Jak na věc


každý něco umíme

Každý něco umíme‚ jenom o tom někdy nevíme

    Vločky jsou velmi jednoduché a vypadají hezky i samostatně. Tyto vločky jsou opravdu velmi rychlé, za večer se jich dá udělat opravdu mnoho. Určitě to zkuste a nebudete litovat.
    Zjistila jsem, že podle návodu, který jsem dala do fotogalerie na andílky se to opravdu nedá moc dobře udělat, tak jsem zhotovila nový popis na tři andílky, které jsem vymyslela a udělala. Takže ve fotogalerii budou nové přesné popisy, protože já sama jsem chtěla dělat další andílky, ale moc to nešlo, tak jsem musela uháčkovat další a při háčkování jsem dělala i popisy. Mám andílky v okně a protože okolo našeho chodí maminky s dětma na "kopeček" sáňkovat, tak se vždycky staví u našeho a dívají se do oken a chtěli by taky takové andílky, ale já zatím nemám na rozdávání, snad příští rok. Budu muset udělat nějakou zásobu, protože dětičky jsou velice milé a mají kouzelné otázky, na které se někdy nedá ani odpovědět. No a teď si můžete zkusit udělat andílky taky a pokud to nestihnete tento rok, tak určitě do příštích vánoc to zvládnete. Jsem zvědavá, jestli se mi někdo ozve a pošle foto andílka, který byl uháčkovaný podle nových návodů. Hodně trpělivosti a zdaru při háčkování.


Každý něco umíme‚ jenom o tom někdy nevíme

    Na vypínání těchto zvonků se dá koupit polystyréhový zvoneček, někde v papírnictví, nebo i v květinářství, případně hobby-kreativ. Zvoneček by měl být 9cm průměr a 9 cm vysoký, jsou různé druhy, některé jsou nahoře štíhlejší, některé oblejší, takže záleží na tom jaký zvonek chcete mít.
    PageRide.comSlužba pro tvorbu webových stránekNová verze WebSnadno.czSvatební doplňky, dárkyŠatoli.cz - svatební doplňky.Bižuterie, šperkovnice, kapsáře.PIEDRA kamenný koberecprodej Olomouc,Ostrava,Nový Jičínplovoucí dlažba,okrasné oblázkyTvorba webových stránek a e-shopů


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00