Jak na věc


komínové roury a kolena

Komínová roura, 1000mm, Ø230mm, tl. 0,4mm

    Kolena jsou vyráběna šikmým řezem z nerezové roury. vzniklá elipsa by následně působila problémy při otáčením kolenem. proto je styčná plocha kolen Karl dodatečné vyválcována do kruvého tvaru, čímž je zajištěna komfortní manipulace s kolenem.
    Koupelnová kamna nerez na dřevo ZL 100 jsou určena k vytápění a ohřevu vody v domácnostech a rekreačních objektech. Objem 100 litrů. Výška 1580 mm. Průměr válce 369 mm. Průměr kouřovodu 100-105 mm....
    Nabízíme komínové vložky, kouřovody, dvouplášťové izolované komíny, teplovzdušné rozvody vzduchu, odvětrávací hlavice, ventilační turbíny. Vše pro komíny, plyn a ventilaci. 
    Roura kouřovodu pr. 100-500 mm smalt bílá. Smaltováno oboustranně. Tl. plechu 0,6 mm. Pro lázeňská kamna OPOP LK100, ENBRA BL80, BLE80, BLE115 a BLE150 s redujcí.
    Koupelnová lázeňská kamna Zavadil ZB 100 na přípravu teplé vody (TUV) na tuhá paliva (suché dřevo). Objem nádrže 100 litrů (nerez ocel). Litinový rošt. Šamotová vyzdívka topeniště. Jmenovitý výkon...
    Pro odkouření vašeho domu, je v dnešní moderní době ideálním řešením komín z nerezu. Komíny je možné použít pro všechny typy spotřebičů i topných paliv.


Lázeňská koupelnová kamna tlaková ZB100 komplet nerez

    Nerez vrchní díl k lázeňským koupelnovým kamnům ZL 100 ZAVAdil. Lze zaměnit za smaltovaný díl LK100. Součást balení je pouze válec bez příslušenství, které se může použít se stávajícího kotle - kamen....
    Koupelnová kamna Zavadil- OPOP Z 100 na přípravu teplé vody (TUV) na tuhá paliva (suché dřevo). Objem nádrže 100 litrů (nerez ocel). Litinový rošt. Šamotová vyzdívka topeniště. Jmenovitý výkon...
    Spony zajišťují maximální těsnost kolen. Proto je velmi důležitá kvalita materiálů z něhož jsou vyrobeny, stejně jako kvalita šroubů, kterými ji připevňujeme. Spony můžete snadno dotáhnout pomocí klíče nebo šroubováku.
    Lázeňská koupelnová kamna Z 100 náhradní nerez tlakový válec. Dodávka včetně teploměru s pružinkou, pojistného tlakového ventilu a havarijního teplotního ventilu STS 20. Objem cca 100 litrů. Max...


Nerezové komíny vhodné pro jakýkoliv druh stavby.

    Nabízíme nerezové komínové vložky pro vložkování komínu, pro přípojení spotřebiče ke komínu i k rekonstrukci starých komínů. Díky své vysoké výhřevnosti jsou nerezové komínové vložky ideální variantou kotle na tuhá i plynová paliva. Vybírat můžete z nabídky komínové roury, komínová kolena a T-kusy. Koménové vložky nabízíme v průměrech od Ø80 - Ø350mm, síla materiálu 0,4mm. Pro dotazy na nerezové komínové vložky můžete využit kontaktní formulář. 
    Na stránkách METALKOMÍNY.cz naleznete kompletní sortiment pro nerezové komíny a komínové systémy. Můžete se zde vybírat z mnoha částí a dílů pro Vaše komíny.
    Koupelnová kamna Z100 nerez tlaková s teplovodním výměníkem ze všemi vývody v zadní části. Výměník je možno využít např. pro solární letní dohřev. Průměr nádoby 370 mm. Hmotnost balení válec 30 kg...
    Na těsnost se zaměřujeme u segmentů skládajících se z více částí, např. u regulovatelných kolen či kouřovodů s čistícím otvorem. Výrobky Karl jsou z hlediska těsnosti naprosto bezpečné.
    Pro odkouření vašeho domu, je v dnešní moderní době ideálním řešením komín z nerezu. Komíny je možné použít pro všechny typy spotřebičů i topných paliv.
    Na stránkách METALKOMÍNY.cz naleznete kompletní sortiment pro nerezové komíny a komínové systémy. Můžete se zde vybírat z mnoha částí a dílů pro Vaše komíny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00