Jak na věc


kapela expres humpolec

Svatební hra - Tanec s balonky

    Pokud hledáte na svatbu živou hudbu, jsme kapela, která je tou pravou volbou. Naše kapela na svatbu se vyznačuje velmi širokým repertoárem všech žánrů pro všechny věkové kategorie z domácí i zahraniční produkce. Stačí si jen vybrat a každý si přijde na své. Správná hudba dokáže strhnout zábavu tím správným směrem tak, že končí až v brzkých ranních hodinách.
    Česká rock/crossoverová stálice z Berouna/Hořovic/Vršovic působící na domácí hudební scéně přes deset let. Za dobu své existence se řadila stylově k post-hardcoru, nu-metalu či alternativnímu rocku. Typickým prvkem jsou rytmicky moderní, jednoduché a úderné bicí, basa harmonicky doplňující podladěné kytarové riffy, střídání hrdelního řevu s čistým melodickým zpěvem a temné elektro-samply. Kapela má na svém kontě dvě LP a tři EP, poslední LP nese název King´s Court a bylo vydáno 9/9/2013 v produkci Ecsona Waldese ze studia Biotech.


Živá hudba i svatební hry.

    Kapela se poprvé sešla v září 2010, do té doby hráli původní členové (Štěpán Dočekal, Vojta Švejnoha, Jára Čada a původní zpěvák Tomáš Jirkovský) covery od Beatles a primárně od Nirvany a dalších. Kapela za dva roky trochu vyspěla a v současné době se snaží tvořit hudbu ve stylu hardcore-metalcore, se zpěvem řezaným growlem a screamem, přecházejícím až do melodického chrapláku. Texty vycházejí ze současného světa, každodenních problémů, za nic se neschováváme a nevymýšlíme nesmyslné, nic nevypovídající texty o ničem - vycházíme z reálného světa!
    Svědek nebo jiná pověřená osoba odvede ženicha stranou. Na židle do řady vedle sebe si sedne několik dam. Ženichovi se zavážou oči a jeho úkolem je poznat nevěstu dle kotníku. Ty dámy, která ženich vyřadí, odcházejí stranou, aby ženich mohl poznávat dle užšího výběru. Alternativou pro nevěstu je poznávání ženicha dle hrudi.
    Každému z vybranných tanečních párů se příváže na nohu jeden nafouknutý balonek. Cílem hry je pokusit se při tanci zničit balonek jiného tanečního páru a zároveň uchránit před zničením ten svůj. Vítězem se stává ten taneční pár, kterému vydrží balónek na noze neporušený nejdéle.
    Vznik někdy 2007, po pauze 2009, 2.sestava od 2010, od tohoto roku máme nového zpěváka, se kterým jsme natočili ve zkušebně demo. Hrajeme v okolí Chebu jako předkapela, v playlistu máme 10 vlastních skladeb.


Živá hudba v lokalitách:

    První nápad založit kapelu Congenital Anomalies napadlo Jara (zpěv, programování bicí) a VytahaF (kytara, doprovodný zpěv) na zimu r. 2010. Jelikož vzdálenost mezi členy byla nemalá, začala kapela plně fungovat začátkem r.2012. Po pár nahraných songů se kapela shodla že něco tomu chybí. Byla to basa. Kterou taky zaujmul VytahF. Už po pár měsících kapela vydává svůj první počin v podobě demo nahrávky s názvem Unseen Parasite.
     Na taneční parket umístíme židle tak, aby tvořily kruh. Zvolíme počet soutěžících tak, aby jejich počet převyšoval počet židlí o jednoho (lze provádět i v párech) . Naše hudba začne hrát a v okamžiku, kdy hudba zastaví, sedne si každý na nejbližší volnou židli. Na jednoho soutěžícího židle nezbyde, tento odchází ze soutěže k baru s občerstvením. Takto se pokračuje až do poslední židle. Vítězí ten, kdo si první sedne na poslední židli v posledním kole.
    Kapela D.O.P. - hrající mix thrash metalu - vznikla v roce 2002. Má tři členy. Natočila několik cd. Před pár dny vydala mini EP JAKO BRATŘI/ NA KŘÍDLECH VRAN. Kapela ve svých textech nekompromisně popisuje dění v našem korupcí drceném státu, domácí násilí a historické skutečnosti nedávno minulé. Vše řváno v rodném jazyce, žádná pseudoangličtina naučená v lekcích na základní škole.


Svatební hra - Poznávání nevěsty

    Death-blacková kapela ze Zlína vznikla v roce 1999, ale předcházelo tomu formování muzikantů v kapelách NOMENMORTIS a BLACK HEAVEN. Kapela má za sebou tři CD a značnou řadu koncertů včetně vystoupení na Brutal Assault, Nuclear Storm a řady dalších zahraničních štací. Kompletní bio na:
    Svatba je jen jednou za život, a proto by se měla stát nezapomenutelným zážitkem. Předcházejí jí několikaměsíční přípravy plné očekávání toho, že se vše povede tak, jak má. Jednou z hlavních složek Vaší svatby je živá svatební kapela.
    Kapela Donor byla založena na jaře roku 2012 kytaristou Karlem Hajdíkem. Kapela hraje heavy metal a tvoří vlastní skladby. V sestavě došlo k personálním změnám. Na postu kytaristy na konci června v roce 2012 vystřídal Michal Banovský původního kytaristu Vojtu Kostku a na podzim téhož roku se konala změna bubeníka. Nestíhajícího Jindru Preče vystřídal Vítek Holeňa a kapelu dostal minimálně o dvě třídy výš. V kapele od založení hraje taky baskytarista Mira Šipula a také zpěvák Marek Tlašek.


Svatební hra - Židlový tanec

    Thrash-heavy kapela z Šenova se již této soutěže zúčastnila a postoupila mezi finalovou šestnácku do živého hraní. Kapela natočila v roce 2011 debutové album Mankind Disorder, které nejprve distribuovala on-line a koncem roku 2012 vyšlo album i na CD. Letos na jaře se Blakshrad stali kapelou týdne na rádiu Čas Rock.
    Zahráli jsme také na mezinárodních svatbách:česko - španělská svatba česko - anglická svatba česko - holandská svatba česko - dánská svatba česko - ruská svatbačesko - rakouská svatba česko - ukrajinská svatba česko - francouzská svatba česko - finská svatbačesko - německá svatba
    Kapela vznikla v roce 2006 a tvoří vlastní gothic metalovou hudbu s výraznými klávesami a ženským zpěvem. V současné době dokončujeme naše první CD "Na křídlech noci".
    Adagio Funebre je doommetalový projekt, který byl založen začátkem roku 2009 baskytaristou kapely VIDOCK Davidem Hradílkem (také ex-TÖRR), který je také výhradním autorem hudby a textů tohoto projektu. Momentálně má kapela natočené album s názvem "Of Grief and Insanity", které by mělo vyjít během roku.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00