Jak na věc


kapela expres humpolec

Živá hudba v lokalitách:

    Historie Desire for Sorrow se začala psát v červnu 2009, i když základy kapely byly položeny už o několik let dříve. Zakládající členové Jiří Zíka (Ziky-kytara) a Jan Pavlíček (Johny-klávesy), tehdy ještě členové death metalové formace Pentamoan, se po rozpadu kapely rozhodli ve společném hraní dále pokračovat. Přibrali k sobě Romana Huszára (Ruman-kytara) a Karla Buriana (bicí). V tomto složení kapela zkouší více jak rok. Po odchodu Karla, je post bicích nějaký čas bez náhrady. V té době do kapely přichází Jan Nirnberg (Bubno –bicí). Kapela dostává jméno a začíná skládat nový materiál, který se ubírá cestou melodického black metalu. Začátkem roku 2010 přichází poslední člen kapely Karel Vlášek (Vlajda-basa).V červnu téhož roku se kapela zavírá na několik dní do studia Hellsound a natáčí demo s názvem Angels of Revenge. Demo sklízí převážně pozitivní ovace a kapela začíná více koncertovat po klubech i festivalech. V roce 2011 odjíždí Roman Huszár na rok do Ameriky za studiem a kapela s
    Clawed Forehead je šestičlenná brněnská kapela, která vznikla v roce 2006. Formace hraje v originálním složení: ženský vokál, housle, dvě violoncella, kontrabas a bicí s občasným obohacením o irskou flétnu a jiné netradiční nástroje. Na živých koncertech můžete slyšet autorskou tvorbu, která průběžně vznikala od roku 2007 a neustále se vyvíjí i v současnosti. Hudba Clawed Forehead v sobě misí prvky metalu a severského folku, především ale nese osobitou atmosféru. Za dobu svého působení kapela odehrála bezpočet koncertů a zúčastnila se festivalů jako Sázava fest, Basinfirefest, Dead End festival, Music fest Preštenice, Dark Valentine, Samhain fest a v roce 2012 postoupila v rámci soutěže Skutečná liga až do finále v Hard Rock Café Praha.


Svatební hra - Poznávání nevěsty

    Pokud hledáte na svatbu živou hudbu, jsme kapela, která je tou pravou volbou. Naše kapela na svatbu se vyznačuje velmi širokým repertoárem všech žánrů pro všechny věkové kategorie z domácí i zahraniční produkce. Stačí si jen vybrat a každý si přijde na své. Správná hudba dokáže strhnout zábavu tím správným směrem tak, že končí až v brzkých ranních hodinách.
    Vznik někdy 2007, po pauze 2009, 2.sestava od 2010, od tohoto roku máme nového zpěváka, se kterým jsme natočili ve zkušebně demo. Hrajeme v okolí Chebu jako předkapela, v playlistu máme 10 vlastních skladeb.
    BREAKING THE CYCLE je mladá metalcorová banda která vznikla v roce 2012. Frontmanem je Chott, kterej jak zpívá, tak valí na kytaru. Druhá kytara patří Ponclovi, na bicí mlátí Minja a bassu drtí plešoun Nudla. Jejich hudba se vyznačuje rozmanitými riffy v různých laděních a zpěvem prokládaným screamem. Naživo se nešetří a je poznat, že do výstupu dávají veškerou enrgii.
    Po výměně některých členů a především změny hraného stylu se kapela přejmenovala na "BEHIND OUR WALLS". Po této obnově začali koncertovat po Moravskoslezském kraji, kdy se jich ujala jejich nynější manažerka. Od té doby přeskakovali například Rusko/Pražským APOSTATE, Anglickým POLAR nebo Ukrajinským TO LEAVE A TRACE. Nyní se kapela připravuje na nahrávání prvníhoEP a po jeho vydání také na CZ/SK tour.


