Jak na věc


kartářka ester vosátková-recenze

Kartářka prozradila, co nás čeká v roce 2019! Bude přelomový?

    Kartářka, která inkasovala od seniora statisíce za sliby, že mu pomůže uhodnout výherní čísla na téměř 100 milionů korun, podvedla ještě další ženu. Tvrdí to kriminalisté z Hradce Králové. Kartářka z obou lidí vylákala více než 800 tisíc korun. Ona sama však tvrdí, že má čisté svědomí.
    Moji milí klienti. Jsem zde pro Vás a nabízím Vám své schopnosti, které mám. Jsem věštkyně a kartářka Edita. Vykládám karty a zaměřuji se na tarot. Jsem připravena pomoci Vám jak nejlépe budu moci. Vaše kartářka Edita... pokračovat
    Jsem kartářka Hana. Zabývam se výkladem tarotových karet již více jak třicet let. Ráda používam Andělskou energii, cítím přítomnost Andělů a vidím je. Pomocí Andělů dokážu lidem pomoci v různých životních situacích. Dokážu se vcítit do jejich problému a okamžitě jim poskytnout řešení. Ke své práci používam kyvadlo, které mě ujišťuje, že jednám tak správně... pokračovat
    Zdraví Vás jasnovidka Jana. Díky své babičce mám jasnozřivost a svoji silnou energii. Pracuji s kyvadlem, povím Vám kde máte zdravotní problémy. Dokážu Vám na dálku odblokovat... pokračovat


Kartářka slíbila výhru ve Sportce, z muže v Hradci vytáhla obří sumu

    Přeji všem svým klientům, aby měli to štěstíčko a svojí kartářku si správně vybrali, výklad z karet je nad míru uspokojil a rádi se k nám vraceli. Můžete mít všechny úžasné věci na světě, které si přejete, můžete být tím, kým chcete, pokud si to dovolíte.
    I dnes si musí člověk umět vybrat svojí kartářku a také jí důvěřovat. Jestliže dotyčná osoba se rozhodne navštívit nějakou kartářku či kartáře a sám se rozhodne, že chce pootevřít něco málo ze své budoucnosti, či pomoci rozhodnout se v určité životní zkoušce, měl by být zcela uvolněn a nechovat se skepticky. Jen tak posléze proudí ta správná energie mezi těmi dvěma lidmi a daná kartářka může provést dokonalou práci. Každá kartářka pracuje s různými kartami, nejčastější jsou Tarotové karty, ale používají se také Mariášové karty, Andělské karty a mnoho dalších prostředků k věštění jako třeba runy.
    Jaký bude rok 2019? Podle kartářky se bude všechno točit okolo vztahů - a to nejen k našim blízkým, ale i k nám samotným. Co dalšího by nový rok měl přinést? A co konkrétně nás čeká v nejbližších měsících?


Na konci září kartářka Ivetě věštila štěstí, ale... ROZHOVOR

    Senior (92) z Hradce Králové chtěl zabezpečit svou rodinu a najal si proto kartářku, která mu slíbila hlavní výhru 95 milionů korun ve Sportce. Za „výherní“ čísla platil kartářce téměř půl roku. Žena z něj dostala přes 760 tisíc korun! Teď jí hrozí až osm let vězení.
    Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.
    Dobrý den. Nevím jak mám vysvětlit to, že jsem kartami doslova okouzlena a jsem tudíž v jejich moci. Karty a výklad karet mi doslova změnily a obrátily život na ruby. Když jsem byla malá holka jedna cikánka mi vyvěštila z výkladu karet, že mam obrovský dar pomáhat lidem a ovlivňovat životy jiných lidi. Při jejím výkladu z karet jsem si myslela svoje, ale nechala jsem jí ať mi vyvěští co mě čeká. Řekla mi spoustu věcí, kterým jsem moc nevěřila a přestala jsem na to myslet. Ale časem jsem zjistila, že měla v mnoha věcech pravdu... pokračovat


