobně se to má i s jeho hudbou – křehké písně, ve kterých se bývalý psychoterapeut odhaluje a noří do hlubin své duše, chytnou na první poslech.
    vstupné: 490 / 590 podrobnosti: Low, trio s jednoduchým názvem a minimalistických aranží, loni vydalo dvanáctou, na první poslech překvapivě nepřístupnou desku „Double Negative“. Ta se umístila na předních příčkách všech relevantních výročních žebříčků.
    vstupné: 390 / 450 podrobnosti: Spíše než „písničkář“ k němu a jeho tvorbě sedí „vypravěč“. Cass McCombs vystřídal v rodné Californii v devadesátkách několik kapel, první sólovku vydal v roce 2003. Letos v únoru mu vychází už devátá deska – na všech si nicméně drží nastavenou laťku pořádně vysoko, krom folku se nechává inspirovat psychedelií, punkem, country.


Koncerty, které Vás nejvíce zajímají

    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.
    vstupné: 390 / 490 podrobnosti: Handsome Furs jsou zpět! Částečně… Pár let zářili jako kometa, vydali tři skvěle přijaté desky a rozpadli se, když se Dan Boeckner a Alexei Perry rozešli. O sedm let později Dan exhumoval rodinné klenoty a rozhodnul se je nechat zazářit ještě jednou, se svojí současnou kapelou Operators za zády.
    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    podrobnosti: ►Stará Škola Unplugged, neboli v rozšířené sestavě, na vyhlášené akci, na kterou se moc těšíme! Díky! A ►pozor - jeden z kapely má zrovna ten den narozeniny, takže to přijďte s ním pořádně OSLAVIT!!!
    podrobnosti: V programu Stará škola JINAK (tedy v rozšířeném obsazení se zpěvákem) vystoupíme na Náměstí Svobody v Teplicích na Lázeňské. Těšíme se moc!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00