Jak na věc


komínové stříšky

Univerzální komínová stříška, nerez 0,6mm, 150mm

    Přijďte se podívat na vystavené vzorky k nám na prodejnu. Adresa: K. Kovařovice 1 - Rožnov, České BudějoviceOtevírací doba: PO - PÁ - po předchozí domluvě na tel. čísle +420 724 232 635
    Zákazník pak od nás dostává jen to nejlepší a prověřené zboží. Snažíme se držet krok s nejnovějšími poznatky v oblasti topné a komínové techniky. Toto platí i u dodávaných komínových stříšek. 
     Vážení zákazníci.... Děkujeme, za důvěru , se kterou se letos opět obracíte na naší společnost...vzhledem k dlouhodobé předpovědi a vývoji počasí, to vypadá na brzský ... více
    Jedná se především o stavebnicové komíny skládající se z lehčených betonových tvárnic, minerální izolace a vnitřních šamotových nebo nerezových vložek.
    Kvalitní masivní komínové stříšky jsou vyrobeny z ocelového plechu o síle 1.5 mm. Stříšky jsou opatřeny žárovým zinkováním a tím jsou perfektně chráněny proti agresivnímu prostředí, které vzniká v komínech. Jednoduchá je i montáž našich stříšek - díky své důmyslné konstrukci se stříška pouze vsune do komínové roury. Komínové stříšky jsou uzpůsobeny jak pro šamotové tak i pro nerezové komínové vložky.


Univerzální komínová stříška, nerez 0,6mm, 200mm

    SO, NE a státní svátky - ZAVŘENOVážení zákazníci, pokud byste se rádi k nám podívali na kamna a vložky značek Hoxter, Nordpeis, Nordica, Hede, Kobok, Romotop, Heta atd. nebo byste potřebovali pouze poradit, rádi Vás u nás přivítáme. Momentálně nejsme celou naší otevírací dobu ve vzorkovně, proto prosíme nejdříve zavolejte a domluvte si schůzku.
    Komínový nástavec EKON svou konstrukcí zlepšuje tah komínu a působí i jako ochranný prvek komínového tělesa a především jeho hlavy. Zvýšením tahu dochází ke zdokonalení průběhu hoření a zvýšená teplota spalin opět zvyšuje tah komínu.
    Komínové stříšky slouží především k ochraně komínového průduchu před deštěm a sněhem a jsou i zajímavým architektonickým doplňkem Vašeho komínu.  Komínové stříšky jsou navrženy a vyrobeny tak, aby nesnižovaly komínový tah a nezhoršovaly funkci komínu.
    Komínové stříšky CIKO chrání komínovou sestavu před dešťovou vodou a kromě toho plení také funkci estetickou. Tím, že zabraňují zatékání dešťové vody a výrazně přispívají k prodloužení živnosti, především u cihelných komínů se šamotovými vložkami. Přitom samotná životnost těchto stříšek je neomezená. To je dosaženo pomocí pečlivému opracování materiálů a jeho důkladným výběrem. 


Komínová hlavice otočná CIKO do šamotových vložek 300mm

    Jedná se o vícevrstvá komínová tělesa, která se skládají z vnitřní vložky, izolace a vnějšího pláště. Použití nerezových komínů je téměř neomezené a v posledních letech stále více oblíbené.
    Po té, co si vyberete z naší nabídky, vložte zboží do virtuálního koše kliknutím do pole "Koupit" . Vyberte si, na jakou adresu chcete zboží zaslat a klikněte na "objednat" . Vyplňte důkladně všechny bílé pole v objednávce a klikněte na "dokončit objednávku". Zašleme Vám potvrzovací emailovou zprávu o tom, že jsme obdrželi Vaši objednávku s vašimi kontakty, číslem objednávky, názvem zboží a cenou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00