Jak na věc


kaktusy a sukulenty zalévání

Duben - Kaktus.cz - kaktusy, sukulenty, sukulentní bonsaje

    Při vyplňování údajů pro registraci a při objednávání věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti uvedených údajů - kontrolujte překlepy! V poslední době se množí zejména chyby v e-mailových adresách a PSČ u doručovacích adres. V důsledku svou chybou způsobíte největší potíže sami sobě - zásilka se může zpozdit a nemohou Vám být doručovány informační ani potvrzovací e-maily. Děkujeme za Vaši spolupráci.
    V letech 1991-1998 potkal postkomunistcký hobby útlum i naši pěstírnu. Firma se začala věnovat pěstování zeleniny a na kaktusy stále méně času. Oživení nastalo až v roce 1999, kdy došlo k výsevu novinek a rostlin s označeným původem. Zároveň se rozšiřuje sortiment a množství "komerčních" kaktusů pro obchodníky všech velikostí. O růstu společnosti svědčí například fakt, že v roce 2002 jsme pěstovali kaktusy na ploše 600 m2. Ta se rozrostla až na současných 2000 m2, čímž jsme se stali největší pěstírnou kaktusů nejen v České republice a Slovensku, ale zřejmě v celé střední Evropě.
    Počátkem 80.tých let minulého století začal přispívat  k rozkvětu rodinné sbírky kaktusů i Milošův syn Tomáš. Zpočátku spíše svým zájmem, později přidával i něco málo z abecedy kaktusářských dovedností. Do práce nejen u sbírkových rostlin se pak zapojila i Milošova manželka Anna Dubnová, ostrost kaktusového trnu poznala i jeho vnoučata Tomáš a Natálie.


Kaktusy - prodej - Lukschiter e-shop

    Zabýváme se pěstováním kaktusů zajímavých pro sběratele (Ariocarpus, Astrophytum, Echinocactus, Sulcorebutia, Tephrocactus a dalších rodů včetně cristátních a bezchlorofilových forem). V současné době se poměrně  intenzivně věnujeme křížení Astrophyt. Pěstujeme však i kaktusy nenáročné, tedy vhodné pro začátečníky a obchodníky všech velikostí. Kromě kaktusů máme v nabídce sukulenty a sukulentní bonsaje.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8750
cache: 0024:00:00