Jak na věc


klec pro osmáky

2 důvody, proč NEKUPOVAT klec Small Animal CH2

    Morčata potřebují prostor a klec Savic Nero 3 deluxe jim ho poskytuje. Splňuje požadavky na klec pro morčata ve všech bodech a nabízí i něco navíc. Součástí balení je napáječka, domek a jesle na seno. Majitelé morčat si u této klece vychvalují zejména dostatečnou velikost, otevírání klece ze shora i z boku pro snadnější čištění a kvalitní materiály.
    Je vám více patrová klec málo? Chtěli byste něco originálního, co by potěšilo ne jenom křečka, ale vaše oko či přinesla radost vašim dětem? Mě třeba nadchla tahle klec, která nejenom splňuje všechny požadavky dobré klece pro křečky, ale také je obohacená mlýnem, který se roztáčí pokaždé, když křeček běhá v kolotoči.
    Cenově je sice klec o něco dražší, ale v porovnání se stejně velkými klecemi je cena poměrně nízká. Klec Small Animal Kamil je ideální klec pro osmáky díky její konstrukci, velikosti a vybavení.
    Small Animal CH2 je originální barevná klec pro křečky, která umožňuje vašemu miláčkovi prozkoumat hned několik pater. Uvnitř najde tunely, domek i kolotoč, což zajistí zábavu pro vašeho hlodavce na dlouhé týdny. Rozměry jsou dostačující, zejména pak počet pater, každopádně délka klece by mohla být o něco delší.


5 důvodů, proč KUPOVAT klec Small Animal Kamil

    Jestliže chcete mít doma originální klec s obřím kolotočem připomínající ruské kolo v zábavních parcích, pak pohleďte na tuto do červena laděnou klec. Bílá kovová konstrukce navíc pěkně dobarvuje celkový vzhled. Za velkou výhodu též považujeme i kompletní výbavu pro chování křečka (kromě pilin a krmiva) – miska, napáječka i domek.
    Uvnitř klece je též boudička, která dává morčeti místo k odpočinku a místo, kde se může cítit bezpečně. Součástí balení je i domek, jesle na seno, napáječka a patro. Otevírání klece je z boku a je možno odklopit celou boční stranu pro snadnější čištění. Dávat větší pozor je pak třeba na to, aby morče např. při krmení neuteklo (zejména aktivní jedinci). To, co se nám však nelíbí je otvor s plastovými háčky (namísto kovových). Háčky se o něco rychleji opotřebovávají.
    Křečci jsou roztomilá stvoření, které přináší potěšení nejenom dětem, ale i dospělým. Když kupujete klec pro křečka je třeba mít na paměti, že jsou to zpravidla velmi aktivní tvorové. Potřebují mít dostatek prostoru nebo alespoň různé prolézačky či běhací kolo. Oproti morčatům si sice můžete dovolit pořídit menší klec, ale jako u každého hlodavce platí, že čím větší prostor pro život mají, tím lépe.


1 důvod, proč NEKUPOVAT klec Savic Nero 3 deluxe

    Tato klec je vynikajícím řešením pro chov více osmáků. Je velmi vysoká, osmáci se zde tedy mohou pořádně vyřádit – ideální velikost klece. Součástí klece jsou dva běhací kolotoče a dřevěná prolézačka. Díky kolečkám na spodku je přesun klece velmi snadný, na druhou stranu někteří majitelé osmáků si stěžovali na horší stabilitu právě kvůli kolečkům. Je třeba klec tedy řádně upevnit.
    Pokud si majitelé morčat na něco ztěžují, tak se stížnosti týkají především toho, že je třeba klec si složit dle manuálu a také na to, že boční otvor jde o něco obtížněji otevřít.
    Absolutní nezbytnost je běhací kolo, díky kterému se udržují v kondici. Výhodou je pak i vysoká klec, aby mohli šplhat – ostatně je to přeci příbuzný našich veverek.
    Prostorná klec vhodná především pro osmáky degu.„Abyste předešli poškození klece okousáním, pro potkany, pískomily a osmáky, jejichž přirozeným naturelem je průzkumnictví a hledání únikových cest, doporučujeme klece s drátěnými prvky - ideálně klec Osmák, Osmák degu, které jsou navíc vybavena drátěným roštem bránícím rozkousání plastových dílů klece."- rošt- dvě poličky- dvě miskyrozměry klece: 70x40x80 cmBarva: různé barvy


