Jak na věc


k zastaveni krvaceni ve spreji

Buďte první, kdo ohodnotí “URGO S.O.S Cuts – Samodržící obinadlo na zastavení krvácení” Zrušit odpověď na komentář

    Použití a aplikace: Před použitím je nutné nádobku protřepat, poté aplikuje se ve svislé poloze dnem dolů. Ve vzdálenosti asi 15-20 cm nad postiženým místem stiskněte rozprašovač a naneste přiměřené množství prostředku (aby z místa ošetření nestékal). V případě potřeby opakujte.
    Rychlá zástava krvácení chrání ránu před infekcí a zároveň okolní prostředí a oblečení před potřísněním krví. Obinadlo se jednoduše odtrhne a aplikuje. Zcela samo přilne k ráně, není proto zapotřebí používat náplasti ani nůžky. Jemný a měkký materiál je příjemný k pokožce a současně poskytuje zranění dostatečnou ochranu před nárazy a třením. Obinadlo je umístěno v praktickém stojánku, který zajišťuje vždy hygienické ošetření.
    Akutol spray a Akutol STOP spray duopack. První pomoc při ošetření ran: plastický obvaz a hojivý hydrogel pro zastavení krvácení. Komfortní forma spreje.
    URGO Prevence mykóz 3 v 1 sprej 150ml je biocid.URGO FILMOGEL Stop okusování nehtů 9ml, URGO FILMOGEL CHAPPED LIPS Popraskané rty 1,9 ml, URGO FILMOGEL SPOTS Na pupínky 2ml jsou kosmetické přípravky. Ostatní URGO produkty jsou zdravotnické přípravky. Čtěte pozorně příbalovou informaci.


Akutol Plantagel For Kids emulgel 20mlRychlé hojení drobných poranění pro děti

    Akutol STOP sprej je hojivý hydrogel zastavující krvácení pro snadné nanášení ve formě spreje. Po nanesení vzniká z práškové vrstvy hydrogel absorbováním tekutiny. Tím se zastaví slabé krvácení a urychlí hojení rány. Obsahuje výtažky z mořských řas a bylinné výtažky (rakytník, měsíček, heřmánek), které poranění hydratují, zklidňují a hojí.
    Výhodné dvojbalení sprejů pro první pomoc při ošetření povrchových poranění - Akutol Stop Sprej + Akutol sprej 2x60ml.
    Akutol sprej je plastický ochranný voděodolný obvaz k rychlému a jednoduchému ošetření drobných poranění (oděrky, odřeniny). Je průhledný a zasychá do dvou minut. Po nanesení vytváří plastický film, který zacelí ránu a brání proniknutí škodlivin či cizích těles a bakterií z vnějšího prostředí. Je voděodolný a zabraňuje ve vypařování vlhkosti z pokožky, ale zároveň jí umožňuje dýchat.
    Samodržící obinadlo slouží k zastavení krvácení pomocí komprese. Vhodné pro řezná a další drobná poranění. Nejrychlejší první pomoc. Vždy po ruce. Jednoduché použití – bez nůžek, bez náplastí, bez paniky.
    Naším posláním je rozpoznat a identifikovat potřeby péče a zdraví spotřebitelů a pacientů a najít inovativní řešení opřené o vědeckou a technologickou odbornost.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00