Jak na věc


kancelářská aplikace

Moderní ergonomické kancelářské židle

    Obývací stěny - bohatá nabídka, ve které naleznete jak obývací stěny klasické, tak obývací stěny moderní.
    Náš sortiment obsahuje širokou nabídku kancelářských židlí různých druhů materiálů a konstrukcí od mnoha výrobců. U nás naleznete výběr kancelářských židlí od dětských po kancelářská křesla s nosností do 170kg. Můžete vybírat z různých druhů materiálů potahů opěráků a sedáků včetně jejich kombinací. Dále podle materiálů konstrukce a jejich houpacích mechanismů.
    Ložnice nábytek - nabízíme postele a skříňový nábytek, doplňují je noční stolky, případně toaletní stolek, komody, apod.


Záruka na naše kancelářské židle

    Nabízíme kancelářské židle od základních modelů se synchronním mechanismem až po kancelářská křesla s řadou nastavitelných ergonomických funkcí. Vyberte si židli s ohledem na její využití v požadované cenové kategorii a barevném provedení. Kancelářské židle a kancelářská křesla jsou v základu vybaveny područkami. Podhlavník je u většiny kancelářských židlí jako volitelné příslušenství. Všechny kancelářské židle a křesla mají certifikát ze státní zkušebny. Na většinu kancelářských židlí a křesel poskytujeme záruku 3 roky.
    Prohlédněte si naší nabídku ověřených modelů se kterými máme dlouholeté zkušenosti. Kancelářské židle si můžete přijít vyzkoušet do naší vzorkové prodejny v Praze.
    Vířivky, vířivé bazény | Roubenky | Matrace, postele, rošty | Balkony | Svítidla a osvětlení | Svítidla-led-lighting | Bytový nábytek | IGSTYL.CZ | Bezpečnostní dveře
    V nabídce máme pro Vás kancelářské židle SITNESS pro bolavá záda. Sedíte jako na balónu, čímž aktivně zapojujete zádové svalstvo a páteř je tak vždy ve správné pozici! Kancelářské židle SITNESS jsou německé výroby za lidovou cenu.
    Tapety na zeď - samolepící tapety, samolepky na zeď, fototapety, dekorace na zeď - trendové řešení vašeho interiéru.
    Shrnovací dveře - ideální prvek k rozdělení prostoru v interiéru především tam, kde není dost místa pro otevírání klasických dveří.
    Nabízíme jak kancelářské židle levnější se základní mechanikou, tak i kvalitnější kancelářské židle pro zdravé sezení se synchronní mechanikou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00