Jak na věc


křížovky

Pošli recept Číselné křížovky 4/2019

    Pro poptání křížovky do formuláře níže prosím zadejte barevné provedení (obarvuje se legenda a tajenka) a požadované znění Vaší tajenky. Křížovku či osmisměrku na míru zasíláme vždy ve dvou provedeních: vyluštěnou (pro Vaši kontrolu) a nevyluštěnou (pro tisk) ve formátu PDF na Vaši e-mailovou adresu maximálně do 4 dnů od zadání poptávky a jejího vzájemného potvrzení.
    Vážení řešitelé a příznivci křížovek, zhruba po dvou letech se opět objevila stížnost na to, že v dopise výherci nebyl stírací los. Vzhledem k tomu, že tyto dopisy osobně připravuji a odesílám sám, je zcela vyloučena možnost, že by v nich stírací los nebyl. Kdy a jakým způsobem se mohla výhra ztratit opravdu netuším, a ani po tom nehodlám pátrat. Co jsem však připraven udělat - pokud by se kdykoli v budoucnu něco podobného opakovalo - je to, že sekci výherních úkolů zruším. Přeji všem řešitelům hezké dny následující a pohodu u křížovek. Karel Břečka
    Kontaktovat nás rovněž můžete na e-mailu: krizovkanamiru@post.cz či na telefonním čísle: 721 016 780. Kromě křížovky Vám samozřejmě rádi vytvoříme i osmisměrku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00