Jak na věc


klučičí střihy vlasů

Zimní šatník: Co v něm nesmí chybět, abyste byly stylové, ale zároveň i v teple?

    Hledáš způsob, jak oživit svůj vzhled? Možná toužíš po změně a potřebuješ dodat odvahu. Tak potom vyzkoušej radikální, krátký střih! Může být bláznivý, něžný, sexy i elegantní.
    I účesy z krátkých vlasů mohou být kreativní, každý den můžeš být jiná. Jednou s vlasy pečlivě uhlazenými, jindy překvapíš rošťáckým rozcuchem, potřetí zas tajemně působící sestříhanou patkou. Právě tato proměnlivost připadá spoustě kluků sexy.
    Také nepočítej s tím, že když se zbavíš dlouhé hřívy, ubudou ti starosti o ni. Na krátkém sestřihu je mnohem víc vidět, když je neupravený. Vyžaduje časté mytí, stylingové přípravky a pravidelné zastřihování. Než se pro něj rozhodneš, promysli, kolik péče a času jsi zvyklá svým vlasům dopřát.
    Pokud si hlídáte linii, nebo se dokonce potýkáte s alergií na lepek nebo s jeho intolerancí a máte strach, že si o vánočních svátcích nebude moct vychutnat vaše oblíbené cukroví, nepropadejte rozhodně panice. V dnešní době je spousta variant, ze kterých můžete vybírat. Navíc se vám otevírá i možnost v kuchyni trochu experimentovat a třeba objevit zatím neznámé chutě a suroviny.


klučičí teenagerský střih vlasů

    Kvízové hry se v posledních letech zabydlely v českých hospodách i obývácích a není se čemu divit. Provětrat mozkové závity a poměřit znalosti s přáteli je skvělý způsob, jak si zpestřit večer!
    Každá máma chce mít doma malou princeznu s dlouhými vlásky. Nechává tak své dceři narůst pořádné kadeře. Mnohdy si ale neuvědomujeme, že to, jak se budeme teď starat o vlasy svých dětí, ovlivňuje jejich budoucí vzhled a zdraví. Může se tak stát, že díky vaší péči, bude mít vaše holčička v dospělosti řídké vlasy.
    Není nad to zpříjemnit si podzim novým kouskem do šatníku nebo třeba změnou image. Jaké vlasy letos frčí? Trendy v účesech pro podzim a zimu 2010 se nesou ve znamení přirozených tónů, praktických kratičkých střihů i božských superdlouhých kadeří.
    Vážený návštěvníku našich stránek,rádi bychom Vás informovali, že na této internetové stránce už nepodporujeme prohlížeč Microsoft Internet Explorer verze 6 (odvozené a předešlé verze).


Vypadávání vlasů následkem kortikoidů

    Že jsou ženy upovídanější než muži, to je obecně známý fakt. Dokazuje to i průzkum četnosti využívání mobilních služeb, něžné pohlaví v počtu provolaných minut i odeslaných SMS zpráv vítězí na celé čáře. Komu ženy nejčastěji volají? Jaké je jejich nejoblíbenější mobilní zařízení? A jak často využívají data? Omrkněte detailní statistiky.
    Mně přijde, že s krátkými vlasy je práce mnohem víc, zvlášť když má člověk vlnité vlasy, které si dělají co chtějí. Dlouhé vlasy umyju, nechám trochu proschnout, upletu cop a jsem spokojená, zvládnu to i na cestách. Kdežto krátké bych si musela fénovat a tužit, aby měly ten správný tvar, a to by mě fakt nebavilo. M.
    Nejen dlouhovlásky připadají klukům smyslné a sexy. Krátký sestřih je neobvyklý, správně rošťácky, jeho majitelka působí tajemně – a díky tomu smyslně.
    Kdo by si měl dát naopak pozor? Hodně mohutné dívky, majitelky obtloustlejší postavy, dobře volit musejí i majitelky jemných vlasů. S dobrým kadeřníkem ale řešení snadno najdeš.
    Šedé vlasy jsou přirozenou součástí procesu stárnutí, s kterou se dříve nebo později bude muset potýkat většina z nás. Právě proto nyní Garnier přichází s třemi novými odstíny oblíbené řady Color Naturals, které jsou speciálně vyvinuté tak, aby poskytly dokonalé krytí i pro ty nejodolnější šediny.


Celebrity podlehly krátkým účesům. Ráda by ses také inspirovala? Poradíme ti, jak i s klučičím sestřihem působit žensky.

    Plánujete dovolenou, ale nevíte, kam vyrazit? Rádi byste se vydali na vlastní pěst prozkoumat Španělsko? Nevíte, jaký typ ubytování je tím nejlepším pro rodiny s dětmi? Otázek při plánování dovolené vyvstane celá řada, najít odpověď ale na ně nemusí být vůbec těžké. Stačí se poradit s těmi, kteří jsou zcestovalí a kteří řeší stejné problémy jako vy.
    Spousta maminek řeší problém, jak stříhat či naopak nestříhat vlásky své malé ratolesti. Chceme mít dlouhovlasé princezny a ježaté kluky. Co když jim ale vlasy stříháte špatně?
    Bojíš se, že klučičí sestřih neunese výrazné líčení? Omyl. Rihanna zvolila k retro střihu smyslnou rudou rtěnku, Alicia Keys působí v krátkém mikádku a líčení v přirozených tónech velmi křehce.
    Pokud máš oválný obličej, budou ti slušet téměř všechny krátké střihy. I když ráda nosíš šaty, sukně a elegantní kousky, volbou správného krátkého sestřihu můžeš svůj lady-look ještě více podtrhnout.
    No ja mám dlhé vlasy a moc by som sa bála tej zmeny..pretože to by si každý všimol :D A myslím si že na to aby niekomu pristali krátke vlasy proste musí mať peknú tvár :)Takže..zmena z kratších na dlhšie je oveľa ľahšia :D
    Vážený návštěvníku našich stránek,rádi bychom Vás informovali, že na této internetové stránce už nepodporujeme prohlížeč Microsoft Internet Explorer verze 6 (odvozené a předešlé verze).


Vybavíte si učivo ze základky? Novinka od Albi vás vrátí Zpátky do lavic!

    Rozcuch nebo uhlazené? Na krátkých vlasech je skvělé, že můžeš být jednou taková, a podruhé jiná. Halle Berry je v ledabylém rozcuchu šarmantní, uhlazená Amber Rose působí tajemně.
    Krátký účes je navíc výborný způsob, jak dopřát svému vzhledu výraznou změnu. Ale pozor! Nesluší každé.
    Aktuální nástup vysílání ve formátu DVB-T2 znamená pro většinu domácností nutnost změny. Buď musí doplnit televizor dalším zařízením, nebo pořídit zcela nový.
    Jsi spíš křehká a jemná? I takovým typům sluší krátké vlasy. Inspiruj se třeba herečkami Carey Mulligan a Michelle Williams.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00