Jak na věc


komínové potrubí na odvod spalin

Komínová tvárnice 500 x 360 x 245mm ∅ 270mm s větracím otvorem

    Tento komínový systém můžeme považovat za vylepšeného brášku již proslulého komínového systému UNI PLUS. Systém UNI ADVANCED je zcela nový třísložkový komínový systém, který právě přichází na trh.
    Nerezové systémy dodáváme v jednoplášťovém i tříplášťovém provedení. Jednoplášťový systém z vysoce kvalitní nerez oceli je určen k vložkování komínů a k připojování spotřebičů (kotle, kamna, ...), k libovolným komínovým systémům a zejména ke komínům CIKO. Tříplášťový nerezový komínový systém je vhodný k odvodu spalin od všech typů spotřebičů na všechny druhy paliv a používá se zejména jako lehký fasádní komínový systém pro vytápěné haly, bytové domy, průmyslové domy, rodinné domy atd.
    Suchá směs - betonová malta, určená pro zdění komínových tvárnic a zalévání komínové výztuže v komínových tvárnicích a nadstřešních komínových prstencích DEKOR. Certifikovaná, pevnost > 25 MPa.
    Komínová tvárnice dvouprůduchová pro stavbu dvouprůduchového komína. Vyrobená z lehkého Liaporbetonu, pro průměry komínových průduchů 140, 160, 180 a 200 mm, v jejich libovolné kombinaci.


Kontaktujte nás - rychlý kontakt:

    Každý, kdo alespoň malinko rozumí stavbě, a my přepokládáme, že kdo přišel na naše stránky o komínech tak tomu zřejmě rozumí, ví jak rozdílné výrobky mohou vzniknout za použití různých betonových směsí.
    Komínový systém KOMSYKO® je třísložkový systémový komín. To označuje, že je tvořen třemi vrstvami s různou funkcí. Vnější vrstva - takzvaný komínový plášť - je základní nosnou konstrukcí komínového tělesa. Jeho hlavním úkolem je zajistit jednak mechanickou tuhost komína a dále i odolnost komínového tělesa vůči vnějším podmínkám, především povětrnostním vlivům v nadstřešní části. U komínového systému KOMSYKO® je komínový plášť vystavěn z komínových tvárnic, případně, v nadstřešní části, z komínových prstenců DEKOR. Vnitřní vrstva komínového systému je tvořena šamotovými komínovými vložkami a na střední mezivrstvu s tepelně-izolační funkcí je použita komínová izolace z minerální vlny.


Komínová ventilační tvárnice 890 x 360 x 245mm ∅ 270mm - dvouprůduchový...

    CIKO nabízí rovněž široký sortiment komínové příslušenství, tedy například komínové stříšky a materiál pro rekonstrukci komínových těles. Také je zde zařazen sortiment pro připojování spotřebičů na komín, který obsahuje například silnostěnné i plastové kouřovody, komínové redukce a izolace sopouchu. Další skupinou příslušenství, které optimalizuje funkci komínového systému, jsou prvky pro regulaci komínového tahu, tedy spalinové klapky, regulátory tahu a komínové ventilátory.
    Komínový systém CIKO GAS se skládá z keramických komínových tvárnic, tvořící obvodový plášť, který je vybaven plastovými vložkami Ricom. Tento systém je určený pro odvod spalin od spotřebičů na plynná a kapalná paliva, kde výstupní teplota spalin v sopouchu bude zaručeně nižší než 120°C (Zkušební teplota dle harmonizované normy ČSN EN ISO 306 > 160 °C). Komínový systém CIKO GAS se dodává ve čtyřech průměrech vnitřních vložek: 80 mm, 110 mm , 125 mm a 160 mm.
    Vnitřní šamotové vložky společně s šamotovou hmotou, která součástí systému, vytvoří celistvý komínový průduch odolávající teplotním i vlhkostním změnám. Vnitřní průměry vložek se prodávají ve čtyřech provedení – 140 mm, 160 mm, 180 mm a 200 mm. Pro spolehlivou funkci komína je důležité odvětrání komínového tělesa, které je pro komíny Ciko charakteristické. Pro správnou funkci větrání komínového tělesa musí zůstat všechny hlavní větrací kanály (otvory u izolace) průchodné po celé výšce komínového tělesa.


působíme v lokalitách

    CIKO TEC je moderní komínový systém pro moderní vytápění Vašeho domu. Systém je složen ze špičkových materiálů a svojí konstrukcí respektuje současné trendy v oboru vytápěcí techniky.
    Sada závitové tyče M8, spojovací matice M8 a matice M8. Určená pro průběžné vyztužení komínového pláště vyzděného z komínových tvárnic a komínových nadstřešních prstenců DEKOR.
    Komíny, levné komíny, komínová stříška, vložkování komínů, komínové stříšky, nerezový komín, nerezové komíny, komín Schiedel, komínová dvířka, komínové roury, komín, komíny schiedel, komínové systémy, kominova sestava, kominove sestavy
    Komínový systém CIKO PRAKTIK je novinkou v sortimentu českého výrobce komínových systémů. Tento systém je určen pro všechny druhy paliv a všechny druhy spotřebičů s přirozeným i nuceným odvodem spalin. Základ systému tvoří tepelně izolovaná nerezová vložka a keramická tvarovka obvodového pláště.


