Jak na věc


kdo dabuje toma cruise

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

    Jednoduše se přihlašte a zpřístupní se Vám funkce Přidat telefonní číslo, přihlášení jsme zavedli abychom omezili vkládání textů různými roboty, děkujeme za pochopení. Registrace do našich stránek je velmi jednoduchá, rychlá a nepožaduje ověření emailové adresy. Navíc budete mít možnost editovat a upravovat veškerá čísla a texty, která na Kdo volal přidáte.
    Máte zmeškaný hovor a nevíte od koho, jednoduše zadejte číslo do hledání a i když ho nenajdete, můžete číslo přidat a zeptat se ostatních zda vědí čí telefonní číslo je. Přidáním telefonního čísla můžete také ostatním uživatelům pomoci, některá volání jsou nevyžádaná a obtěžující a proto je dobré vědět, jaké číslo nezvednout nebo zablokovat.
    Šovinista je člověk, který podléhá šovinismu, tedy vyhrocenému a přehnanému nacionalismu, přesvědčení o nadřazenosti vlastního národa nad jinými. Slovo šovinismus je odvozeno od jména napoleonského granátníka Chauvina z francouzské satirické komedie. V širším smyslu nemusí být šovinista přesvědčen jen o nadřazenosti národa, ale může si totéž myslet třeba také o své rase, pohlaví (mužský šovinismus je přesvědčení, že muži jsou nadřazení ženám) atd.


Co znamená a jaký je význam slova Šovinista?

    Pokud jste z telefonního čísla 467072399 obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni, tak se na této stránce můžete podívat na komentáře ostatních k tomuto telefonnímu číslu nebo můžete případně zjistit, komu patří číslo 467072399. Můžete také zanechat komentář, abyste pomohli ostatním.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00