Jak na věc


kacenky pozirajici slimaky

Seznam rostlin co mi nežerou a co mi žerou slimáci

    Buď jde víc o příjem slimákům nebo o výdej slimáků, když si zmiňovala tu drůbež..:Naopak, mezi jeho predátory obecně patří tzv. malakofágníi druhy (z nichž většina jsou tzv. generalisté, což znamená, že požírají široké spektrum plžů): ze savců jsou to hlavně ježci, někteří hlodavci a ptáci (hlavně kachny a také domácí drůbež). Z bezobratlých hlavně různé skupiny dravých brouku (střevlíci, drabčíci), hlavně velcí střevlíci rodu Carabus - požírají juvenilní jedince a vajíčka. K větší, či menší regulaci tohoto druhu by tedy mohlo přispět i množství původních predátorů, v jejichž jídelníčku se vyskytují domácí druhy rodu Arion. Ale zásadním problémem u biologického boje je absence úkrytů jmenovaných predátorů v kulturní krajině dneška. Čímž se vracíme k tomu, že je třeba nikoliv hubit a ničit, ale podporovat přirozenou rovnováhu budováním podmínek pro predátory. http://www.bio-info.cz/zijte-bio/co-se-slimaky-na-biozahrade
    http://www.imagehosting.cz/?v=bezec2.jpgIndičtí běžci.Je to taková drobná,vzpřímená kačenka.Ano slimáky sice ráda .Ale to neznamená,že si někdo toto kopí,šoupne na zahradu a vystaráno.Není to její potrava,jen je taky ráda.Tyhle kačenky potřebují prostor,protože se pasou,vodu na koupání,nějaké bydlení vhodné hlavně na zimu, a krmení.Záhony pošlapou a ne že ne,a ten salát vám sežerou taky.Spíš než pořídit si na slimáky,je to tak,že pokud chováš toto,tak za tu práci,ti ještě pozbírají víc slimáků,než běžně jiná drůbež.Pokud tedy není člověk zrovna chovatelem drůbeže,tak je s tím víc práce než užitku.To vždycky přijde někdo s nějakým hitem a nezkušení mají pak starosti.To je podobné,jako jednu dobu hit-místo sekačky ovci,taky blbej nápad,taky potřebuje péči a spoustu věcí kolem.


Re: Seznam rostlin co mi nežerou a co mi žerou slimáci

    Mariko jak si se ptala 31.1.Marika31.1.Marika, 3.5.16 07:52:35reagovat@!!!prosím o další radu: co byste dali na úzké záhonky ke stěně chalupy pod střechu kam neprší a sluníčko svítí je trochu, když zapadá? daří se tam keříkům buxusu, ale potřebovala bych to trochu oživit...růže jsem musela dát pryč, nedařilo se jim tam, půda tam moc kvalitní není, ale mohla bych pár pytlů přikoupit Tak ještě můžeš zkusit tohle http://lukon-bulbs.eu/soubory/eshopprodukty/fotky/eshopprodukty_fotky-2016.jpg roste fakt všude :1: :15: .
    Řeč byla o zahradě. Je kontraproduktivní chránit domy před vodou už uprostřed potoka.. :11: Umožněním rozlivu po zahradách by se zmenšilo riziko, jenže lidi dostali do vínku společný jazyky hlavně proto, aby se na ničem nedokázali domluvit..#Kdochcekomukam,pomožmemutam. :8:
    Něco na tom trochu bude.Určitě poznáš,že jsi v Rakousku,Itálii nebo Rumunsku.Ale proč podle pana Maurera?Ten pán je snad spíš přes knedlíky :1: ,gastronomii.Leda že by soudil dle předzahrádek restaurací ve spojitosti s pohodou :15:
    Potkali se dva čerti, smutný a veselý. Ten veselý se ptá:"Co ti je, že si takový smutný?""Ale, pracovní problémy. Dělám na příjmu a v posledním čase nám dělají starosti programátoři.""Jaké starosti?""Například včera:Jeden nám tam zlikvidoval polovičku oddělení motorovou pilou, než se nám podařilo vysvětlit mu, že to není další level DOOMu."


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00