Jak na věc


kladno oaza bowling

Inspirujte se jinde na Kudyznudy.cz

    Původní provozovatel ovšem brzy zkrachoval a nový nastavil laťku spokojenosti zákazníků na správnou výšku. Dnes „rodinný“ podnik chystá od října změny v jídelníčku, z nichž nejzajímavější jsou domácí burgery s různými druhy masa.
    Prohlášení o ochraně osobních údajů (GDPR): V rámci tohoto webu neshromažďujeme o návštěvnících žádné osobní údaje. U registrovaných uživatelů evidujeme jejich emailovou adresu, která je nezbytná pro registraci a komunikaci s uživateli. U odběratelů emailového informačního servisu evidujeme emailovou adresu. Viz též Informační memorandum o aplikaci GDPR v rámci činností vydavatele.
    ČR: Mezinárodní den má oslovit nejen Romy, ale i širokou veřejnost a vzbudit v ní větší zájem. Přídechové hlásky a osmý pád - to jsou některé z rozdílů mezi češtinou a romštinou. Příbuznými jsou indické jazyky jako je hindština nebo bengálština.
    PLZEŇ: Putovní výstava snímků předních českých fotografů s názvem Od pražského jara k sametové revoluci je ke zhlédnutí v mázhauzu plzeňské radnice. Připomíná přelomové okamžiky československých dějin. Jsou zde umístěny na čtyři desítky prací, které zachytily události let 1968/1969 a 1988/1989.


Na zlatou neděli vyvrcholí oslavy příchodu Vánoc i na Karlštejně

    LIBEREC: Tradice pokračuje. Již potřiadvacáté se uskuteční benefiční aukce uměleckých děl pořádaná libereckou Nadací Euronisa. Vernisáž výstavy prací, které poputují do dražby, začíná v pátek 1. listopadu od 17.30 v Oblastní galerii. Hostem bude vdova po libereckém fotografovi Ladislavu Postupovi, výtvarnice Zuzana Postupová.
    Před pěti roky se v těchto prostorách s velkou pompou otevíraly nejmodernější bowlingové dráhy směrem od Zličína. Samozřejmě s restaurací, která měla uspokojit nejen chutě hráčů.
    LIBEREC: Sedmnáct tisků, dva rukopisy a dva rukopisné pergamenové zlomky svěřila Krajská vědecká knihovna v Liberci do péče restaurátorek. Stalo se tak díky projektu s názvem Knihovna Liberec — zkvalitnění ochrany a zpřístupnění knihovního fondu a jeho prezentace, financovanému Evropskou unií. Čtyři tisky jsou již zpět v knihovně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00