Jak na věc


kamnářská jil mm

Kamnářská perlinka Silaterm PERLINKA (1 m2)

    Síťová tkanina SILATERM má oproti klasické stavební perlince hned několik předností, které jí dovolí použití v tak specifickém oboru, jako je KAMNÁŘSTVÍ.
    Prvotním předpokladem je tepelná odolnost do 550 °C. Její speciální povrchová úprava dále zajistí přetrvání tkaniny v kamnářských materiálech (maltách a omítkách). Tyto materiály
    Naše kamna jsou výsledkem řemeslného umu i mezilidského porozumění. Pracujeme pro nejnáročnější klienty. Pokud si vzájemně porozumíme, budou na kamnářské dílo hrdé i generace, co přijdou po nás.
    jsou vyrobeny ze specifických příměsí, ve kterých se standartní síťoviny rozpadají a postupně vymizejí. Do dvou let pak dochází k jejich rozložení a postupnému praskání povrchové
    Naše firma se zabývá stavbou a rekonstrukcí kachlových kamen, sporáků, pecí a krbů již od roku 1994, kdy se nám podařilo obnovit rodinnou tradici kamnářství. Kamnářství se v rodině věnujeme již třetí generaci, již náš děda byl vyučený kamnář. V roce 2012 byl nejmladší Mlčoch přijat do Cechu kamnářů.


Údržba a renovace kachlových kamen, krbů

    Zapomeňte, co jste si dosud mysleli o kachlových kamnech. Umí toho mnohem víc. V naší práci spojujeme dva světy – nezaměnitelný vzhled a špičkovou funkčnost. Jeden příklad za všechny: víte, že kamna, která vypadají jako sto let stará, mohou ukrývat techniku 21. století řízenou počítačem?
    Kamnářství má v našich rodinách tradici. Učili jsme se u nejlepších. Jdeme v jejich šlépějích. Předáváme zkušenosti dalším generacím. Působíme ve vedení Cechu kamnářů a snažíme se jít dobrým příkladem.
    Síťová tkanina SILATERM má oproti klasické stavební perlince hned několik předností, které jí dovolí použití v tak specifickém oboru, jako je KAMNÁŘSTVÍ. Prvotním př...
    Naše tradiční moto kamnářství Mlčoch „Stavíme krby a kamna od Šumavy k Tatrám“ s nadsázkou parodujeme „od Šumavy po Tennessee“ (Náš zatím nejvzdálenější zákazník).
    Zámecká kamnářská manufaktura je český výrobce špičkových kachlových kamen. Mistři kamnáři Vít Pešek a Libor Soukup pracují pro ty nejnáročnější klienty. Výstupy manufaktury nejsou obyčejná kamna, ale umělecká díla.


Sortiment kamnářské manufaktury

    Síťová tkanina SILATERM má oproti klasické stavební perlince hned několik předností, které jí dovolí použití v tak specifickém oboru, jako je KAMNÁŘSTVÍ. Prvotním předpokladem je tepelná odolnost do 550 °C. Její speciální povrchová úprava dále zajistí přetrvání tkaniny v kamnářských materiálech (maltách a omítkách). Tyto materiály jsou vyrobeny ze specifických příměsí, ve kterých se standartní síťoviny rozpadají a postupně vymizejí. Do dvou let pak dochází k jejich rozložení a postupnému praskání povrchové úpravy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00