Jak na věc


kapela expres humpolec

Svatební hra - Židlový tanec

    Kapela Abyss vznikla začátkem roku 2012, kapelu dal dohromady Petr Faigl (bicí) a Pavel Kilberger (kytara). Ale dva členové je velmi málo na to, aby vzniklo něco co by mohlo zakořenit :-). Během pár dnů se našel kytarista Martin Valter a jako post zpěváka a basáka zaujal Jirka (Amos) Berky. Po intenzivním zkoušení se kapela rozhodla, že na post zpěváka najdou nějakou šikovnou slečnu. Co nevidět se tato slečna našla.. jmenem Lenka Hofmeisterová. Bohužel tento post zpěvačky nám dlouho nevydržel a na její místo nastupuje Bára Horská. Kapela začína intenzivně zkoušet a tvořit nové věci. Po pár týdnech nastupuje další člen kapely, klávesák Lukáš Klička.V této sestavě odehrává kapela první koncerty a dalo by se říct, že i uspěšně. Ale i přesto se kapela v letě 2013 rozhodla, že post zpěvu zaujme nynější basák Jirka Berky a na jeho místo nastupuje velice šikovný Ondřej Valenta z Attax. Kapele Abyss koncem září vyšlo debutové album Escape.
    Vznik někdy 2007, po pauze 2009, 2.sestava od 2010, od tohoto roku máme nového zpěváka, se kterým jsme natočili ve zkušebně demo. Hrajeme v okolí Chebu jako předkapela, v playlistu máme 10 vlastních skladeb.
    Kapela D.O.P. - hrající mix thrash metalu - vznikla v roce 2002. Má tři členy. Natočila několik cd. Před pár dny vydala mini EP JAKO BRATŘI/ NA KŘÍDLECH VRAN. Kapela ve svých textech nekompromisně popisuje dění v našem korupcí drceném státu, domácí násilí a historické skutečnosti nedávno minulé. Vše řváno v rodném jazyce, žádná pseudoangličtina naučená v lekcích na základní škole.


Živá hudba v lokalitách:

    BLAMAGE - českobudějovická kapela založená v roce 2003, na svém kontě má 1 maxisingl ( Plameny 2006 ), dále 3 plnohodnotná CD (Vzpoura Otroků 2007, Exit Absolut 2008 a Valkýra 2011 ) a 4 videoklipy. Kapela hraje melodický thrash metal s důrazem na vlastní tvorbu a české texty a vystupuje pravidelně na hudebních festivalech ( Master of Rock, Maxxlování, Draxter show atd) a na klubové scéně po celé ČR. Kapela měla v minulosti možnost zahrát si na jednom pódiu s americkými kapelami Vicious Rumors, Circle II Circle ( Zack Stevens ) nebo se zakladateli amerického death metalu Master. V současné době se kapela připravuje na nahrávání nového CD a natočení nového videoklipu.
    Kapela Break the Rules hraje melodic-metalcore a vyznačují se především velmi energickými a instrumentálně precizními show. Za poměrně krátkou dobu svého působení si už stihli zahrát na významných pražských podiích, jako například Palác Akropolis, či Rock Café nebo Roxy. V únoru 2013 úspěšně pokřtili svůj debut The New Beginning a momentálně koncertují po celé České republice.
    První nápad založit kapelu Congenital Anomalies napadlo Jara (zpěv, programování bicí) a VytahaF (kytara, doprovodný zpěv) na zimu r. 2010. Jelikož vzdálenost mezi členy byla nemalá, začala kapela plně fungovat začátkem r.2012. Po pár nahraných songů se kapela shodla že něco tomu chybí. Byla to basa. Kterou taky zaujmul VytahF. Už po pár měsících kapela vydává svůj první počin v podobě demo nahrávky s názvem Unseen Parasite.


Živá hudba i svatební hry.

    Clawed Forehead je šestičlenná brněnská kapela, která vznikla v roce 2006. Formace hraje v originálním složení: ženský vokál, housle, dvě violoncella, kontrabas a bicí s občasným obohacením o irskou flétnu a jiné netradiční nástroje. Na živých koncertech můžete slyšet autorskou tvorbu, která průběžně vznikala od roku 2007 a neustále se vyvíjí i v současnosti. Hudba Clawed Forehead v sobě misí prvky metalu a severského folku, především ale nese osobitou atmosféru. Za dobu svého působení kapela odehrála bezpočet koncertů a zúčastnila se festivalů jako Sázava fest, Basinfirefest, Dead End festival, Music fest Preštenice, Dark Valentine, Samhain fest a v roce 2012 postoupila v rámci soutěže Skutečná liga až do finále v Hard Rock Café Praha.


