Jak na věc


kokon pro miminka

Pár se přestěhoval do bytu snů: Našli tam mrtvolu a drsný vzkaz!

    Mladý pár se konečně mohl nastěhovat do nového bydlení, po otevření vchodových dveří je ale čekal šok. Z bytu v New Yorku se linul zápach smrti a mladý pár uvnitř učinil velice nepříjemný nález, v kredenci byla schovaná mrtvola bývalého nájemníka.
    Ženu z Českobudějovicka čekalo v pátek velmi nepříjemné překvapení. Na banánech, které si předchozí den přinesla domů z jednoho obchodu, našla prázdný kokon. Nyní má strach, že se jí po domě pohybuje jedovatá havěť.
    Pohled jako z hororu se naskytl čtenáři Liborovi u silnice vedoucí z Měšína do Jihlavy. Objevil strom plný pavučinových kokonů s housenkami. Podle entomologů nejde o nic neobvyklého, podobná hnízda staví housenky na jaře běžně.
    Velmi nepříjemný zážitek má za sebou paní Simona. Rutinní nákup banánů totiž nabral nečekaný směr poté, co žena doma na slupce jednoho z nich podivný výstupek.
    Rodinu pořádně vyděsil pavoučí kokon palovčíka brazilského, což je nejnebezpečnější pavouk na světě. Ten byl v banánech, které si přivezli z obchodu domů. Naštěstí se nikomu nic nestalo, protože jed palovčíka dokáže člověka zabít za dvě hodiny!


Horor u Jihlavy! Z obřích bílých kokonů vylézaly stovky housenek

    Další případy z Česka potvrzují, že nálezy hmyzu a nejrůznějších pavoučích nebo hmyzích kokonů na banánech nejsou nijak ojedinělé. Tentokrát se zvláštní kukla objevila na banánech v Havířově. A TN.cz ji nechala posoudit odborníky na hmyz...
    Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00