Jak na věc


knightleyová

Příliš sezení může vést k úzkostem

    Je to o dohodě. Řeknete, za jakých podmínek se budete cítit pohodlně, a každý je pak neuvěřitelně ohleduplný, citoval slova herečky, která se na výsluní dostala přes modeling, portál Contactmusic.
    Knightleyová se také svěřila deníku Daily Telegraph, že se jako dítě bála hereckých konkurzů. Některé děti dělaly karate, já jsem chodila na konkurzy. Bylo to ponižující. Vejdete do místnosti a oni si evidentně myslí, že jste srágora. Tak jdete znovu. Je to docela kruté, dodala při vzpomínce na své začátky sympatická diva.
    Kvízové hry se v posledních letech zabydlely v českých hospodách i obývácích a není se čemu divit. Provětrat mozkové závity a poměřit znalosti s přáteli je skvělý způsob, jak si zpestřit večer!
    „Mám přirozeně hodně divné a kudrnaté vlasy, a od porodu mého dítěte jsou desetkrát hustější. Takže dnes v nich nacházím docela dost dredů. Ale také se mi s věkem velmi vysušila pokožka, takže ji neustále zvlhčuji a snažím se vypít maximum vody. Krom toho si pořád čistím zuby a používám balzám na rty. Mým novým přístupem je, dělejte, na co stačíte pamatovat, a moc se ničím netrapte,“ svěřila Keira magazínu InStyle, s nímž hovořila o svých tipech na krásu.


Kam vyrazit na jaře a co si obléct na sebe?

    Ve vašem vztahu se najednou objevil někdo třetí, a ještě ke všemu jde o další ženu. Váš partner tvrdí, že to je jen jeho kamarádka. Vy ale vidíte za roh a poznáte, že se tady děje něco úplně jiného. Ta žena ho totiž nenápadně a záludně balí! Třetí žena je dalším problémem, který potkal i Máru a Karlu z Ulice. Přestože Natálie, jak se nová tvář jmenuje, měla zálusk na Máru, tak už ví, že je zadaný. Ale jak to tak vypadá, přesto se ze hry jen tak vyřadit nenechá.
    Britská herečka Keira Knightleyová tvrdí, že ji natáčení sexuálních scén nijak neděsí. Svléknout se kvůli filmové roli prý není vůbec problém, protože každý, kdo je v tu chvíli součástí scény, je podle ní většinou ohleduplný. Navíc si vždy říká dopředu, co potřebuje, aby se cítila pohodlně.
    V osobním životě ovšem herečka řeší nepříjemnější starosti. Po pěti letech se rozešla s přítelem hercem Rupertem Friendem. Dali se dohromady při natáčení filmu Pýcha a předsudek. K rozchodu prý přispěla pozornost veřejnosti, která Friendovi nebyla příjemná. Herečka je prý zničená, sama ale osobní život nekomentovala.
    Všechna práva k textovým a obrazovým materiálům jednotlivých vlastníků na těchto internetových stránkách jsou pod ochranou ve smyslu autorského zákona a kopírování obsahu textového či obrazového je bez souhlasu vlastníka zakázáno. © Dodavatelé: ČTK, Famous, iStockPhoto, GettyImages, ShutterStock. Reklamní podmínky viz rubrika Reklama


Žít, snít a zářit... jako Dara!!!

    Knightleyová také přiznala, že jí vlasy hodně zničilo filmování. Kvůli rolím si je musela neustále barvit, takže o ně málem přišla. Dnes už používá zásadně paruky a vlastním kadeřím dopřává odpočinek.
    Jenže jednatřicetiletá hvězda Pýchy a předsudku za to nemusela platit. O zbytnění porostu hlavy se postarala její dcerka Edie, lépe řečeno těhotenství, z něhož vzešla. 
    Vážený návštěvníku našich stránek,rádi bychom Vás informovali, že na této internetové stránce už nepodporujeme prohlížeč Microsoft Internet Explorer verze 6 (odvozené a předešlé verze).
    „Měla jsem vlasy obarvené už asi na všechny představitelné odstíny, kvůli různým filmům. Došlo to tak daleko, že mi doslova začaly padat z hlavy. Takže posledních pět let používám paruky, což je nejlepší věc, která mé vlasy mohla potkat,“ dodala Keira.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00