Jak na věc


katrina kaif

Katrina Kaif krásy tipy a fitness tajemství Odhalení

    Krása Tajemství Katrina Kaif je, že se věnuje větší pozornost k očím než zbytek obličejových rysů. Ona používá Yves Saint Laurent Mascara a také MAC Kohla pro oči. Ona vyhýbá používání základ a preferuje krém korektor zejména Make Up Forever Camouflage Cream Palette No 3. Ona je ráda Yves Saint Laurent Touche Eclat.
    Ona používá pouze 4 produkty pro denní make-up. Ona platí Peter Thomas Roth Max Daily Defense hydratační krém SPF 30. Na rtech se obecně používá Stila hedvábné oční stíny v odstínu Apricot. Katrina také rád používá Giorgio Armani Sheer červenat a Max Factor 2000 Calorie Curved Brush Mascara.
    Britové-indický Bollywood diva, Katrina Kaif je bezesporu královnou krásy Bollywood. Ona je jedním z mála Bollywood divy, kteří hledají krásné a dokonalé s nebo bez make-upu. Katrina kůže máslový hladká a zářící, že to dělá nás často ptají, jaké je tajemství za její bezchybnou pleť! Budete překvapeni, vědět, že její tajemství krásy jsou jednoduchá - když takto přísnou dietu, hity posilovny spalovat přebytečný tuk, a přijala jednoduchý péče o pleť rutina.
    1. Katrina dělá jógu pravidelně, a to byl pomáhá jí získat štíhlé a tónovaný tělo. 2. Ona je vyškolen celeb fitness trenér Yasmin Karachiwala. 3. Ona také dělá jádro a Ab cvičení, které zahrnují gymming, jogging, iso-prken a plavání.


Péče o vlasy tajemství Katrina Kaif je:

    1. Před ulehnutím ke spánku, to děvečka vždy čistí obličej dobře. Pro čištění a odstraňování make-up, ona používá Shu Uemera čištění pleti Beauty Oil. 2. Ona také používá La Prairie noční krém. 3. Dne, ona používá Mene a Moy Face Wash a pro obličej a oči jí používá Lancome pleťové mléko. 4. Chcete-li zklidnit její kůži, ona také používá minerální bahenní masky Anne Semoin.
    1. Ms Kaif pije hodně vody. V dopoledních hodinách, po probuzení, pije alespoň 4 sklenice vody. 2. Chcete-li získat zářící pleť, ona konzumuje potravinové doplňky získané z Acai berry a pšeničné trávy prášku. 3. Katrina má makrobiotické stravy. Ona žvýká na čerstvá vařená zelenina, jakož i ovoce po každé 2 hodiny. Ona zcela vyhýbá sacharidy a bere potraviny bohaté na vlákninu. 4. K snídani, má cereálie a ovesné vločky. 5. Grilované ryby a tmavý chléb s máslem se podává oběd. 6. Ve večerních hodinách, má tmavý chléb s burákovým máslem. A k večeři, ona jí polévku, ryby, chapatti a grilované zeleniny.
    Jméno: Katrina kaif Výška: 1,74 m Hmotnost: Hmotnost 58 kg v roce 2013 Datum narození: 16. Července-1983 Místo narození: Hongkong, Čína Populární filmy: Namastey london, partner, vítejte, rajneeti, zindagi na milegi dobara


Je olej Neem užitečný pro léčbu svrabů?

    Mnozí z vás čekali na tento okamžik, znát své oblíbené herečky dietu graf. Dokonce i když nejste nezdolný fanoušek Katrina je, stále se ptát sami sebe: „Ach jo, Kat je nádherná! Co to dáma jíst?“, Kdykoli budete vidět její obrazovce. Tajemství za Katině stravě je odhaleno. Zde jsou tajemství krásy špičky Katrina Kaif.
    1. Katrina Kaif není moc do make-up, takže pokaždé, když není střelba, ona zřídka používá make-up. 2. Miluje být přirozené většinu času. Před uvedením na make-up, vždycky dal led do mušelínu kusu látky, a platí to po celém obličeji. 3. Ona také používá olej Meruňkový Anne Semonin. 4. Během dne, nikdy nevyjde z domu, aniž by na hydratační slunce zámek na exponovaných částech těla a obličeje.
    1. Oblíbené kadeřnictví Katrina jsou Sapna Bhavnani a Asif Ranjan. 2. Chcete-li získat lesklé a zvládnutelné hřívu, ona používá Kiehl to Leave-In Conditioner. 3. Chcete-li rozmazlovat vlasy, Katrina používá Kiehl je Olive Fruit Oil hluboké dýchání Hair balení. 4. Před Katrina používá nějaké teplo aplikátory, ona vždy používá tepelné chránící a vysoušeč séra na vlasy. 5. Před odchodem na večírek, ona rána uschne její hřívu pomocí produktů Kérastase na vlasy. Kat kartáče vlasy s pádlem kartáčem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00