Kartářka slibovala staříkovi jackpot, obrala ho skoro o milion

    Jmenuji se Libuše a mojí doménou je 20letá zkušenost v problematice výklad z karet, u kterého využívám Andělské karty, Kosmický tarot, léčení a Anděly světla, ale používám také Ametystové kyvadlo a Achaneling s anděli, jedná-li se o léčení, tam používám vesmírné energie a společně s andělskými a archandělskými energiemi. Ptáte se, proč mi zavolat? Proč má věštba a ne od jiné kartářky?... pokračovat
    Pro položení vaší otázky na jednu z našich kartářek volejte 906 50 10 10. Po spojení zvolte danou linku a ihned budete mluvit s danou kartářkou. Seznam kartářek vidíte níže na této stránce.
    Věštecké schopnosti jsem zdědila po mé babičce a matce. V podstatě celý náš rod ze strany matky měl a má tyto schopnosti. Má sestra je taktéž velmi úspěšnou a žádanou léčitelkou. Já sama jsem byla Bohem vyvolena k velmi náročné Duchovní Cestě životem, která byla provázena velkými životními zkouškami, plná strastí a velkého utrpení. Toto mi bylo sděleno již v dětství jedním velmi starým knězem na Svaté Hoře v Příbrami. ... pokračovat
    Redakci TN.cz se podařilo exkluzivně vyzpovídat osobní kartářku Petra Kramného! Co si myslí o událostech v Egyptě a proč bezmezně Kramnému věří jeho nevinu? I o tom si mimo jiné s námi povídala v dlouhém telefonickém rozhovoru.


Úterní úplněk je obzvlášť silný, říká věštkyně. Přináší velké změny

    Věštila jí štěstí a říkala, že je zamilovaná a Josef Rychtář je pro ni ideální partner. Ivetě Bartošové šťastné opojení láskou ale vydrželo jen krátce, minulé úterý, sedm měsíců po svatbě, spáchala sebevraždu.
    Služby kartářek a vědem bývají různé. Málokterá z nich ale nabízí také čištění domova od duchů a negativních energií. Romana Hanzalová ano. O tom, že má schopnost vidět a komunikovat s duchy, ví už dávno.
    Jsem Elína Tyto Alba, vaše čarodějka. Čarodějnictví je moje víra, filosofie i způsob života. Cesta, jak prospět sobě i ostatním. S tím, co vím o reinkarnaci, věřím, že jsem byla čarodějkou i v mnoha mých dalších životech. Před více jak dvaceti lety, jsem byla obdařena přímým napojením na andělské energie a za pomoci andělských průvodcú nyní praktikuji své rytuály a konzultace... pokračovat
    Už dávno není pravidlem, že kartářka, či čarodějnice (chcete-li) musí být stará seschlá dáma s bradavicí na nose a černou kočkou za krkem. Kartářky dnešní doby jsou i pohledné, hezké dámy, na které se rádi podíváte. Pravdou ovšem zůstává, že není kartářka jako kartářka.


Víme, jak bude na Štědrý den! Budou Vánoce na sněhu?

    Zářijový úplněk připadl na úterý 25. září. V celé své kráse se nám měsíc ukázal ráno ve 04:52 a přináší s sebou nové začátky a velké zvraty. Dnešní úplněk byl obzvlášť důležitý a silný, tvrdí věštkyně Helen Silvan.
    Již více jak 15 let se zabývám výkladem karet, u kterého využívám především Andělské, Cikánské, Tarotové (Tarot) a hlavně Mariášové karty. Dále ovládám chiromantii (čtení z ruky), andělské a partnerské poradenství, léčitelství. Proč mi zavolat ohledně výkladu karet? Pomohu vám jak se ztotožnit s životním cílem. Poradím jak nejlépe zrušit své duševní svazky s kritikou, sebezatracováním, strachem, zlobou a starostmi. Poradím jak se oddat svému ideálu a jak funguje zákon blahobytu a úspěchu pro každého na této planetě. Patřím mezi ty nejlepší kartářky, které působí nejen v ČR... video a recenze kartářky

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00