Svatební hra - Poznávání nevěsty

     Výběr našich produkcí na svatbách:Svatba – Hotel BOUČEK*** Mochov u PrahySvatba - Vinařství HANZEL, Miroslav, Moravský KrumlovSvatba - hotel Augustiniánský dům**** LuhačoviceSvatba - hotel FROMWALD Bad Fischau (Rakousko) Svatba – Hotel Zátiší*** Špindlerův Mlýn Svatba – Penzion Korytářka PrahaSvatba - zámecký hotel**** Valeč u TřebíčeSvatba - Měšťanský pivovar ústí nad OrlicíSvatba - řecká restaurace KRÉTA Praha PodolíSvatba – zámecká restaurace Chlumec nad Cidlinou Svatba – Hotel Bonato*** NáchodSvatba - hotel OLYMPIE*** Špindlerův Mlýn Svatba – NH Hotel**** OlomoucSvatba - hotel Tři Hvězdičky*** Střítež u Jihlavy Svatba – Kongresové centrum OÁZA ‚Ríčany u PrahySvatba - Romantický hotel MLÝN**** KarlštejnSvatba - BEST penzion Moravská TřebováSvatba - Horsepark Kamenný dvůr**** Buková u Příbramě Svatba – Penzion Podstránský mlýn Lično Svatba – Zámek Nový JičínSvatba - resort VINICE**** Hnanice, ZnojmoSvatba - zámek Niměřice u
    Po výměně některých členů a především změny hraného stylu se kapela přejmenovala na "BEHIND OUR WALLS". Po této obnově začali koncertovat po Moravskoslezském kraji, kdy se jich ujala jejich nynější manažerka. Od té doby přeskakovali například Rusko/Pražským APOSTATE, Anglickým POLAR nebo Ukrajinským TO LEAVE A TRACE. Nyní se kapela připravuje na nahrávání prvníhoEP a po jeho vydání také na CZ/SK tour.
    Kapela se poprvé sešla v září 2010, do té doby hráli původní členové (Štěpán Dočekal, Vojta Švejnoha, Jára Čada a původní zpěvák Tomáš Jirkovský) covery od Beatles a primárně od Nirvany a dalších. Kapela za dva roky trochu vyspěla a v současné době se snaží tvořit hudbu ve stylu hardcore-metalcore, se zpěvem řezaným growlem a screamem, přecházejícím až do melodického chrapláku. Texty vycházejí ze současného světa, každodenních problémů, za nic se neschováváme a nevymýšlíme nesmyslné, nic nevypovídající texty o ničem - vycházíme z reálného světa!


Svatební hra - Tanec s balonky

    Kapela vznikla v Hradci Králové v roce 2009 pod názvem Temple Of Doom, kterou založil Daniel Beneš. Po personálních změnách na postech bubeníka, kytaristy a americké vokalistky Nicole Fay Kupkové se ustálila sestava v nynější podobě. Největší posilou je zpěvák Tomáš Pokorný z Brněnské heavy metalové kapely Kairen a bubeník Jan Džugan, který žije v Brně. Nejčerstvější posilou je pražský kytarista Martin Knapp, který je původem z východního Slovenska z okresu Poprad. Tím se kapela ArchFall dala na cestu Progressive melodic power metalu.
     Na taneční parket umístíme židle tak, aby tvořily kruh. Zvolíme počet soutěžících tak, aby jejich počet převyšoval počet židlí o jednoho (lze provádět i v párech) . Naše hudba začne hrát a v okamžiku, kdy hudba zastaví, sedne si každý na nejbližší volnou židli. Na jednoho soutěžícího židle nezbyde, tento odchází ze soutěže k baru s občerstvením. Takto se pokračuje až do poslední židle. Vítězí ten, kdo si první sedne na poslední židli v posledním kole.
    Kapela vznikla v roce 2006 a tvoří vlastní gothic metalovou hudbu s výraznými klávesami a ženským zpěvem. V současné době dokončujeme naše první CD "Na křídlech noci".
    Svědek nebo jiná pověřená osoba odvede ženicha stranou. Na židle do řady vedle sebe si sedne několik dam. Ženichovi se zavážou oči a jeho úkolem je poznat nevěstu dle kotníku. Ty dámy, která ženich vyřadí, odcházejí stranou, aby ženich mohl poznávat dle užšího výběru. Alternativou pro nevěstu je poznávání ženicha dle hrudi.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
15461
cache: 0024:00:00