Svatební hra - Židlový tanec

    ALL FRIENDS DEAD z Turnova, to je takový hardcorový zmatek, šílenost. Čisté zpěvy se střídají s tvrdším výrazem metalového vokálu. Metal se mísí s popovou melodii, corová hrubost s elektronikou... Překvapila mě zajímavě upravená, brutálně předělaná verze písně „Personal Jesus" od Depeche Mode. - fobiazine.net
    První nápad založit kapelu Congenital Anomalies napadlo Jara (zpěv, programování bicí) a VytahaF (kytara, doprovodný zpěv) na zimu r. 2010. Jelikož vzdálenost mezi členy byla nemalá, začala kapela plně fungovat začátkem r.2012. Po pár nahraných songů se kapela shodla že něco tomu chybí. Byla to basa. Kterou taky zaujmul VytahF. Už po pár měsících kapela vydává svůj první počin v podobě demo nahrávky s názvem Unseen Parasite.
    Kapela se poprvé sešla v září 2010, do té doby hráli původní členové (Štěpán Dočekal, Vojta Švejnoha, Jára Čada a původní zpěvák Tomáš Jirkovský) covery od Beatles a primárně od Nirvany a dalších. Kapela za dva roky trochu vyspěla a v současné době se snaží tvořit hudbu ve stylu hardcore-metalcore, se zpěvem řezaným growlem a screamem, přecházejícím až do melodického chrapláku. Texty vycházejí ze současného světa, každodenních problémů, za nic se neschováváme a nevymýšlíme nesmyslné, nic nevypovídající texty o ničem - vycházíme z reálného světa!


Svatební hra - Tanec s balonky

     Na taneční parket umístíme židle tak, aby tvořily kruh. Zvolíme počet soutěžících tak, aby jejich počet převyšoval počet židlí o jednoho (lze provádět i v párech) . Naše hudba začne hrát a v okamžiku, kdy hudba zastaví, sedne si každý na nejbližší volnou židli. Na jednoho soutěžícího židle nezbyde, tento odchází ze soutěže k baru s občerstvením. Takto se pokračuje až do poslední židle. Vítězí ten, kdo si první sedne na poslední židli v posledním kole.
    Thraaaash! 1000 bombs - thrash metalová skvadra z hlavního města piva - Plzně, vznikla na podzim roku 2012. Začala velmi intenzivně zkoušet, skládat vlastní materiál a také "ničit" pódia živelným koncertováním. Nyní se připravuje demo, které bude obsahovat 3 skladby a zároveň se nahrávají skladby na debutní album, které vyjde u německého labelu Ketzer Records.


Živá hudba i svatební hry.

    Kapela Abyss vznikla začátkem roku 2012, kapelu dal dohromady Petr Faigl (bicí) a Pavel Kilberger (kytara). Ale dva členové je velmi málo na to, aby vzniklo něco co by mohlo zakořenit :-). Během pár dnů se našel kytarista Martin Valter a jako post zpěváka a basáka zaujal Jirka (Amos) Berky. Po intenzivním zkoušení se kapela rozhodla, že na post zpěváka najdou nějakou šikovnou slečnu. Co nevidět se tato slečna našla.. jmenem Lenka Hofmeisterová. Bohužel tento post zpěvačky nám dlouho nevydržel a na její místo nastupuje Bára Horská. Kapela začína intenzivně zkoušet a tvořit nové věci. Po pár týdnech nastupuje další člen kapely, klávesák Lukáš Klička.V této sestavě odehrává kapela první koncerty a dalo by se říct, že i uspěšně. Ale i přesto se kapela v letě 2013 rozhodla, že post zpěvu zaujme nynější basák Jirka Berky a na jeho místo nastupuje velice šikovný Ondřej Valenta z Attax. Kapele Abyss koncem září vyšlo debutové album Escape.
    Jihočeská banda *Bad Days Begin* z města jednookých vůdců, Tábora, se zrodila v létě 2011. Po předešlém roce hledání členů a také hledání směru, kterým se ubírat, nalezli kytarista a bubeník posily do své posádky, ukojili své potřeby při masturbaci, a začalo se intenzivně zkoušet. V žánrových vodách hardcoru a death-core-metalu se snaží vyplnit mezeru na zdejší scéně, kde již delší dobu chyběla nová krev. Původní členové (kytara, bicí) natočili začátkem léta 2011 starší materiál, ze kterého se svépomocí vyprodukovalo demo, stále však s nekompletní sestavou. BDB stále hledají zájemce o pozici druhého kytaristy, bez níž se tento styl neobejde.Svojí premiéru si odbyli 11.11.2011 v táborském klubu Orion po boku ruských techniků Sarah Where is My Tea a havlíčkobrodských rubačů Noostrak. Koncem roku 2012 odchází zpěvák Zdenda a místo něj obratem nastupuje ještě mladší Debny, se kterým v létě 2013 nátáčejí nové EP.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00