Jak na věc


klára samková rozhovory o islámu

Autorská práva k publikovaným materiálům

    RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER a.s. lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.
    Jejím startovním výstřelem byla černá komedie Indiánské léto (1995) režiséra Saši Gedeona, kdy byla za roli mladičké Kláry poprvé nominována na Českého lva. Druhou nominaci Klára Issová získala za vedlejší roli ve filmu Anděl exit, třetí pak za hlavní roli ve snímku Grandhotel režiséra Davida Ondříčka.
    ...vás druzí zlobí: společníci ve firmě, členové společenství vlastníků, družstevníci, nájemníci, pronajímatel, zaměstnanci, zaměstnavatel, konkurence, úřady, dodavatelé, zákazníci, spoluvlastníci, sousedé, partneři, děti, rodiče, účastníci dopravy, dopravní společnosti, policie či zločinci.  
    CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.


Mám zájem o tento typový dům, chci více informací

    Krom toho Klára Issová hrála v několika zahraničních filmech. Objevila se v netradičním snímku Jana Švankmajera Přežít svůj život. Zahrála si také v projektu Soukromé pasti a v řadě seriálů, jako jsou např. Špačkovi v síti času, Legenda, Bez hranic, Kapitán Exner.
    ...máte vizi… projekt... plán. Máte svůj sen. Chcete se pustit do aktivity, jejíž náplň vám je jasná, ale jak zařídit všechny právní aspekty, které spolu souvisí? Pomůžeme věci skloubit… podnikání, daně, pracovněprávní vztahy, půjčky, leasing, hypotéky, nájmy a pronájmy, finanční poradenství, boje o povolení a jednání se správními úřady. Školský registr, obecní majetek, svěřenecké fondy a trusty, živnostenské podnikání, obchodní rejstřík...
    Bojíte se, že když uděláte krok jedním směrem, bude to mít dopad v dalších, vámi nepředvídatelných oblastech. Vše je spolu spojeno, propleteno, bojíte se pohnout, abyste si zlepšením situace na jedné straně nepohoršili na straně druhé. Jste tlačeni soudními řízeními, která nemáte ve své moci, protože spor zahájil někdo jiný. Anebo se chcete do sporu pustit, protože nutně potřebujete svá práva a své nároky obhájit.


Designéři a značky: Klára Šípková

    Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Život s sebou přináší složité situace, kdy gordický uzel je proti nim pár jednoduchých nitek. Tyto situace si člověk nevybírá, nevybírá si ani čas, kdy se do nich dostane. Obvykle přijdou ve chvíli, kdy se to člověku vůbec nehodí anebo když si naopak myslí, že už je tak zvaně z nejhoršího venku a očekává pouze zlepšování svého života. A najednou je vše jinak. Najednou se zhroutil svět a stojíte před zcela novou nečekanou situací, jejíž všechny dopady si někdy neumíte ani představit, natož je uchopit a racionálně řešit. Často se stává, že zároveň jste emocionálně zranění, oslabení zármutkem či ztrátami materiálního zázemí i životních jistot. Potřebujete nejen profesionální právní radu, ale i průvodce, konzultanta, osobního rádce, kouče, možná trochu i psychoterapeuta či přítele. To všechno vám poskytnou advokátky pracující v advokátní kanceláři Kláry Samkové.
    V divadlech se předvedla v desítkách rolí. S herečkou Kateřinou Velebovou pracovala na vlastní produkci hry Služky, kterou uvedly v divadle Rubín. Klára Issová exceluje také na každoročních Letních shakespearovských slavnostech pod otevřeným nebem.
    Průzračnou sošku českého krále zvířat si Klára Issová odnesla v roce 1997, kdy předvedla nejlepší ženský herecký ve filmu Nejasná zpráva o konci světa Juraje Jakubiska. Svůj potenciál prokázala i v pohádkách Anděl páně, Anděl páně 2, ve válečném dramatu Operace Silver A nebo v komediích Medvídek, Mr. Johnson, Všechno nebo nic či Zoufalé ženy dělají zoufalé věci.
    ... jste se dostali do problémů, ani jste nevěděli jak, a na dveře vám klepe policie a usnesení o zahájení trestního stíhání už visí ve vzduchu... anebo je dokonce už napsáno, či dokonce je podaná obžaloba...


Advokátní kancelářKlára Samková s.r.o.

    Divadlu se Klára Issová začala věnovat již v dětství. Přivedl ji k tomu otec Michel Issa, který ji přihlásil do dramatického kroužku. A byla to správná volba. Už během studia Pražské konzervatoře se Klára Issová objevila v několika filmech.
    Mezi bývalé milence Kláry Issové patří výtvarník David Černý nebo režisér a producent David Ondříček, jehož jí po čtyřech letech vztahu přebrala sestřenice Martha Issová. Příbuzné se proto nějakou dobu nestýkaly. Usmířily se na festivalu ve Varech v létě 2017, kam Klára Issová přijela s novým přítelem, pohledným sportovcem Jakubem.  
    ... je všechno zapleteno dohromady: rozvod, péče o děti, daně, společné či samostatné podnikání, trestní věci, pracovněprávní vztahy, vypořádání majetku, nemovitosti, hypotéky, půjčky, rodinné majetky, autonehody, poškození zdraví, dědictví, poškození dobrého jména společnosti a zásah do osobnostních práv… a ještě více…


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12996
cache: 0024:00:00