Jak na věc


klíčové centrum plzeň

Nerezový stojan-montáž ke stěně

    Všechny požadované zámkové vložky, visací zámky, přídavné zámky a další uzamykací prvky, které jsou součástí uzamykacího systému, rozdělí zákazník do jednotlivých skupin dle jeho vlastních organizačních požadavků. Dále určí oprávnění vstupu klíčů vyšších řádů do jednotlivých skupin a definuje tak uzamykací schéma objektu.
    Výroba systémů generálního klíče je pouze zakázková. Používají se zpravidla chráněné bezpečnostní vložky s ochranou proti nežádoucímu kopírovaní klíčů a tím omezení nekontrolovaného přístupu osob. Systém může obsahovat jeden, ale i tisíce kusů zámků, podle zadání kompetencí. Objednávání náhradních vložek, zámků a klíčů je možné pouze na základě řádné objednávky majitele systému a na základě bezpečnostních pravidel, které si sám určí na základě námi vystavené bezpečnostní karty. Tím je zaručeno, že náhradní klíče obdrží pouze oprávněný majitel.


Klíčové systémy generálního klíče SGHK

    Když využijete naší službu sjednocování vložek, visacích zámků, přídavných zámků atd., bude Vám stačit jeden klíč na libovolný počet zámků. Systém je možné využít jak pro domácí, tak i pro firemní prostředí. Tento systém Vás jednoduchým a bezpečným způsobem zbaví starosti s používáním mnoha různých klíčů a jejich hledáním, který klíč patří k tomu správnému zámku. Například pro vstupní dveře, garáž, branku, sklep, dílnu nebo zahradní domek nemusíte používat samostatné klíče, ale postačí vám jeden společný klíč. Nebo jen třeba k bytu a chalupě, ale také i jen pro hlavní a přídavný zámek na vstupní dveře bytu, nebo rodinného domu.
    U všech vložek a zámků systému je použita řada speciálních profilů, které se mohou mezi sebou kombinovat a jsou zcela odlišné od profilů sériově vyráběných vložek a zámků. Tyto speciální překryté profily, případně přídavné boční uzávěry, jsou konstruovány proti vyhmatání planžetou. Doporučuje se jejich použití s bezpečnostními štíty 802, 807, R1, R4.
    Systém tvoří speciální kombinace uzávěrů klíčů, vložek a zámků, které snižují celkový potřebný počet klíčů. Díky možnosti použití generálního klíče, pomocí kterého lze velmi rychle odemknout veškeré zámky a provést rychlý zásah, lze zachránit hmotný majetek i životy v nenadálých situacích (požár, atd.).
    Klíčový systém neboli systém generálního a hlavního klíče -SGHK- jedná se o klíčový systém, kdy otevíráme více vložek, visacích zámků nebo např. i nábytkových zámků jedním klíčem FAB.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00