Jak na věc


katalytické lampy zkušenosti

Náplně do katalytických lamp Nasoterapie

     Nově v nabíce italská přírodní certifikovaná pleťová kosmetika a přírodní dekorativní kosmetika.
    Vynález katalytické lampy pochází již z 19. století, kdy dva francouzští chemici vyrobili první katalytické zařízení pomocí drahých kovů. Katalytickou lampu, už podobně, jak ji známe dnes vytvořil lékárník z Francie Maurice Berger. Vynález katalytické lampy si nechal patentovat. Původně se katalytické lampy používaly v nemocnicích a márnicích proto, aby čistily vzduch. V poválečném období se k nám však katalytické lampy přestaly z Francie dovážet, a proto je dnes považujeme za novinku, i když je to takto starý vynález. Ve světe jsou katalytické lampy již běžnou součástí mnoha domácností.
    Aromatické směsi do katalytických lamp Nasoterapia jsou zdravotně nezávadné a splňují evropské normy REACH a normy švýcarské organizace IFRA
    Mít čistý, bezpečný a provoněný domov je snem snad každého z nás. Proto se katalytické lampy hodí jako dárek pro každého. K narozeninám, k Vánocům, jako svatební dar nebo i k jiným příležitostem.


Náplně do katalytických lamp Nasoterapie

    Aroma katalytická lampa je dekorativní doplněk do bytu či kanceláře, který plní hned dvě funkce, a to čističe vzduchu a vonné lampy. Během několika hodin po rozbalení katalytické lampy se zbavíte veškerých nečistot a alergenů v místnosti. Katalytická lampa velmi výkonně působí proti roztočům, bakteriím i plísním. Novodobé testy ukazují, že prakticky neexistuje jiné zařízení, které by takto účinně dokázalo odstranit zápach po cigaretách, vaření, hnilobě nebo po zvířatech.
    Náplně do katalytických lamp Nasoterapia neškodí dospělým, dětem, domácím mazlíčkům ani rybičkám.
    U nás zakoupené spotřebiče jsou od oficiálních českých dovozců a vztahuje se na ně plná zakonná záruka.
    Nestíháte naší otevírací dobu? Zavolejte nám, rádi si s Vámi domluvíme individuální návštěvu.
    Účinnost v čištění vzduchu pomocí katalytické lampy byla prokázána nezávislými testy. V těchto testech byly testovány katalytické lampy bez vonných esencí. Ještě po 30 hodinách po uhašení lampy bylo zjištěno, že toto zařízení zlikvidovalo 85% bakterií v místnosti. Esenciální oleje účinky katalytické lampy díky svým přírodním vlastnostem ještě umocňují. Katalytické lampy tedy velmi účinně čistí vzduch.
    Katalytické lampy čistí vzduch nejen od bakterií a bacilů, ale pomáhají i vyčistit běžné nežádoucí pachy v domácnosti, tedy od vaření, domácích mazlíčků a podobně.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00