Jak na věc


kobyla je březí

Komentáře (připomínky čtenářů):

    Appaloosa je plemeno koní vyšlechtěné v Severní Americe, ale původně pochází ze Španělska. Řadí se mezi teplokrevníky. Typickým znakem těchto koní jsou výrazné oči s dobře viditelným bělmem kolem duhovky. Měří 144 - 157 cm. Koně jsou známí svou tvrdostí, ovladatelností a učenlivostí. U tohoto plemene se rozlišuje pět základních typů zbarvení: leopard, snowflake, blanket, marbleized a frost. Ideálně jsou tito koně hnědí s bílým flekatým zadkem. Původně to byl kůň jezdecký, nyní je velmi všestranný, zvládá skoky, ale i drezuru. Je to vhodné plemeno pro dobytkářství i pro děti, protože tito koníci jsou hodní a dobromyslní.  Figurka je vyrobena z kvalitního gumového materiálu a je ručně malovaná. Věk: 3+. Rozměr: 13,8 x 10,8 x 3,7 cm.
    Nekuřácká restaurace s tankovým pivem RADEGAST a klasickou českou kuchyní. V naší restauraci také stáčíme tankový RADEGAST do pet lahví, které si můžete odnést sebou.
    Katastr se rozkládá v severní části Žulovské pahorkatiny, která dále k severu přechází do Vidnavské nížiny. První zmínka o obci je z roku 1291. Vesnice leží v údolí říčky Vidnávky kolem silnice a železniční trati z Žulové do Javorníka.
    - dle zákona o GDPR jsou zveřejněni pouze členové výborů, kteří jsou také zastupiteli obce, zveřejnění ostatních členů výborů podléhá jejich výslovnému souhlasu

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00