Jak na věc


kacenky pozirajici slimaky

Seznam rostlin co mi nežerou a co mi žerou slimáci

    tady není ani slimák, na zahradě, na cestě, na louce před námi, ani u potoka...sousedka v kopcích nad námi říkala, že jich mají na zahradě spoustu...nevím, čím to je, ale jsem ráda, že se nám vyhýbají
    Účastníkům kurzu programování pro pokročilé v USA byla položena následující otázka:"Představte si, že jste nastoupili do letadla a před startem jste zjistili,že letadlo používá software pro řízení letu vytvořený vaší programátorskou skupinou.Kdo z vás by ihned opustil letadlo?"Zvedl se les rukou, jenom jeden účastník kurzu zůstal sedět bez hnutí.Na výslovný dotaz odpověděl, že by skutečně zůstal sedět v letadle:"Kdyby software skutečně dělala naše pracovní skupina,tak by letadlo ani nedojelo na startovací dráhu, natož aby vzlétlo."
    Ty, co jsem viděla, sice byly růžové, ale ne tak sytý odstín. Cortaderie je moc krásná, ale pro naše podnebí náročná, měla jsem ji dvakrát a pak jsem to vzdala. Z bývalé Jugoslávie mám fotky, že tam dorůstá až do výšky prvního patra.


Re: Seznam rostlin co mi nežerou a co mi žerou slimáci

    Řeč byla o zahradě. Je kontraproduktivní chránit domy před vodou už uprostřed potoka.. :11: Umožněním rozlivu po zahradách by se zmenšilo riziko, jenže lidi dostali do vínku společný jazyky hlavně proto, aby se na ničem nedokázali domluvit..#Kdochcekomukam,pomožmemutam. :8:
    Buď jde víc o příjem slimákům nebo o výdej slimáků, když si zmiňovala tu drůbež..:Naopak, mezi jeho predátory obecně patří tzv. malakofágníi druhy (z nichž většina jsou tzv. generalisté, což znamená, že požírají široké spektrum plžů): ze savců jsou to hlavně ježci, někteří hlodavci a ptáci (hlavně kachny a také domácí drůbež). Z bezobratlých hlavně různé skupiny dravých brouku (střevlíci, drabčíci), hlavně velcí střevlíci rodu Carabus - požírají juvenilní jedince a vajíčka. K větší, či menší regulaci tohoto druhu by tedy mohlo přispět i množství původních predátorů, v jejichž jídelníčku se vyskytují domácí druhy rodu Arion. Ale zásadním problémem u biologického boje je absence úkrytů jmenovaných predátorů v kulturní krajině dneška. Čímž se vracíme k tomu, že je třeba nikoliv hubit a ničit, ale podporovat přirozenou rovnováhu budováním podmínek pro predátory. http://www.bio-info.cz/zijte-bio/co-se-slimaky-na-biozahrade


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00