Komínové systémy Pšenička není komín, jako komín

    Zajistíme výstavbu nových komínů, opravu stávajících komínů, provedeme výchozí revizi i pravidelnou kontrolu a čištění komínu. Do domácností prý přinášíme štěstí. Ať už tomu věříte nebo ne, jedno je jisté - po naší návštěvě bude váš komín dobře táhnout a především nebude ohrožovat na zdraví či životě vás a vaše nejbližší. A to je to, proč naši práci děláme poctivě a rádi.
    Komínová tvárnice jednoprůduchová pro stavbu jednoprůduchového komína. Vyrobená z lehkého Liaporbetonu, pro průměr komínového průduchu 140, 160, 180 a 200 mm.
    Komínové tvárnice jsou vyrobeny z Liaporbetonu - vibrolisovaného betonu z lehkého keramického kameniva LIAPOR® - tento materiál je znám i pod názvem keramzit. Liaporbeton spojuje... (text pokračuje -» )
    Vnitřní nerezové vložky jsou dodávány v tloušťce stěny 0,6mm nebo 1mm, pro přetlakový provoz jsou doplněny těsněním. Vzniká tak celistvý komínový průduch odolávající v podtlakovém provozu teplotám do 600°C, při přetlakovém provozu do 200°C (plynové kondenzační a turbokotle). Vnitřní průměry vložek se prodávají ve čtyřech provedení – 130 mm, 160 mm, 180 mm a 200 mm. Pro spolehlivou funkci komína je důležité odvětrání komínového tělesa, které je pro komíny Ciko charakteristické.


Zakázky malého rozsahu

    Komínová tvárnice dvouprůduchová s větrací šachtou pro stavbu dvouprůduchového komína s universálně využitelnou šachtou. Vyrobená z lehkého Liaporbetonu, pro průměry komínových průduchů 140, 160, 180 a 200 mm, v jejich libovolné kombinaci.
    Teplo rodinného krbu, dobře fungující kotel nebo bezpečná karma se neobejde bez komínu, který je v dobrém technickém stavu. O to, aby váš komín spolehlivě a bezpečně fungoval, se postará firma komíny Pšenička se svým týmem.
    Deska z vysokoobjemové minerální izolace pro ukotvení a dilataci průchodu komínového tělesa stropní konstrukcí, případně k oddilatování komínového tělesa od nosných stěn. Rozměr 20x333x1.000 mm. Zajišťuje protipožární průchod komína stropní konstrukcí.
    Komínová tvárnice jednoprůduchová s větrací šachtou pro stavbu jednoprůduchového komína s universálně využitelnou šachtou. Vyrobená z lehkého Liaporbetonu, pro průměr komínového průduchu 140, 160, 180 a 200 mm.
    Komínový systém CIKO 3V UNIVERSAL je určen pro všechny druhy paliv a všechny druhy spotřebičů s přirozeným odvodem spalin. Systém tvoří šamotová vložka, tepelná izolace a keramická tvarovka obvodového pláště.


Komínové díly 10 výrobky(ů)

    Komíny CIKO GAS najdou použití u spotřebičů na plynná a kapalná paliva, a to jak v přetlakovém, tak i v podtlakovém provozu. Materiál plastových vložek Ricom se vyznačuje téměř neomezenou životností, extrémní odolností vůči agresivním kondenzátům, UV-záření a vysokou tepelnou stálostí. Mechanické a chemické vlastnosti tohoto materiálu jsou nastaveny pro speciální požadavky topného sektoru. Součástí systému CIKO GAS je sortiment příslušenství potřebný ke kompletnímu vyzbrojení komína, jako např: Kolena, T-kusy, redukce, přechodky, revizní uzávěr apod.
    Systém CIKO TEC je složen z keramických izostatických hrdlových vložek, vzduchové mezery (u plynných spotřebičů) popřípadě tepelné izolace (u spotřebičů na tuhá paliva) a obvodového pláště z broušených cihelných tvarovek. Hrdlové komínové vložky vyráběné speciální technologií izostatického lisování jsou vhodné pro odvod spalin od spotřebičů na všechny druhy paliv s přirozeným i nuceným odvodem spalin. Toto zařazení komínových vložek vyplývající z certifikace dává komínu vlastnosti absolutně univerzální spalinové cesty. Odvod spalin je však pouze část funkčního využití komínového tělesa. Druhou neméně důležitou vlastností komínu je přívod vzduchu pro spotřebič. Dodáván v průměrech vnitřních vložek 140 mm, 160 mm, 180 mm a 200 mm.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00