Jak na věc


kanadské bodování hráč nhl - statistika

NapoleonKanadské krbové vložky Napoleon

    Krbové vložky od kanadského giganta Pacific Energy sniží Vaše náklady na vytápění prostřednictvím efektivního spalování dřeva. S nejefektivnějšími krbovými vložkami na trhu neuděláte chybu.
    Různé kanadské žertíky jsou zdrojem veliké zábavy a někteří lidé je doslova milují. Pokud k nim patříte také, můžete si vybrat z naší nabídky. Máme pro vás spoustu nápaditých a originálních pomůcek, které mohou šokovat, ale hlavně všechny pobaví.
    Nabízíme krbové vložky se širokou škálou výkonů (9 - 26kW), dobu hoření (až 24 hodin), rozměrů, designových zpracování, různě provedené doplňky (například pozlacená dvířka) a výběr z několika povrchových úprav, včetně porcelánovéoceli.
    Historie kanadského výrobce Napoleon sahá až do roku 1976, název firmy napoleon příšel až s prvními prosklenými dvířky v roce 1981. Od svého začátku se firma napoleon dostala na špici technologického vrchodu v oblasti krbových vložek. Jedná se o pokrokovou firmu zajímající se o životní prostředí.


Kostýmy na tělo - morphsuity, bodysuity

    Pokud chcete kvalitní krbovou vložku, tak kanadské krbové vložky od společností Regency, Pacific Energy a Hampton jsou pro Vás to pravé. Tito výrobci mají zkušenosti v oboru výroby krbových vložek již více jak 25 let,  díky čemuž se dostali na světovou úroveň. Kombinují tradiční kvalitní zpracování s moderními technologiemi spalování a dosahují tak neuvěřitelných výsledků.
    Designéři kanadské společnosti Hampton spojili roky staré umění smaltování s nejnovějšími strojařskými standardy a výsledkem jejich práce jsou nádherná praktické kanadské krbové vložky na spalování dřeva.
    S výkonovými variantami krbových vložek (11 až 22 kW) poskytuje kanadský Pacific Energy řešení ze kterého si jistě každý vybere. Kromě široké škály výkonů nabízí Pacific Energy širokou škálou dvířek. Díky širokému výběru různých variant v kombinaci s CB spalováním dřeva (Clean Burn – čisté hoření) nemá firma Pacific Energy na evropském trhu konkurenci. Všechny krbové vložky Pacific Energy na spalování dřeva jsou certifikovány Agenturou na ochranu životního prostředí (EPA) a splňují nejpřísnější ekologické normy.
    Spalování dřeva v krbových vložkách naší nabídky je nejen příjemným zážitkem, ale navíc šetříte přírodu. Všechny krbové vložky prošli přísnou certifikací EPA. Díky technologii dvojího spalování produkují malé emisí, které u některých vložek dosahuje hodnot pod 3g/hodinu.


Krbová vložka Pacific Energy FP30

    Kamnářské centrum s.r.o. Vám již řadu let nabízí kvalitní krbová kamna a krbové vložky od kanadských společností Regency, Pacific Energy a Napoleon. Nabízíme pouze ověřené výrobce, kteří dosahují světových kvalit a mohou nabídnout designová a přitom plně funkční kamna a vložky.
    Každá krbová vložka Hampton je originál. Mírné odchylky způsobené ruční výrobou v konečném provedení zajišťují, že získáte exkluzivní a jedinečnou krbovou vložku na spalování dřeva v té nejvyšší kvalitě.
    Regency vyrábí jedny z nejkvalitnějších produktů na trhu již od roku 1979. Produkty Regency se vyznačují nejen dokonalým prohořením dřeva, minimem popela, dlouho dobou hoření, vysokou kvalitou, ale i jidinečným disignem, kterým se snaží odlišit od ostatních značek na trhu. Na základě těchto vlastností se snaží dosáhnout na pozici světového lídra.
    Všechna krbová kamna Regency a krbové vložky Regency na spalování dřeva jsou certifikovány Agenturou na ochranu životního prostředí (EPA) a splňují nejpřísnější ekologické normy.


Krbová vložka Pacific Energy ALDERLEA T5 Insert

    Pro kanadské krbové vložky v naší nabídce je typické: doživotní záruka na spalinovou komoru, vysoká účinnost (i přes 80%), dlouhá doba hoření (až 24 hodin), dvojí spalování, minimum popela, prvotřídní kvalita, prvotřídní designové zpracování a příznivá cena. Kanadské krbové vložky umožňují jednoduchou montáž do stávajícího otevřeného krbu. To jsou hlavní důvody, proč právě kanadská krbová vložka.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00