Jak na věc


kancelářská aplikace

Kancelářské křeslo Roma krémové

    Tapety na zeď - samolepící tapety, samolepky na zeď, fototapety, dekorace na zeď - trendové řešení vašeho interiéru.
    Shrnovací dveře - ideální prvek k rozdělení prostoru v interiéru především tam, kde není dost místa pro otevírání klasických dveří.
    Obývací stěny - bohatá nabídka, ve které naleznete jak obývací stěny klasické, tak obývací stěny moderní.
    Ložnice nábytek - nabízíme postele a skříňový nábytek, doplňují je noční stolky, případně toaletní stolek, komody, apod.
    Nabízíme kancelářské židle od základních modelů se synchronním mechanismem až po kancelářská křesla s řadou nastavitelných ergonomických funkcí. Vyberte si židli s ohledem na její využití v požadované cenové kategorii a barevném provedení. Kancelářské židle a kancelářská křesla jsou v základu vybaveny područkami. Podhlavník je u většiny kancelářských židlí jako volitelné příslušenství. Všechny kancelářské židle a křesla mají certifikát ze státní zkušebny. Na většinu kancelářských židlí a křesel poskytujeme záruku 3 roky.


Kancelářské křeslo Merkur Peška

    Nabízíme jak kancelářské židle levnější se základní mechanikou, tak i kvalitnější kancelářské židle pro zdravé sezení se synchronní mechanikou.
    Vířivky, vířivé bazény | Roubenky | Matrace, postele, rošty | Balkony | Svítidla a osvětlení | Svítidla-led-lighting | Bytový nábytek | IGSTYL.CZ | Bezpečnostní dveře
    V nabídce máme pro Vás kancelářské židle SITNESS pro bolavá záda. Sedíte jako na balónu, čímž aktivně zapojujete zádové svalstvo a páteř je tak vždy ve správné pozici! Kancelářské židle SITNESS jsou německé výroby za lidovou cenu.
    Prohlédněte si naší nabídku ověřených modelů se kterými máme dlouholeté zkušenosti. Kancelářské židle si můžete přijít vyzkoušet do naší vzorkové prodejny v Praze.
    Náš sortiment obsahuje širokou nabídku kancelářských židlí různých druhů materiálů a konstrukcí od mnoha výrobců. U nás naleznete výběr kancelářských židlí od dětských po kancelářská křesla s nosností do 170kg. Můžete vybírat z různých druhů materiálů potahů opěráků a sedáků včetně jejich kombinací. Dále podle materiálů konstrukce a jejich houpacích mechanismů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00