Jak na věc


kadeřnictví nad bránou mohelnice

Ceny služeb dámského kadeřnictví

    Už jste si všimla nového módního trendu pro vaše vlasy? Jestli ne, bez váhání čtěte dál! Tzv. ombré hair jsou nesmírně slušivým a přirozeně vypadajícím účesem, který oživí vaše vlasy elegantnějším a ne tolik fádním způsobem jako klasický melír. Zamilovaly si jej i celebrity – a všem ohromně sluší! 
    Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb. Řekneme Vám, jak o vlasy pečovat, na co si dávat pozor, jak si účes snadno a rychle upravitPřečtěte si několik základních rad od našich kadeřnic
    O vaše vlasy budeme pečovat spolu s vlasovou kosmetikou Z.ONE CONCEPT a PREVIA. Jedná se o top značky pro profesionální použití. Jsou na několikanásobně vyšší úrovni jako kosmetika, která je běžně k dostání v obchodech.
    Jen s našimi profesionály můžete vyzkoušet jaké to je mít luxusní blond. Barvy "Luxusní blond" docílíme kombinací melíru a pastelového přelivu "sheer pastel", který nám vytvoří zářivý a elegantní odstín vaší blond. Přeliv zároveň vlasy vyživuje a zanechává je dlouho hebké a lesklé. Neváhejte vyzkoušet tuto velice oblíbenou metodu jak být "blond".


Nadstandardní služby kadeřnictví v Brně

    Ombré hair si berou za úkol oživit a osvětlit vlasy většinou tmavších tónů a dosáhnout tak vzhledu, který bude napodobovat vlasy zesvětlené sluncem. Tzv. ombré hair jsou nesmírně slušivým a přirozeně vypadajícím účesem, který oživí vaše vlasy elegantnějším a ne tolik fádním způsobem jako klasický melír.
    V našem kadeřnictví používáme i osvědčené výrobky značky LOreal. Zejména produktové řady Tecni.Art, Serie Expert a Smartbond. K dispozici máme nejčastější barvy na vlasy: Majirel, Inoa, Luo Color a Richesse.
    V kadeřnictví GARDIN používáme tu nejlepší vlasovou kosmetiku na trhu. Můžete si být 100% jisté, že vaše vlasy dostanou maximální péči. Staráme se o vás více jak 15 let, víme které přípravky jsou nejvíce účinné a spolehlivé. Svěřte se do rukou profesionálek. Budete maximálně spokojené.
    Maxximální využití Vašeho času - během úpravy Vašich vlasů můžete využít v příjemném prostředí našeho „salonu krásy“ i další služby, např. modeláž nehtů, masáž, kosmetika, pedikúra, vizážistka


Navštivte naše kadeřnictví v Praze

    Prodlužování vlasů si může dopřát každý bez ohledu na svůj věk či kvalitu vlastních vlasů. Pro spolehlivé uchycení prodloužených vlasů je doporučována délka vlastních vlasů alespoň 10 cm, ale ve vysněné délce a úpravě prodloužených vlasů nejsou zákazníci nijak limitováni. S prodlouženými vlasy se není třeba obávat ani změny životního stylu. Mohou se jakkoliv barvit i natáčet, nevadí jim ani sport či mořská voda nebo sauna.
    Prostorné, prosvětlené prostory a v nich je situováno moderně vybavené studio. Tak lze krátce charakterizovat kadeřnictví nacházející se v Praze - Karlíně, které je snadno dosažitelné díky nedaleké stanici metra Florenc.
    Prioritou našeho kadeřnictví v Brně je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho kadeřnictví vám poradíme s vhodností použití zvolené služby. Sdělíme vám všechny potřebné informace, doporučíme nejvhodnější postupy a úpravy práve pro Váš typ vlasů.
    Příjemné prostředí, přijatelné ceny a tým zkušených profesionálů, který poskytuje pestrou škálu služeb na špičkové úrovni - to vše přispívá k velké oblibě karlínského Hairpointu. V něm jsou pro vás připraveny kompletní kadeřnické služby, prodlužování vlasů, kosmetické služby, nehtovou modeláž, pedikúra a také prodej profesionální vlasové kosmetiky Schwarzkopf, které také můžete získat prostřednictvím našeho e-shopu.


Kadeřnické služby nespecifikované v ceníku

    Pro ošetření vlasů používáme vlasovou kosmetiku OLAPLEX. Olaplex je revoluční přípravek k ošetření vašich vlasů. Olaplex vaše vlasy posiluje, dodává zdravý vzhled, udržuje barvu sytou, lesklou, hrání před vymýváním a blednutím. Neobsahuje silikony, sulfáty, ftaláty, DEA ani aldehydy, není testován na zvířatech.
    Hledáte profesionální kadeřnictví se špičkovým personálem za atraktivní ceny v Brně? chcete být hýčkány a odpočinout si? Pak jste u nás správně. Kadeřnictví GARDIN v Brně se o vás postará. Nadstandardně vyškolené kadeřnice Vám rády a ochotně poradí, navrnou úpravy a styl, který Vám bude nejlépe slušet. Splní Vaše nejnáročnější přání.
    V našem dámském kadeřnictví Vám nabízím služby již od 400 Kč. V základní ceně získáte precizní ostříhání, foukanou, kadeřnické prostředky v ceně, maximální pěči a pohodlí.Prohlédněte si kompletní ceník
    Fascinující způsob barvení OMBRE! Tomuto trendu propadla i krásná herečka Jennifer Lopez, Sandra Bullock, Sarah Jessica Parker i další. V našem salonu včetně regenerace a nezbytně nutného zastřižení konečků již za 580 Kč!!! Více informaci: Ombré vlasy


MOŽNOST ZAKOUPENÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU !

    Pracujeme s profesionální řadou vlasové kosmetiky firmy FAROUK SYSTEMS USA. Jsme první kadeřnický salon v České republice pracující výhradně s touto vlasovou kosmetikou založenou na bázi přírodního hedvábí, které je obsaženo ve všech výrobcích pro kadeřníky i domácí péči. Pro nejšetrnější péči o vlasy používáme profesionální řadu CHI: Barvy a melíry jsou bezamoniakové, šetrné a s příjemnou vůní. Levnější řada RR obsahuje amoniak stejně jako většina barev a melírů od jiných výrobců, narozdíl od nich je ale díky svému složení pro vlasy šetrnější.
    Návštěva v našem kadeřnictví bude pro vás zastavením v běhu všedního dne, chvílí pohody a relaxace. Po dobu Vaší návštěvy se budeme o vás maximálně starat. Užijte si svou hodinku.
    Procedura Olaplexu se připočítává k jednotlivým kadeřnickým úkonům. Olaplex dokáže během chemické procedury narušené vazby opravit a nahradit. Nahrazené vazby jsou trvalé a nevymývají se. Olaplex se tedy oprávněně stává revoluční novinkou pro veškeré chemické procedury.
    Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na jakékoliv kadeřnické služby. Dárkový poukaz na ostříhání zakoupíte v hodnotách 500, 1 000, 1500, 2 000 Kč. Dárkový poukaz využijete v dámském i pánském kadeřnictví GARDIN v Brně. Chcete li zakoupit poukaz, kontaktujte nás prosím, nebo se stavte v kadeřnictví v Brně osobně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00