Jak na věc


kadeřnictví novohradská české budějovice

Navštivte naše kadeřnictví v Praze

    Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb. Řekneme Vám, jak o vlasy pečovat, na co si dávat pozor, jak si účes snadno a rychle upravitPřečtěte si několik základních rad od našich kadeřnic
    Ombré hair si berou za úkol oživit a osvětlit vlasy většinou tmavších tónů a dosáhnout tak vzhledu, který bude napodobovat vlasy zesvětlené sluncem. Tzv. ombré hair jsou nesmírně slušivým a přirozeně vypadajícím účesem, který oživí vaše vlasy elegantnějším a ne tolik fádním způsobem jako klasický melír.
    Pro ošetření vlasů používáme vlasovou kosmetiku OLAPLEX. Olaplex je revoluční přípravek k ošetření vašich vlasů. Olaplex vaše vlasy posiluje, dodává zdravý vzhled, udržuje barvu sytou, lesklou, hrání před vymýváním a blednutím. Neobsahuje silikony, sulfáty, ftaláty, DEA ani aldehydy, není testován na zvířatech.
    Procedura Olaplexu se připočítává k jednotlivým kadeřnickým úkonům. Olaplex dokáže během chemické procedury narušené vazby opravit a nahradit. Nahrazené vazby jsou trvalé a nevymývají se. Olaplex se tedy oprávněně stává revoluční novinkou pro veškeré chemické procedury.


Ochotně poradíme, navrhneme účesy, které Vám budou slušet.

    V kadeřnictví GARDIN používáme tu nejlepší vlasovou kosmetiku na trhu. Můžete si být 100% jisté, že vaše vlasy dostanou maximální péči. Staráme se o vás více jak 15 let, víme které přípravky jsou nejvíce účinné a spolehlivé. Svěřte se do rukou profesionálek. Budete maximálně spokojené.
    Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na jakékoliv kadeřnické služby. Dárkový poukaz na ostříhání zakoupíte v hodnotách 500, 1 000, 1500, 2 000 Kč. Dárkový poukaz využijete v dámském i pánském kadeřnictví GARDIN v Brně. Chcete li zakoupit poukaz, kontaktujte nás prosím, nebo se stavte v kadeřnictví v Brně osobně.
    V našem kadeřnictví používáme i osvědčené výrobky značky LOreal. Zejména produktové řady Tecni.Art, Serie Expert a Smartbond. K dispozici máme nejčastější barvy na vlasy: Majirel, Inoa, Luo Color a Richesse.
    Příjemné prostředí, přijatelné ceny a tým zkušených profesionálů, který poskytuje pestrou škálu služeb na špičkové úrovni - to vše přispívá k velké oblibě karlínského Hairpointu. V něm jsou pro vás připraveny kompletní kadeřnické služby, prodlužování vlasů, kosmetické služby, nehtovou modeláž, pedikúra a také prodej profesionální vlasové kosmetiky Schwarzkopf, které také můžete získat prostřednictvím našeho e-shopu.


Používáme špičkovou dámskou vlasovou kosmetiku

    Fascinující způsob barvení OMBRE! Tomuto trendu propadla i krásná herečka Jennifer Lopez, Sandra Bullock, Sarah Jessica Parker i další. V našem salonu včetně regenerace a nezbytně nutného zastřižení konečků již za 580 Kč!!! Více informaci: Ombré vlasy
    Prioritou našeho kadeřnictví v Brně je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho kadeřnictví vám poradíme s vhodností použití zvolené služby. Sdělíme vám všechny potřebné informace, doporučíme nejvhodnější postupy a úpravy práve pro Váš typ vlasů.
    Pokud víte, že od barvícího a pečujícího servisu očekáváte něco výjimečného, doporučujeme využít náš rozšířený servis zajištěný značkou L'ORÉAL PROFESSIONNEL PARIS. Individuální konzultaci pro vhodnou úpravu vlasů, styl střihu a také potřebnou péči, si můžete domluvit přímo u nás v salonu.
    Maxximální využití Vašeho času - během úpravy Vašich vlasů můžete využít v příjemném prostředí našeho „salonu krásy“ i další služby, např. modeláž nehtů, masáž, kosmetika, pedikúra, vizážistka
    V našem dámském kadeřnictví Vám nabízím služby již od 400 Kč. V základní ceně získáte precizní ostříhání, foukanou, kadeřnické prostředky v ceně, maximální pěči a pohodlí.Prohlédněte si kompletní ceník


Udělejte svým kamarádkám, maminkám, kolegyním v Brně radost

    Návštěva v našem kadeřnictví bude pro vás zastavením v běhu všedního dne, chvílí pohody a relaxace. Po dobu Vaší návštěvy se budeme o vás maximálně starat. Užijte si svou hodinku.
    Pracujeme s profesionální řadou vlasové kosmetiky firmy FAROUK SYSTEMS USA. Jsme první kadeřnický salon v České republice pracující výhradně s touto vlasovou kosmetikou založenou na bázi přírodního hedvábí, které je obsaženo ve všech výrobcích pro kadeřníky i domácí péči. Pro nejšetrnější péči o vlasy používáme profesionální řadu CHI: Barvy a melíry jsou bezamoniakové, šetrné a s příjemnou vůní. Levnější řada RR obsahuje amoniak stejně jako většina barev a melírů od jiných výrobců, narozdíl od nich je ale díky svému složení pro vlasy šetrnější.
    Hledáte profesionální kadeřnictví se špičkovým personálem za atraktivní ceny v Brně? chcete být hýčkány a odpočinout si? Pak jste u nás správně. Kadeřnictví GARDIN v Brně se o vás postará. Nadstandardně vyškolené kadeřnice Vám rády a ochotně poradí, navrnou úpravy a styl, který Vám bude nejlépe slušet. Splní Vaše nejnáročnější přání.


Přijďte si do našeho kadeřnictví odpočinout.

    O vaše vlasy budeme pečovat spolu s vlasovou kosmetikou Z.ONE CONCEPT a PREVIA. Jedná se o top značky pro profesionální použití. Jsou na několikanásobně vyšší úrovni jako kosmetika, která je běžně k dostání v obchodech.
    Prostorné, prosvětlené prostory a v nich je situováno moderně vybavené studio. Tak lze krátce charakterizovat kadeřnictví nacházející se v Praze - Karlíně, které je snadno dosažitelné díky nedaleké stanici metra Florenc.
    Odpočiňte si od každodenního stresu a přijďte relaxovat do našeho studia. Hairex to je kadeřnictví a kosmetika Brno. Vychutnejte si nadstandartní přístup. V příjemném a prostorném prostředí našeho studia, si dejte kávu nebo čaj zdarma, případně jiné alko i nealko nápoje na baru. Ideální poloha širšího centra Brna, je snadno dostupná jak autem, tak i MHD. Pokud jste v našem kadeřnictví nebo kosmetice ještě nebyli, neváhejte a zastavte se. Těšíme se na Vás!
    Zdobení nehtů základní - Naučíme vás, jak nakreslit co nejtenčí čárky, jak na tečky, jednoduché kytičky, roztahování gelů, houbičkování, aplikace kamínků apod.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00