Jak na věc


knightley ukázala poprsí

8 míst, kde si užijete dovolenou i na podzim

    Možná jí kritici z britského bulváru zbytečně křivdí a za nárůst v uvedených partiích může změna jídelníčku. V tomto případě však zřejmě platí spíše názor, že jde jen o retuš.
    Herečka Keira Knightley (24) známá především z filmu Piráti z Karibiku nesnáší úpravy svého dekoltu, pro značku Chanel však musela udělat výjimku.V jedné z posledních snímků Vévodkyně se dokonce pohádala se štábem, který prosazoval zbujnění jejích prsou prostřednictvím moderních „zlepšováků“. Co se však nepodařilo s vévodkyní dosáhli ještě v roce 2004 filmaři Krále Artuši.
    Další trik se podařil pro novou kampaň ke Coco Mademoiselle perfume, jehož je Keira tváří. Sama jakoukoli operaci a kosmetickou úpravu svého těla tvrdě odmítá, ale kvůli nabídkám již zřejmě připustila hru s jejím tělem, alespoň na počítači. Na fotografiích její bradavky zakrývají pouze traky kalhot, už z prvního pohledu je jasné, že má prsa větší, než kdykoli předtím.
    Knightley byla před několika lety nominována na Oscara za hlavní roli ve filmu Pýcha a předsudek a má za sebou také několik kasovních trháků.


Trápí vás suchý kašel? Známe zaručený recept!

    Špatný model šatů, žádné spodní prádlo a mohutné poprsí. Kvůli této kombinaci se herečka Jitka Čvančarová dopustila ve Varech parádního módního faux pas a ukázala celému světu své velké bradavky.
    Hollywoodská herečka Keira Knightley (29) šokovala svět odvážným snímkem. Na titulku časopisu se nechala nafotit zcela nahá. Malé vnady ji vůbec netrápí.
    Knightley se svlékla před fotografem Patrickem Demarchelierem pro zářijové vydání časopisu Interview. A možná to udělala právě proto, že má malá prsa a chce je všem ukázat. V minulosti veřejně kritizovala producenty, kteří na plakátech a propagačních materiálech k filmům její prsa zvětšovali.
    Tady ovšem nikdo nic nezvětšoval ani nepřibarvoval. Herečka, která se v květnu vdala za hudebníka z britské rockové skupiny The Klaxons Jamese Rightona, opět potvrdila, že je v současné době velmi šťastná.
    Herečka Jitka Čvančarová si večer vyrazila s manželem Petrem Čadkem a trochu neodhadla svůj outfit. Oblékla si odvážné černé koktejlky, pod které je spodní prádlo podmínkou. Tedy alespoň podprsenka, když se prsa derou ven takovým způsobem, že je vidět více, než by bylo potřeba. Jenže to Jitka nezvládla a mužům málem vypadly oči z důlků.


Jitka Čvančarová ve Varech: Ukázala své velké bradavky!

    Těžko říct, zda-li to tanečníkovi Petrovi vadilo, ale spíš ne. Tvářil se až božsky spokojeně. A asi má pravdu, Jitka je navzdory zřetelné nadváze stále velmi krásná.
    Pirátka z Karibiku se nestydí a ze svých malých vnadů si vůbec nic nedělá. A neřeší ani to, že má pravé prso menší než levé. Prostě ´taková sem, nemám se za co stydět. Tady mě vidíte.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00