1 důvod, proč NEKUPOVAT Cage Magic Mill White

    Cena je více než přijatelná, protože za klec nedáte více než 700 Kč. Každopádně je třeba počítat s tím, že není plně vybavená – chybí pítko, miska a domeček. Pro lepší kompaktnost je nahoře poutko, jenž usnadňuje přenosy.
    To, že je plně funkční a bez kvalitativních závad je v tomto případě samozřejmostí, ale k tomu se navíc můžete těšit i ze vcelku líbivého designu s obloukovým stropem. Údržbu klece usnadňuje možnost otevírání ze shora i z boku. Jakmile dokoupíte piliny a krmivo, je klec již plně připravena k použití.
    Rozměry jsou plně dostačující a nabízí poměrně velký volný prostor pro aktivity křečka. Tím se vám otevírá možnost přidat později jiné prolézačky či hračky. Cenově je poměrně velmi dostupný (900 Kč).
    Osmák degu, jinak známý jako chilská veverka, je společenské a aktivní zvíře. Při chovu osmáka stojí jistě za zvážení, zda-li si nepořídíte rovnou dva, protože jedině tak docílíte správné aktivity osmáka – samotný osmák není po čase tak energický a mentálně čilý. Při výběru klece pro osmáka mějte tedy na paměti především dostatečnou velikost. Pozor je třeba dávat i na to, aby žádný z použitých materiálů nebyl toxický – jejich přirozeností je hrabání a okusování.


5 důvodů, proč NEKUPOVAT klec Small Animal Bořek

    Pokud hledáte klec pro morče, u které se nemusíte obávat, že jí po pár měsících musíte měnit a zároveň máte připravený rozpočet na 1500+ Kč, pak má smysl se touto klecí zaobírat.
    Klec je připravená k použití, jelikož spolu s ní dostáváte i napáječku, misku a domeček. Stejně jako všechny klece pro křečky, které doporučujeme, i tato je cenově dostupná (okolo 1000 Kč).
    Chcete si pořídit morče, křečka nebo osmáka? Ať už svého hlodavce již máte nebo jej teprve plánujete, největší a nejdůležitější investice bude patřit právě kleci. Ve své kleci stráví většinu svého života a je pouze na vás, jak kvalitní životní prostředí mu vytvoříte. Každý hlodavec má však trošku jiné potřeby a je od přírody stavěný jinak, od toho by se také měl odvíjet výběr samotné klece.
    Klec Ferplast Cavie je skvělým řešením pro každého milovníka morčat, který hledá kvalitní, ale cenově dostupnou klec pro morčata. Klec je svými rozměry ideální pro jedno, max dvě morčata. Patří mezi nejprodávanější klece na trhu a dostává se jí řada pozitivních uživatelských recenzí.


2 důvody, proč NEKUPOVAT klec Small Animal Bořek

    Máte jiné oblíbené klece pro hlodavce, které vám tu chybí? Napište níže do komentářů a pomozte tak ostatním při výběru té správné klece. Těším se na diskuzi.
    Absolutní král ve světě klecí je Ferplast Casita, která je podle Heureky nejprodávanější klecí vůbec. Svou velikostí ji jen málokterá předčí a kvalita provedení je plně dostačující i pro chov více než jednoho morčete. Klec je z robustního plastu a kovové konstrukce. V balení najdete plastový domeček, dvojitou misku na krmení, jesle na seno a napáječku.
    Pokud z nějakého důvodu chcete chovat pouze jednoho osmáka a zároveň máte doma omezené prostory, pak oceníte tuto kompaktní byť velikostně dostačují klec pro osmáky. Jak jsem zmínil na počátku této kapitoly, běhací kolo je u osmáků takřka povinnost – i zde jej tedy najdete.
    Proto jsme na základě důkladného průzkumu vybrali a zrecenzovali nejlepší klece pro hlodavce – pro morčata, křečky a osmáky. Pro informace o klecích pro králíky, pokračujte zde. Jestliže sháníte klec pro potkany, čtěte tento článek.


Klec Small Animal CH2 – recenze

    Morčata patří mezi ty větší hlodavce, a proto byste měli vybírat především takové klece, které tomu velikostně odpovídají. Jsou to navíc i aktivní tvorové, kteří se rádi proběhnou. Zde tedy jistě platí, že čím větší, tím lepší.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00